Кралски работи и клюки - 10

  • 125 375
  • 724
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 18 774
То и на престолонаследниците някои се разведоха! Пример - принцеса Александра от Дания

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=181228

Ох, объркала съм се, Александра е била женена за втория брат.

Обаче мисля, че Меган ще се напъне поне за 1 отроче.

# 616
  • София
  • Мнения: 877
Промениха и законодателството-наследяват независимо от пола по права линия, т.е. на Уилям. Хари нали е по таблоидите, че е от друг баща, има изключителна визуална прилика, майка му е имала връзка и с него: https://www.youtube.com/watch?v=6TyBqY8dAlU

По тази причина Хари или негово дете не може да стане крал и трите деца са вид гаранция.

А Меган го е опитомила-намалил пиенето, не пуши, пие фреш и ходи на йога Simple Smile И приятелите му се смеят, но той е щастлив Simple Smile

# 617
  • София
  • Мнения: 10 020
Ти очакваш тази жена, Меган, да роди? Shocked

Защо да не роди?

# 618
  • Мнения: 15 746
Хари нали е по таблоидите, че е от друг баща, има изключителна визуална прилика, майка му е имала връзка и с него: https://www.youtube.com/watch?v=6TyBqY8dAlU

По тази причина Хари или негово дете не може да стане крал и трите деца са вид гаранция.

Това за Хари само слухове ли са или се знае, че е така? Много странно ми се струва баба Бети да признае Хари за принц и за син на Даяна, ако е било ясно, че не е от Чарлз

# 619
  • Някъде там
  • Мнения: 16 171
На мен пък си ми прилича на Чарлз,особено в носа.Не вярвам кралицата да приеме Хари за принц ако не е такъв,не са верни слуховете според мен.
Дали най накрая ще ни съобщят името
 на бебето.Дано днес Уилям се е наспал на време и е посетил бабата.😂

 

# 620
  • Мнения: 9 691
Дано днес Уилям се е наспал на време и е посетил бабата.😂

Сега да уточним - Уилям цяла нощ е дундуркал малкия или е купонясвал с приятели по случай новото бебе? Joy
Вярно всички него чакат да иде при баба и да й каже какво са избрали, а той се мотка само. Angry Stuck Out Tongue Winking Eye

# 621
  • Мнения: X
На Хари /а може би и на всички престолонаследници/ според мен му е направен ДНК тест при раждането. При тези съмнения и лабилна Даяна едва ли се е минало без такъв.  Thinking Иначе и за мен си бащичко- Чарли.

# 622
  • Мнения: 31 326
Как няма да роди Мегън? Няколко дечица ще имат. И няма да харчи и да се изтъква повече от Кейт, защото няма да и позволят. Кейт е бъдеща кралица, а Мегън проста херцогиня и никой никога няма да и позволи да засенчи кралицата.

# 623
  • Някъде там
  • Мнения: 16 171
Дано днес Уилям се е наспал на време и е посетил бабата.😂

Сега да уточним - Уилям цяла нощ е дундуркал малкия или е купонясвал с приятели по случай новото бебе? Joy
Вярно всички него чакат да иде при баба и да й каже какво са избрали, а той се мотка само. Angry Stuck Out Tongue Winking Eye
Според мен е купонясвал...😁
Обаче и днес е зает и няма да чуем името.😁😁😁
Оказали са му честта да го поканят за кум.Сега прочетох че Хари е избрал брат си за кум и той е много щастлив от това.

# 624
  • София
  • Мнения: 10 020
Ауууу, върна му жеста Хари Simple Smile
Ама много се моткат тоя път с името значи...
И за мен Хари много прилича на Чарлс, но важното е Бети какво мисли Grinning

# 625
  • Някъде там
  • Мнения: 16 171
Да.Уж нямаше да чакаме дълго.
При Шарлот май беше на третия ден.
Може пък още да "настоява" сина му да се казва Джак а Кейт да не е съгласна.😝
Това в кръга на шегата,но наистина ми е любопитно как ще се казва.

# 626
  • София
  • Мнения: 10 020
Не много полезна статия, но има копие на свидетелството за раждане на Шарлът
https://www.hellomagazine.com/royalty/2018042648132/when-will-ro … m_source=facebook

Хахахааха, Уили уморен, а? Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 апр 2018, 16:06 от Lana

# 627
  • София
  • Мнения: 877
свидетелството е много сладко-occupation принц/ принцеса на Великобритания Simple Smile

# 628
  • София
  • Мнения: 30 206
....


п.с. Ужасни неща от прости жени изчетох в социалните медии относно отличната визия на Кейт.
Прости домакини-хейтърки, търкащи загорели тави, тръгнали да се еб@ват с добре изглеждаща жена.
Затова не чета кой какво казал. Не може да се проумее, че за тези хора се грижи гвардия от професионалисти във всички области и то 24/7 или 365д/ годината. Още преди бременностите я приведоха във вид с килограми, визия и т.н. Следят ѝ хранене, кожа, коса, зъби, нокти. Много ясно, че ще изглежда перфектно и това нито е изненада, нито е неочаквано. Едва ли се е прибрала вкъщи онзи ден и е започнала да преобува, преоблича, готви, пере, чисти, да води Джордж и Шарлот на училище, да ги връща, да ги извежда, да учи с тях и т.н. или всичко, което правят тези, които драскат из соц. мрежи. Някъде бях чела, че преди важни визити следят колко часа спи, за да изглежда добре напр.

Твърдо смятам, че Мегън ще роди и то скоро, даже няма да е само едно дете. Мненията, че щяла да се конкурира с Кейт, според мен са измислени от медиите. Нямат какво да делят, че да се конкурират. Ако са умни и двете, ще си живеят живота и няма да се заминават с глупости, които не са присъщи на хора от кралското сем-во.

# 629
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Интересна фотосесия на датското кралско семейство: https://www.hellomagazine.com/royalty/2018042648138/dutch-royal- … ising-photoshoot/
Средната дъщеря ми е най-симпатична

Общи условия

Активация на акаунт