problem sled rajdane

  • 1 661
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 794
Moqt bebok na 10ti stava na 3 meseca,a na men o6te ne mi e spiralo kyrveneto.Hodih tri pyti na doktor,no ot le4enieto,koeto mi prilojiha ne mi mina.Problem e,4e kyrmq i ne moje da priemam mnogo ot lekarstvata,koito se izpisvat pri podobni slu4ai.
Nqkoi imal li e podoben problem i kak se e spravil.Prepory4aite mi  lekar,koito bi mi obyrnal po-golqmo vnimanie.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 018
Има много доктори, препоръчани в "Справочник",може би че успееш да си избереш някой.

# 2
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Ако трябва спри кърменето за известно време. Не е хубаво това, че още кървиш. Обърни си сериозно внимание и задължително направи консултация с лекар. Ако досега те е лекувал един, отиди на друг . Попитай дали не трябва да си изследваш хормоните. Успех и се оправяй!!!!

# 3
  • Мнения: 6 314
Аз имах подобен проблем, но кръвотечението при мен беше много обилно.
След изследвания се оказа, че се дължи на хормонален проблем след раждането и се наложи лечение с хормонални препарати и спиране на кърмата с медикаменти.
Според мен не е "нормално" да кървиш вече 3 месеца.
Потърси консултация и с друг специалист.
Вярно, кърменето е важно, но не трябва да е за сметка на твоето здраве.
Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 794
Lekarkata mi predpisa metargin na kapki i sled edna sedmitca kryvote4enieto spria za izvestno vreme no predi dva dni pak imashe strahuvam se 4e 6te se naloji pak da hodia

# 5
  • Мнения: 922
Сестра ми имаше по-продължително и обилно кървене, но понеже лекарите доста бяха я оплескали при раждането и не  искаха работата да се разкрие и предписаха доста силни лекаства и и спряха кърмата. В резултат от хормоните който пи количеството им е достигнало размери които пречат на сърцето. И сега кашата е пълна.
Така че съветвам те консултирай се с лекар без да губиш време.

# 6
  • Мнения: 5 713
Io, ako si ot varna moga da ti preporu4am lekar. az li4no ot nego sum mnogo dovolna.

# 7
ot Sofiq sym:) ot tozi methergin na kapki koito mi izpisaha dosta mi namaliq kyrmata.I malkiq stana nerven i pla4e6e dokato iade(dobre,4e imam zamrazena kyrma vyv frizera).Taka be6e 5-6 dena sled tova,no posle se opravi.A moqta lekarka predpolaga,4e ne sym iz4istena sled rajdaneto,ne e davala nikakvi predpolojeniq,4e moje da e ne6to na hormonalna osnova i predlaga da napravi kiurtaj,.Na men tova ne mi dopada kato alternativa i mi se iska da se konsultiram i s nqkoi drug lekar.No pove4eto ginekolozi koito poznavam kato dobri se zanimavat predimno s bremennost i rajdane

# 8
  • Мнения: 5 713
jalko 4e za v momenta ne moga da ti pomogna, no ako iska6 moga da porazpitam moi prijatelki za lekar v sofia.po princip i az sum ot sofeto no jiveja vuv varna, uj vremenno. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт