Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 452 833
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 4 605
  • Мнения: 4 188
Определено очаквам включване за пИралнята Peace Изггледах някои клипове в тубата, има напредък. Доста ме заинтересува тази с двата барабана newsm78 Това с добавянето на чорапи го изключвам, че е смешно.

# 4 606
  • Мнения: 14 654
Намек да сложим за пране носените гащи и нощници ли правиш, Her?

# 4 607
  • Мнения: 18 676
Намек да сложим за пране носените гащи и нощници ли правиш, Her?

Представяш ли си, ако някой се похвали, че си е купил вентилатор, за какво би могло да бъде намек.

# 4 608
  • Мнения: X
Обожавах като дете да изляза, когато вали летен дъжд и да ходя боса.
Aз още го обожавам и винаги практикувам.

# 4 609
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Намек да сложим за пране носените гащи и нощници ли правиш, Her?
Леле Яничек , само се замисли колко прашки или бански биха се побрали в 9 кг пране 😂

# 4 610
  • Мнения: 14 654
Ми, Her, зависи дали ще са на глигани или на кифли...Имам една комшийка, дето с три чифта запердва цялата фасада на блока.

# 4 611
  • Мнения: 3 819
Ние изпратихме гостите и ви поздравяме с нашата лятна песен
https://www.youtube.com/watch?v=SgF-tlFFMhw

Последна редакция: вт, 18 юли 2017, 11:47 от Алиска

# 4 612
  • Бургас
  • Мнения: 6 544
Али,прекрасен оазис и поздрав! Heart Eyes

# 4 613
  • Мнения: 2 016
На мене ми харесват новите летни  латино хитове. В тая връзка, ходите ли вечер  по клубове по морето,  по дискотеки, все още ?
Ние не, ресторант и си лягаме около 22:30.

# 4 614
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Изключително еднообразни и неразпознаваема са ми новите хитове. Но на барове на плажа, със събития по мой вкус, при възможност, ходя все още.

Последна редакция: вт, 18 юли 2017, 09:51 от the unconscious

# 4 615
  • Мнения: X
Рядко ходим вече по дискотеки и клубове, без значение на морето или в града. Преситили сме се. На морето предпочитам вечеря, разходка и се прибираме.

# 4 616
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Като се има предвид, че почиваме с децата, опцията за ходене по барове и дискотеки дори не е отворена при нас.

# 4 617
  • Мнения: 14 654
Баровете и дискотеките, особено дискотеките, никога не са ми харесвали, не съм такъв тип. Ако искам питие след вечеря, го пия на терасата под звуците на щурците, много по-приятни са ми от летните хитове, които обичайно са бездънно тъпи - и като музика, и като текст.

# 4 618
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
По клубове и дискотеки спряхме да ходим преди 5-6 години.
Последните години все си търсим някое по-тихо и скътано заведение за вечеря, после се разхождаме по алеите край морето или по плажа и в хотела се прибираме сравнително късно.

# 4 619
  • Мнения: 11 570
Ша, искаш да кажеш, че спиш по 12 часа в денонощие Rolling Eyes
В 22.30 абсурд да си легна Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт