Какво ви е мнението за Прайда?

  • 112 409
  • 2 313
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Мнения: 428
Не се прави, че не разбираш! Имах предвид въпросната героиня Яра, която е измислена.

Ама как ще те разбере, тя не коментира сериала, тя коментира представата си за мен.

Така баналната тактика, при липса на аргументи обръщаме разговора на лични нападки.

# 1 951
  • Мнения: X
Не се прави, че не разбираш! Имах предвид въпросната героиня Яра, която е измислена.

Ама как ще те разбере, тя не коментира сериала, тя коментира представата си за мен.

Така баналната тактика, при липса на аргументи обръщаме разговора на лични нападки.

Всеки е личност госпожо, постепенно се вижда кой каква. Според представата, която създава.

Не пиша, за да развивам теории тук, пиша от лично качество и стоя зад думите си.

Между другото въпросния сериал започва, затова с глупостите ти аз съм до тук. Като си пропуснала първите 7 години, трудно ще ги наваксаш в тоя форум.

# 1 952
  • София
  • Мнения: 24 839
За сюжет си говори само тя. Аз коментирам отношението на една лесбийка към човек коментирал по начин, който не й харесва, въпросния сюжет.

Това обида ли трябва да е Satisfied




Лесбийка обидна дума ли е? newsm78

# 1 953
  • Мнения: 4 871
Така, пак ще си постна коментара, който, както изглежда от последните коментари, много точно е написан.
Моля да се намеси модератор, защото не мисля, че е коректно от други теми да се пренасят мнения в тази. Нито знаем как са протекли дискусиите в онази тема, нито е на място някакви фикшън герои да се наместят в тази дискусия.
И пак моля за модератор!

Влак, гледала съм Игра на тронове, не съм чела книгите и не възнамерявам да ги чета. Не съм започнала новия сезон, който явно е започнал ударно,  щом е породил такава разпалена дискусия в другата тема и моля тези мнения да си стоят там! Не е коректно от твоя страна да пренасяш мненията тук! Така извадени от контекста, могат да значат всичко!

# 1 954
  • Мнения: 428
За сюжет си говори само тя. Аз коментирам отношението на една лесбийка към човек коментирал по начин, който не й харесва, въпросния сюжет.
Това обида ли трябва да е Satisfied
Лесбийка обидна дума ли е? newsm78

В моя речник не е, но не се отнася за мен, затова питам.  Flutter

Защото ако ще си мерим... думите,
може да стане доста неприятно, най-вече за тези,
които са запомнили от първите 7 години само " Ама, госпожо, тя дръпна плитката на Иванка"



# 1 955
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 986
Извинете, какво ви е мнението за Прайда? Mr. Green
/ако има какво да се добави, де?/

# 1 956
  • Мнения: 1 945
Извинете, какво ви е мнението за Прайда? Mr. Green
/ако има какво да се добави, де?/
Кой пита ?
Отрицателно ! Отрицателно! Отрицателно !

# 1 957
  • Мнения: 14 504
Говорих с роднина завършил психология в чужбина.Сега е в друга,трета страна и има поглед и богат опит с култури в развити Thinkingцивилизовани общества.Попитах ок ли е да се облича момченце като момиченце.Каза,че може,САМО ако самото момченце поиска това.Зорлем лакиране на нокти,розови панделки на момченца и мустачки на момиченца,играчки полови органи и  непрекъснато вменяване,натрапване на тези хубавини,води до объркване и тежки травми в пубертета.Много от тях ще се чудят:кой съм,какъв съм?Завърши:''ще бъдат наши пациенти''.

# 1 958
  • София
  • Мнения: 24 839
Завършилите психология и у нас, го казват същото- тези поне, които не са обременени с ангажименти към каузата...........

# 1 959
  • Мнения: 2 843
То не трябва да си завършил психология, за да кажеш, че нищо не бива да се прави под натиск, а само по зряло, осмислено, вътрешно убеждение. Не виждам и някой да противоречи на това.

# 1 960
  • Мнения: 14 504
Е,то не е под натиск.Във вид на игра е и образователни програми. Mr. GreenА,който родител не желае,какво прави?Изнася се с децата в гората ли?Не знам в детската градина колко е ''зряло,осмислено,вътрешно убеждение''.

# 1 961
  • София
  • Мнения: 16 104
Вече е заведено дело срещу майката на "лакираното гримирано" момченце.

# 1 962
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
То не трябва да си завършил психология, за да кажеш, че нищо не бива да се прави под натиск, а само по зряло, осмислено, вътрешно убеждение. Не виждам и някой да противоречи на това.

Даа, само дето практиката, която се налага е да подготвят почвата  още от 3-4 годишни. По всички възможни фронтове.  И така на 12-14 наистина изглежда като зряло и осмислено. Ама особено. А че психолозите и психиатрите са наясно какво ще се случи 20-на  години след обработката, няма спор. Психоанализата на Фройд си е в сила, защото човешката психика си  е същата.

# 1 963
  • София
  • Мнения: 24 839
То не трябва да си завършил психология, за да кажеш, че нищо не бива да се прави под натиск, а само по зряло, осмислено, вътрешно убеждение. Не виждам и някой да противоречи на това.
Зряло и обмислено решение не можеш да вземеш нито като те лакират и обличат в женски дрехи, нито като ти говорят на " то" и те пращат ту в женската, ту в мъжката тоалетна.
Можеш зряло да вземеш решение чак когато станеш достатъчно зрял- поне в края на пубертета и което е най- важното- когато въпреки годините, в които са те идентифицирали по външните полови белези, ти си останал твърдо убеден, че не това е твоя пол.

# 1 964
  • Мнения: 16
Отрицателно ми е мнението. Нямам нищо против хората, ама според мен няма нужда от подобни демонстрации.

Общи условия

Активация на акаунт