Game of Thrones Teмa 25 - "He brings the storm."

  • 80 469
  • 742
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 8 257
Винаги има шанс някой нещо да е изтървал в темата. Ако съвсем нищо не искаш да знаеш, не четеш докато не си гледал. Все пак премиерата и за България беше преди почти 12 часа.

# 421
  • Мнения: 10 013
Е хайде сега. Всички знаем какво ще видим.  Laughing Не е шок за никого появата на Яра в сериала.

Хареса ми. Доволна съм, че обърнаха внимание на образа на Сандор.

# 422
  • Мнения: 11 321
Съжалявам, че провокирах такава дискусия, но реших, че щом трейлъра е постнат открит, мога открито да попитам. Иначе щях да скрия текста със сигурност.

# 423
  • Мнения: 5 112
Винаги има шанс някой нещо да е изтървал в темата. Ако съвсем нищо не искаш да знаеш, не четеш докато не си гледал. Все пак премиерата и за България беше преди почти 12 часа.
Премиерата за България е довечера в 21 ч. Да изтървеш нещо от темата е едно, да изпляскаш спойлер е съвсем друго. Както казах, в старите теми си беше прието всякакви такива неща да се коментират в скрит текст до официалното излизане на епизода. След това вече всеки си влиза в темата на своя отговорност по отношение на нещата, които може да прочете. Последно вчера като четох се коментираше фамилията на Санса и т.н., което не е никакъв спойлер. Влизам днес да дочета дискусията и какво да видя - някои културно си слагат скрит текст, другите си пляскат както им изнася.

И въпреки всичко някои като Deziderata продължават.

# 424
  • Мнения: 10 013
Я пак? Спойлер ли е появата на основни герои? Или отношението ни към тяхната поява? Някой тук наистина се изживява като примадона.  Laughing

# 425
  • Мнения: 5 112
Хубаво е, че осъзнаваш че се държиш като такава...

# 426
  • Мнения: 18 333
 Дейз, появата на основен герой или нещо което да издава основен момент от сюжета би следвало да е в спойлер, поне докато мине известно време от филма (книгата) защото човек може да не е чел книгите, нито да е гледал епизода. на мен не ми пречи, защото аз чета всичко, но има хора, които се дразнят.
Учудвам се на желанието ви да се обжидате или да обиждате други хора.

извинявам се на всички, еч аз самият не съм слагал в спойлер коментар. Ще се коригирам. Все пак не мисля, че заслужавам обиди "бавноразвиващ се" и прочие, а да ми се каже къде бъркам.

# 427
  • Мнения: 8 257
purpletka, в грешка си. Премиерата беше в  4:00 ч. по НВО, повторението е довечера.

# 428
  • Мнения: 5 112
purpletka, в грешка си. Премиерата беше в  4:00 ч. по НВО, повторението е довечера.

Кажи, че се шегуваш... Не е възможно да го мислиш реално това...

http://gameofthrones.hbo.bg/?gclid=CPiVoqStkNUCFRGewAodHTcFhQ

Виждам, че умееш да четеш, така че прочети внимателно какво пише като отвориш линка - Премиера на новия сезон на 17.07 (днес!!!) в 21:00 по HBO и в HBO GO
В линка няма спойлери, само тиизове, които създателите на сериала са решили че ще зарибят зрителите без да им развалят кефа...

# 429
  • Мнения: 8 257
Не се шегувам! Виж програмата. Аз го гледах в 4 часа по НВО.

# 430
  • Мнения: 1 469
Не се карайте за глупости, вчера бяха постнали въф ФБ, че е от 4:00 и от 21:00 демек ще може да се гледат само лайв по това време, после евентуално ще го пуснат като епизод който може да гледаш когато си поискаш.

# 431
  • Мнения: 5 112
Е, HBO са го написали ясно и точно кога е премиерата за България... но какво ли пък разбират те...
И сега не извъртай - веднъж каза че премиерата била в 4 ч, сега като видя какво са си обявили от HBO коментираш кога си го била гледала ти. Няма значение кога си го гледала, приеми че е прието до официалното излъчване на ПРЕМИЕРАТА на даден епизод за БЪЛГАРИЯ да се коментира само в скрит текст.
Ако не ти харесва си направи една тема за свободно коментиране от неспящи и си пишете вътре още от 4 ч сутринта.
Иначе по логиката на pticasprujina, когато изтече пиратски епизод доста преди премиерата (както беше миналата година) може да си го коментираме открито без да слагаме в скрит текст, така ли? Хайде стига глупости.

# 432
  • Мнения: 11 702
Все съм следила теми за филми/сериали, ама като тази тук още не бях виждала Mr. Green
Като малките деца сте Smile

# 433
  • HH
  • Мнения: 3 261
Щом са го давали по НВО още в 4, не виждам какъв е проблема. Не влизайте да четете просто. То и след две седмици ще има хора, които още не са гледали , ние кво ?!? И въпросната потребителка вместо да се спре след като прочете спойлер, продължава да се обяснява. След малко ще види втори и още някой ще бъде бавноразвиващ се. Само защото на някой са му слаби ангелите и не може сам да почака и да гледа...

В темата за Анатомията на Грей също има редовно такива недоволни , там пък чакаме доброволно да им напишат субс, щото иначе не го разбират 😂

Епизода си беше ОК. Хареса ми че най-после видяхме сняг и на друго място освен зад Вала.

В мобилната версия въобще нямам бутон за скрит текст, на някой ако не му изнася , да се оплаче на модераторите .

# 434
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
Чакайте, обясни ми как споменаването на Яра е спойлер и че се мляска с някой??? Все едно да спомена , че Церсей я има в първи епизод и пие вино или че дават Джон, който има чудещ се поглед. Издребнявате яката! Що за тъпотия?

Общи условия

Активация на акаунт