Смешки от форума 27

  • 126 649
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 155
Пенисът е явно минимум 20 см...

# 421
  • Мнения: 2 420
...Интересно ми  е, ако не е пенис ВСЕ ОЩЕ, какво е? newsm78 Joy

  микропенис

# 422
  • Мнения: 5 265
Скрит текст:
Joy Joy Joy Темата за пацата кърти мивки и все по-зле става. А.И. е феномен тип Мис Тигрова - не мога да преценя дали умишлено се гаври с хората или наистина е толкова Crazy

Цитат
дупето ака и пиша
Цитат
Изтрий си вагината
А на това се смея от 5 минути вече
Цитат
По приемливо ми звучи до определена възраст да се използва думата пишле от това да му казваме пенис ,то и без това не е още такова .
Joy Joy Joy Joy
Интересно ми  е, ако не е пенис ВСЕ ОЩЕ, какво е? newsm78 Joy

Е как какво, паца Smile

# 423
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Както във вица: Simple Smile
докторът към майката: От днес спираме да го наричаме патка/паца, започваме да го наричаме пенис и да го лекуваме.

# 424
  • София
  • Мнения: 11 408
Къде е тази тема, не я ли изтриха Flushed

# 425
  • Мнения: X
Дупе, разбира се  Laughing После става пенис, към 30те сигурно. Много се съмнявам, че и като порасне и влезе в пубертета точно "пенис" ще му казват маминките. По-скоро "онова ей там, знаеш кое".

# 426
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Къде е тази тема, не я ли изтриха Flushed

новата визия ще вземе да ми хареса Simple Smile

ето я темата http://www.bg-mamma.com/?topic=986708

точно под въпроса ти беше Simple Smile поне при мен

# 427
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Дупе, разбира се  Laughing После става пенис, към 30те сигурно. Много се съмнявам, че и като порасне и влезе в пубертета точно "пенис" ще му казват маминките. По-скоро "онова ей там, знаеш кое".

Аз не съм чувала маминки на пораснали момчета да говорят за пишките им. 😂

# 428
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
"Паца" очевидно е диалектна дума. Аз съм я чувала по нашия край, не ми е странна и "малоумна", както са писали в другата тема. Наравно се ползва с думата "пишка".

# 429
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
"Паца" очевидно е диалектна дума. Аз съм я чувала по нашия край, не ми е странна и "малоумна", както са писали в другата тема. Наравно се ползва с думата "пишка".
Единствената дума, използваща се като название на пенис, която като чуя направо изтръпвам от неприязън е "чурка"  Sick Sick Sick

# 430
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Интересно ми  е, ако не е пенис ВСЕ ОЩЕ, какво е? newsm78 Joy
Пишле, бре Mr. Green

# 431
  • Мнения: 14 394
Ами дамското как е?Че все не се сещам за нещо нецензурно?

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Цитат
Здравейте. Искам да заземя леглото си и търся конец от сребърни/медни нишки. Идеята е да дам конеца на шивачка и да ми ги вплете в чаршафа или покривката на матрака и да го свържа към земята (живея в къща). Ако някой знае откъде да купя такива нишки/конци, нека сподели

# 433
  • София
  • Мнения: 5 938
Е как - минка, разбира се. Grin

# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ами дамското как е?Че все не се сещам за нещо нецензурно?

Децата сами си решават този проблем. Когато аз се чудех как да наричам „нещото“ на дъщеря си и обяснявах кое как се казва, тя първо реши да го кръсти „пипи“ и при двата пола. Накрая се спря на „пишле“ за момчета и „шушулка / шуши“ за нея. Иначе знае думичките и пенис и вулва (колкото и грозно да ми звучи думата, знам, че тя, а не вагина, е правилната).

Общи условия

Активация на акаунт