Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 085 460
  • 36 877
  •   2
Отговори
# 13 455
  • Мнения: X
Дори турците нямат интеграция момичета.
Гледам ги всяко лято как керваните се влачат през България посока Турция и обратно - пълно със забрадени, това не е интегриране
Мизерници са и в душата и в битието си - петък и събота ходя да се напивам в Сърбия, като им погледна в колите е кочина, адска кочина. Не е истина как смърдят. Толко години са минали, второ трето поколение са в германия и пак си остават мизерни анадолци, нямащи нищо общо с Европа
В сравнение с новите ,,европейци,, турците са висше общество

# 13 456
  • Мнения: 10 051
Скрит текст:
Май-май германците ще се отучат от културата си на празници и фестивали, или за да е мирно, ще бъдат празнуващ-полицай-празнуващ-полицай.

Съответно и да се стягат в кръста, стига са разпускали, че работа ги чака:

http://dnes.dir.bg/news/evropeyska-komisia-evropeyski-parlament- … -vazrast-26074349

"В момента средно 4 души работят, за да издържат един пенсионер. През 2060 г. този брой ще падне наполовина – за всеки пенсионер ще работят едва двама души.

Засега пенсионерите тежат на системата, висящите на помощи с по 10-на деца не ги споменават.
И стигаме до последното изречение:
ЕК препоръчва също на правителствата национални мерки за насърчаване на раждаемостта и приема на мигранти.

 Mr. Green

Ааа, хич не ги мисля германците. Те ще се справят.  Peace Wink
За отрицателно време се сдобиха с повече от милион работохолици. Rolling Eyes
Ние да му мислим, че тук никой не ще да се заседява, камо ли да работи. Thinking

# 13 457
  • Мнения: 2 420
Значи от един дол, дренки сме, а, не, че сме с робска психика българите.
Хората по света според мен са еднакви, като минат през определени трудностти и всичи реагират по еднакъв начин. Все пак сме от един биологичен вид, нали?  Mr. Green

Въх...отказвам да съм от един биологичен вид с обонго и махмуд, дето онождат козите

# 13 458
  • Мнения: 31 556
Значи от един дол, дренки сме, а, не, че сме с робска психика българите.
Хората по света според мен са еднакви, като минат през определени трудностти и всичи реагират по еднакъв начин. Все пак сме от един биологичен вид, нали?  Mr. Green

Това е най-голямата глупост, която си писала.

# 13 459
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
Разгледах образователната страничка за исляма от вчера - целта й са основно деца в пубертета, на които по всякакъв начин им се набират неща в главите. Забелязах сред коментиращите много немски имена. Слагам ви малко снимки да се ориентирате.

Dos and Don´ts

Машалла


И...не знам какво е, опитайте се да не се смеете


А тук ни питат коя повече ни харесва.Head Band

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15966326_178054453 … 9&oe=5A006A90

# 13 460
  • Мнения: 15 960
Значи, на работното място навалица, клиенти, спешни срокове, и колегите спират работа, вадят килимчето и почват да се молят. И така колко пъти дневно? Ако са лекари и сестри какво правят?

# 13 461
  • Мнения: 1 701
Значи, на работното място навалица, клиенти, спешни срокове, и колегите спират работа, вадят килимчето и почват да се молят. И така колко пъти дневно? Ако са лекари и сестри какво правят?
Отказвам да повярвам, че един лекар завършил тази тежка специалност медицината, ще бъде подчинен на религията.  Peace

# 13 462
  • Мнения: 15 960
За лекар не знам, ама преди време тук имаше някакви материали за медицински сестри, които отказвали да си навиват ръкавите на престилките заради религията и разнасяли зарази.

# 13 463
  • Мнения: 2 616


 Joy Joy Joy Joy


Южна Африка ще е  шаблонът по който ще бъде осъществен гено … над (бяла) Европа  Sunglasses

Мой приятел живя и работи няколко години в ЮАР, обаче се махна оттам, защото едва не го убиха. Скоро гледах видеоматериал за най-престъпните градове на планетата и Кейптаун в момента е на едно от първите места.  Rolling Eyes 

# 13 464
  • Мнения: 15 960
Масово се изнасят белите от ЮАР, те затова и така процъфтяват в последно време, оставени на собствени сили.

# 13 465
  • Мнения: 8 567
Разгледах образователната страничка за исляма от вчера - целта й са основно деца в пубертета, на които по всякакъв начин им се набират неща в главите. Забелязах сред коментиращите много немски имена. Слагам ви малко снимки да се ориентирате.

Най-лесна мишена са,  а и май съвременното училище полага грижи в тази посока- да са добре "подготвени" с открити уроци от сорта на "кой иска да стане травестит като порасне", облъчват ги колко е ценно да са отворени и широкоскроени към всички и всичко, "свободни" жители на планетата земя, "космополити",  с ампутирана критичност, лутащи се да се самоопределят от кой точно пол от десетките навъдили се са, камо ли с някаква изградена ценностна система, бели страници, готови да бъдат попълвани от който ги подхване...
И това в пубертета, когато и без всичките модерни изгъзици не е лесно.

# 13 466
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Във връзка с онаА маца офереджената пилот-ка и ония деТ сЪ газурчат из офисите....
Таааа сблъсъкът на БаТ ви ДелтУФ в младите му години точно с тази красота...
Качва се той млад, зелен помощник- капитан на първи рейс....Стигат Суец канал и се качва
пилотаааа. Джагара-джугара тръгва кораба по канала и по едно време моето момче гледа
как пилота мята Ино килимчИ и се пляска на него.....ДелтУФ ей, тъй Shocked #Crazy Shocked
И си вика,- ойде вапора У пясака. Добре, че старши помощник капитана им знае табиетите, та
не се е бавил там където преди е бил отишъл. Та мъжът ми вика- замръзнах, както беше горещо
като го гледах тоя пилот да удря чело у килима вместо да си гледа работата.

# 13 467
  • Мнения: 2 143
Ася, с какво са опасни десните (освен, че казват истината) и за кого?

Кои десни? Крайно леви и крайно десни са еднакво опасни - заради ценностите които изповядват. Също както Сунитите/Ухабити и т.н. фанатици...
п.с. Паралела с пишещите в темата е случаен и неволен

# 13 468
  • Мнения: 1 945
Значи, на работното място навалица, клиенти, спешни срокове, и колегите спират работа, вадят килимчето и почват да се молят. И така колко пъти дневно? Ако са лекари и сестри какво правят?
Да, да Нина . Изчакват ги да се помолят дори и мед. сестрите. Не ме питай откъде знам .
Това е в Германия . Негодуват докторите , но пуста политика и преса не им разрешава да кажат какво мислят
и да я уволнят .

# 13 469
  • Мнения: 15 960
Ужас, дано поне не прекъсват операции, че е дошло време за молитва...
Иначе ни успокояват, че всичко е защото не са образовани, което ние ей сега ще поправим. Че те щом пилоти, капитани, медицински работници го правят, какво да очакваме от необразованите.

Общи условия

Активация на акаунт