Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 64 - ЮЛИ 2017

  • 107 728
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 10 874
Честито на всички печеливши за хубавите награди! Hug

Нека е много късметлийска седмицата! Flowers Four Leaf Clover

# 766
  • София
  • Мнения: 5 606
Аз съм с въпрос. Пазарувах в Кауфланд, имам над 6лв за Милка, но общата стойност на касовата ми бележка е точно 123.00лв. Като тръгна да я регистрирам, в полето има възможност да напиша само двуцифрена сума. Какво да правя?

# 767
  • Мнения: 3 755
напиши само сумата на шоколадите
Пак ме няма във варката за първи път ми се е запънала така игра с бира и ме дразни пък  Sunglasses

# 768
  • Мнения: 10 874
Аз съм с въпрос. Пазарувах в Кауфланд, имам над 6лв за Милка, но общата стойност на касовата ми бележка е точно 123.00лв. Като тръгна да я регистрирам, в полето има възможност да напиша само двуцифрена сума. Какво да правя?
Регистрира се само сумата за продукти Милка, а не тази на цялата касова бележка.

# 769
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Кремът изглежда супер! Честито Simple Smile
Благодаря, това ми е най-хубавата и голяма награда до момента, много се радвам, наистина  Laughing
Честитооо , много добър подарък , който дълго ще използваш, аз останах много доволна от мострите. Нали с оставянето на мнение в сайта го спечели? А мога ли да попитам къде те уведомиха, че  си спечелила ? Не за друго, а защото не виждам да има списък с печелившите Simple Smile

# 770
  • София
  • Мнения: 826
И аз съм с  грил от Д.Житница.Ще плащаме ли данък за него?Искат ли данни за сл.бележка?Не изглежда много скъпо...

# 771
  • Сандански
  • Мнения: 1 695
И аз съм с  грил от Д.Житница.Ще плащаме ли данък за него?Искат ли данни за сл.бележка?Не изглежда много скъпо...
Организаторът ще плати данък-а, но ще даде бележки, че е платил и не разбрах кои награди са над 30.00 лв.
Пише 10 работни дни дали са толкова бързи?
Не разбрах защо организаторът не закупи наградите с ДДС вместо после да внася данък и да ни раздава бележки?

Последна редакция: пн, 17 юли 2017, 19:49 от Ivaylo77

# 772
  • Мнения: 3 541
Честито на всички.

Мен ме няма никъде, мрън, мрън, мрън.
Но пък получих комплекта на Дав от форума и е много хубав, страхотен е, много съм доволна.

# 773
  • Мнения: 1 024
Чудя се как никой не се похвали с количка от Дюрасел. Дали изобщо са изпратени смс на печелившите, в условията пишеше най-късно до 18, че ще ги изпратят, а пък никой от форума да няма

# 774
  • Мнения: 874
Чудя се как никой не се похвали с количка от Дюрасел. Дали изобщо са изпратени смс на печелившите, в условията пишеше най-късно до 18, че ще ги изпратят, а пък никой от форума да няма

И аз това се чудя. Освен пък да чакат последния момент (утре) , въпреки че в предната им игра още в деня на тегленето изпратиха есемеси. Simple Smile

# 775
  • Мнения: 9 389
М тел все така продължават да НЕ изпращат съобщение, че сме спечелили в играта им.

# 776
  • Мнения: 2 589
shushumiga87 Да, от там е. И аз споделих мнението си за мострите и вторник или сряда миналата седмица ми звъннаха в късния следобед. Супер много се изненадах, на сайта не са ли обявили нещи. Доколкото си спомням, няколко крема щяха да подаряват.

# 777
  • София
  • Мнения: 13 044
Спечелила съм барбекю от Житница.  Party

# 778
  • Мнения: 7 246
Много се радвам за всички печеливши от Деликатес!С много здраве и добро настроение да се наслаждавате на лятото!

# 779
  • София
  • Мнения: 966
Здравейте, след колко време пращат тениските на кока кола? Аз спечелих една преди две седмици, но ни вест, ни кост от тогава...

Общи условия

Активация на акаунт