Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 087 339
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 13 410
  • Мнения: 10 075
Франсетата и те се мазнят на саудитците като Тръмп.
Париж: Саудитска арабия е лидер в борбата срещу тероризма
Angry

# 13 411
  • Мнения: 14 700
Живеем в Цигания.Не го казвам аз,а Йосиф Сърчаджиев.Актьора е направил забележка на циганче да не чупи клоните на дърво.Дошла цялата рода да въдворява справедливост.Ще дойде,я!Те си знаят,че са безнаказани и имат САМО права! NaughtyКойте не вярва в това да попита бхк,америка за България и всякакви соросоидни организацийки.По-смелите да пробват лично.
http://www.168chasa.bg/article/6339386
Никой не може да каже какво ще ни поднесе живота,но аз със сигурност възнамерявам да управлявам следващите четири години,казва Демона меркел. Rolling Eyesако е рекъл алах ще управлява.Ако и мине черна котка път,няма.Поживем,увидим.
https://www.24chasa.bg/novini/article/6339688

# 13 412
  • Мнения: 10 075
Трия си поста.
Съжалявам!

Последна редакция: нд, 16 юли 2017, 23:41 от delpel

# 13 413
  • Мнения: X
Клас абитуриенти в германско училище - 80% не са германчета. Статията е възторжена.

http://www.bild.de/regional/ruhrgebiet/duisburg/dieses-abi-foto- … 2553818.bild.html

# 13 414
  • Мнения: 2 420

Не са регистрирани като безработни, не се и интересуват от работа. Стоят си в къщи и раждат деца.

Никъде не пише каква част от тях са на помощи, а ти твърдиш, че БОЛШИНСТВОТО от турците са на помощи.

 Само раждат деца, за които получават помощи, но иначе не живеят от помощи. И нашите цигани така.   baby_neutral


Познавам много немски семейства, в които мъжът работи, а жената си е в къщи, гледа 2, 3 или 4 деца.
И не получават помощи. Жената не се интересува от работа, не е регистрирана като търсеща работа на борсата.

# 13 415
  • Мнения: 15 960
Те и българите в България не получават помощи.

# 13 416
# 13 417
  • Мнения: 8 567

Познавам много немски семейства, в които мъжът работи, а жената си е в къщи, гледа 2, 3 или 4 деца.
И не получават помощи. Жената не се интересува от работа, не е регистрирана като търсеща работа на борсата.


От новите германци ли?

# 13 418
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Само раждат деца, за които получават помощи, но иначе не живеят от помощи. И нашите цигани така.   baby_neutral

получават детски.
ако получават други помощи, тогава са в статистиката за получаващи помощи.

имам приятелка, самотна майка с 3 деца и не получава помощи.
знам, че и допълват доходите, спрямо месечната заплата - да кажем, ако е под определен минимум и допълват до минимума.
за всяко други финансиране (летен лагер за децата, за да може да работи, напр.) пуска всеки път молба.

От новите германци ли?

има и немски семейства по този модел.
включително и такива, на които мъжът взима голяма заплата.
от определена сума нагоре от фин. гл. т. излиза неефикасно жената да работи, защото по-голяма част от заплатата отива за данъци.
ако тя иска реализация, контакти и т.н. може да доброволства, да работи на 400Е база и т.н., т.е. с много по-малко стрес и организация къде да остави децата.

# 13 419
  • Мнения: 15 960
Че малко ли е да взимат детски за една сюрия чавета...Пък и едва ли бащата взима голяма заплата, че затова жената да не работи.

Ако не беше тъжно, щеше да е смешно.

# 13 420
  • Мнения: 8 567
Ставаше въпрос за турски семейства, в които жените не работят и раждат деца, мъжете официално не работят, което означавало, че сигурно работели неофициално, което е нещо безобидно за Германия, явно. Rolling Eyes
При нас например означава, че или са в симвия сектор, който може да е както строителство, така и продажба на дрога, или се издържат цялото семейство от детски, държавни, а и изобщо всякакви, включително и неправителствени програми за раздаване на кебапчета.

# 13 421
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Че малко ли е да взимат детски за една сюрия чавета...Пък и едва ли бащата взима голяма заплата, че затова жената да не работи.

с детските трудно ще се плати наем...
отделно, колкото повече деца, толкова по-голямо жилище трябва.

скоро една рускиня ми се оплакваше, роди им се 3то, искат да сменят жилището и не си намират, казвали им, че е малко за тях и не им го дават... Whistling
само бащата работи, голямото ходи в частно училище, 2рото и то там ще ходи догодина. тя ги шофира.
един ден я поканих да докара децата да има време с бебето и тя ми вика: събота е на езда, в неделя на незнам си какво (всичко струва пари).
и двамата не говорят немски, той е ходил на курс, ИТ е.

за голямата заплата съм написала защо и в немските семейства има неработещи жени. Peace

# 13 422
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 521
Свекър ми имат един съсед турчин, на който му викат Бобъра. Никога не е работил постоянно, все тук-там, живее в голяма 3-етажна съща. Бобъра има 8 деца и ми обясниха защо му викат така - защото си е построил къщата с опашката си (жаргонен израз за оная му работа) Grinning

# 13 423
  • Мнения: 2 420
Само раждат деца, за които получават помощи, но иначе не живеят от помощи. И нашите цигани така.   baby_neutral

получават детски.
ако получават други помощи, тогава са в статистиката за получаващи помощи.

имам приятелка, самотна майка с 3 деца и не получава помощи.
знам, че и допълват доходите, спрямо месечната заплата - да кажем, ако е под определен минимум и допълват до минимума.
за всяко други финансиране (летен лагер за децата, за да може да работи, напр.) пуска всеки път молба.

От новите германци ли?

има и немски семейства по този модел.
включително и такива, на които мъжът взима голяма заплата.
от определена сума нагоре от фин. гл. т. излиза неефикасно жената да работи, защото по-голяма част от заплатата отива за данъци.
ако тя иска реализация, контакти и т.н. може да доброволства, да работи на 400Е база и т.н., т.е. с много по-малко стрес и организация къде да остави децата.

Асялайн точно описва ситуацията.
Когато мъжът е с добри доходи ( и не нужно да са като на шеф на банка), жената остава у дома и се грижи за децата поне докато тръгнат на училище. Особено на село си е доста разпостранено.

# 13 424
  • Мнения: 15 960
Че малко ли е да взимат детски за една сюрия чавета...Пък и едва ли бащата взима голяма заплата, че затова жената да не работи.

с детските трудно ще се плати наем...
отделно, колкото повече деца, толкова по-голямо жилище трябва.
Ами нали казвате, че им допълват доходите до минимума, което не се брояло като помощи. Поработва бащата нещо почасово, плюс детските, допълването и др., нещо на черно, алъш-вериш и тем подобни и закърпили месеца.

За работещи бащи с висока заплата е ясно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт