108 НеУчаквани греЖки с твърТ алкохол - виЖ пилотаж в прЪвУписТа

  • 60 004
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 874
Цитат
Момичета да ви се похваля :ще ставам застр.агетн /на свободна практика/ с тенденций за постояна
По между другото вече съм и дистридутор

# 736
  • София
  • Мнения: 5 656
Брех, ти да видиш, израстване в кариерата поради висок образователен ценз - агетн с тенденций за дистридутор  Mr. Green

# 737
  • Мнения: 10 874
Брех, ти да видиш, израстване в кариерата поради висок образователен ценз - агетн с тенденций за дистридутор  Mr. Green
Joy
 hahahaДано някой ден да има професия, която може да напише правилно. Laughing

# 738
  • София
  • Мнения: 6 142
Цитат
Имам едно сандали

# 739
  • Мнения: 10 874
Цитат
Определино си права. Мисле да се свържа с Рупите... Манастира на Рупите до къщата на баба Манга е много приказно местенце и май на там ще ходим, защото в Рилския наистина не може, а за бачковския ви казаха че много много не си дават сърцето за церемонии!
hahaha Коя баба?! Joy

# 740
  • Мнения: 19 007
Брех, ти да видиш, израстване в кариерата поради висок образователен ценз - агетн с тенденций за дистридутор  Mr. Green
Joy
 hahahaДано някой ден да има професия, която може да напише правилно. Laughing

А, одеве в някаква тема видях една, която не може да си напише правилно специалността (за висше образование ставаше дума), с която се е дипломирала.

# 741
  • София
  • Мнения: 5 656
Цитат
Имам едно сандали
Сигурно си го носи с бялото дънки Simple Smile

# 742
  • София
  • Мнения: 9 850
Цитат
айде за студее
Като връх в Хималаи те от малките.

# 743
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Брех, ти да видиш, израстване в кариерата поради висок образователен ценз - агетн с тенденций за дистридутор  Mr. Green
Joy
 hahahaДано някой ден да има професия, която може да напише правилно. Laughing

А, одеве в някаква тема видях една, която не може да си напише правилно специалността (за висше образование ставаше дума), с която се е дипломирала.
Сподели, де. Simple Smile

# 744
  • София
  • Мнения: 17 592
Цитат
Момичета да ви се похваля :ще ставам застр.агетн /на свободна практика/ с тенденций за постояна
По между другото вече съм и дистридутор


Това нещо като дегустатор ли ще да е?

# 745
  • Мнения: 19 007

Мисля, че беше в темата за търсене на работа или в някоя от тези за висше образование. Все си мисля, че ако не друго, след 4-5 години следване трябва поне да си научил как се изписва специалността, която учиш. Щом дори това не успява някой, ми се струва, че е малко вероятно да е придобил други по-специализирани знания.

# 746
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
Момичета да ви се похваля :ще ставам застр.агетн /на свободна практика/ с тенденций за постояна
По между другото вече съм и дистридутор


Това нещо като дегустатор ли ще да е?


Дистибутор.

# 747
  • София
  • Мнения: 3 611
Цитат
Момичета да ви се похваля :ще ставам застр.агетн /на свободна практика/ с тенденций за постояна
По между другото вече съм и дистридутор


Това нещо като дегустатор ли ще да е?


Дистибутор.
По-скоро дистрибутор.  Grinning

# 748
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
Момичета да ви се похваля :ще ставам застр.агетн /на свободна практика/ с тенденций за постояна
По между другото вече съм и дистридутор


Това нещо като дегустатор ли ще да е?


Дистибутор.
По-скоро дистрибутор.  Grinning

 bouquet Благодаря. Писах го преди закуска.  hahaha

# 749
  • Мнения: 10 874
Ех, този дистрибутор! Grinning

Цитат
пробвам да си влезна в единят от акаундите и немога,дава ми грешен и мейл,а всичко си е точно както трябва,пробвах и с клиентският номер пак ми дава грешка,някъква идея защо?

Общи условия

Активация на акаунт