SHEIN.com

  • 129 399
  • 663
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 12 957
Сумата която се иска за безплатна доставка е малка - 17лв и нещо - над нея нищо не заплащаш за доставка. Гледа се крайната сума, след прилагане на купони, точки и прочие.
Доставката е до адрес, но ако искаш да е до офис на Спиди не е проблем да я пренасочиш когато получиш съобщението от тях точно преди вече да ти доставят пратката. Пренасочването също е безплатно, в съобщението има линк и действаш през него.

# 646
  • Мнения: 1 154
Migitoo , ако желаеш доставката да е до офис на Спиди, в поръчката като адрес на доставка пишеш точен адрес на офис. В скоби аз съм посочвам, че е офис на Спиди.

# 647
  • Мнения: 467
Рекорд при мен - на 18ти шипната и днес получих емейл , че в понеделник ще е при мен 💪🏻. А относно обувките , миналото лято поръчвах сандали и по см , които са описани всичко беше точно. Сега поръчах за детето , дано не са прекалено големи.

# 648
  • Мнения: 2 539
Аз от 2-3 месеца поръчвам, идват за 11 календарни дни, многп съм доволна, досега всичко в описанието е било вярно. Гледам и ревютата разбира се. Много съм доволна от всичко досега

# 649
  • Пловдив
  • Мнения: 1 893
Не знам дали съм права ,но все си мисля че в шейн цените са по-ниски от на тему.
Или може би аз намирам такива.
Иначе си пазарувам и шейн и от тему . Като цяло ми харесват и двата сайта.

# 650
  • Мнения: 467
И аз смятам , че в Шейн е по-евтино. А и има много по-голямо разнообразие , основно да дрехите и обувки.

# 651
  • Мнения: 2 539
За дрехи и обувки Шейн е супер, но Тему имат безплатно връщане, ако е нещо електроника например, често се случва да не работи Simple Smile
Но Тему станаха много бавни, главно защото почнаха да доставят с кутии на BoxNow, те явно ме смогват и и чакаме по 20 + дни

# 652
  • Мнения: 36
Момичета, каква е причината според вас, от всички артикули които имам в поръчката два да не мога да върна? За пола и рокля става въпрос.

# 653
  • Мнения: 12 957
Те и в Shein цените варират много, едно и също нещо ми се е случвало да го видя на цени дето се различават почти двойно, по едно и също време. С търсене стават работите, както и обикновено като си харесам нещо, го мятам в количката, а пък ако се случи да го намалят те си ми пращат известия. Имам много прилични находки от там, но реално нищо от тях не ми е важно или спешно, та не ме бърка да почакам.

На тях не си ли пишеше още в количката че не могат да се връщат? Понякога и аз не им схващам критериите, но поне си казват като има такова нещо.

# 654
  • Мнения: 2 246
Пише при поръчка още, да, кои артикули не подлежат на връщане.

# 655
  • Мнения: 465
Това ще да е някакъв рекорд Grinning

Скрит текст:

# 656
  • Мнения: 12 957
И мен ме изненадват, последната ми поръчка също пристигна много бързо, дали имаше и 10 дни.
Скрит текст:
Макар че пък с предстоящите много почивни дни тук, предполагам че тук ще се забави повече.

# 657
  • у нас
  • Мнения: 5 725
Това ще да е някакъв рекорд Grinning

Скрит текст:
Вероятно е от европейски склад изпратена. Те идват бързо. Ама, супер. Кой иска да чака?

# 658
  • Мнения: 2 539
И моята поръчка от 23ти април утре ще е при мен, от Хонконг е тръгнала. За разлика от Тему, там чакам по 15 + дни, тук ме изненадаха приятно Simple Smile

# 659
  • София
  • Мнения: 7 056
От доста време поръчвам, нещата идват за 10-11 дни в зоомагазина, клон на Експресуан.  Джунджурийте стават, бижута, шноли, колани и т.н, дрехите са според зависи, имам добри попадения и пълни боклуци, като например една рокля, която на снимка изглежда супер, но де факто е несъразмерна..с дъъълги ръкави и отвратителен плат, който лепи всякакви влакънца и косъмчета. Досега не съм връщала, не съм се интересувала какъв е процесът, а и не ми се занимава.. Някой връщал ли е нещо, накратко да опише как става?

Общи условия

Активация на акаунт