Неприятно ми е....?

  • 81 552
  • 696
  •   1
Отговори
# 135
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Неприятно ме е като вляза в магазин да не ме поздравят, а същевременно да ме следят непрестанно с поглед какво разглеждам като, че ли: 1. ще го открадна или 2. длъжна съм да го купя.

Слава Богу за онлайн пазаруването!

 Peace

# 136
  • Плевен
  • Мнения: 584
Неприятно ми е, когато се размина с някой на улицата и точно в този момент да се изкашля или кихне в лицето ми....

# 137
  • Мнения: 36 185
Неприятно ми е като си седя и чета или пиша нещо на компютъра (в работата - случи ми се наскоро), да дойде човек, който по никакъв начин не е свързан с мен и няма работа с мен и е наясно (бюрото ми не е единственото), и да ме зяпне. Или както разговаря с някой друг, от време на време да ме поглежда, все едно очаква да се включа в разговора, към който имам точно 0 отношение и интерес. Олигофрени...С извинение...Понякога, ако съвсем се раздразня, си слагам слушалки, но повечето пъти ми изглежда грубо.

# 138
  • Мнения: 14 471
Неприятно ми е, когато се размина с някой на улицата и точно в този момент да се изкашля или кихне в лицето ми....

Напоследък много често ми се случва, какво им става на хората не знам!?!

# 139
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Или така да си лепнат с ярост сопола на земята...

# 140
  • Мнения: X
Доста неща са ми неприятни и ми правят лошо впечатление. Но с истинска агресия ме изпълва някой да се изсекне на улицата. Или да се изхрачи. ooooh! Преди няколко дни един такъв тъпак без малко да ми наплюе крака. #2gunfire Бива простотия и гнусотия, ама чак пък толкова..

# 141
  • Мнения: 36
Неприятно ми е да ми говорят със заучени фрази и да ми задават ограничени въпроси.

# 142
  • Мнения: 213
Като казахте за опашките - на мен ми е неприятно, когато разни пенсионери се туткат пред мен на касите на магазините. Едва си изваждат продуктите, после пък едва ги прибират, баавно броят пари, опитват се да си зарежат кошницата/количката, докато касиерката не им каже да я отнесат където й е мястото, а и освен това се пребутват, блъскат се в другите хора и мърморят.
Неприятно ми е (няколко пъти ми се е случвало), някой след мен на опашката да ми сумти, че плащам с карта, защото било по-бавно. С карта е по-бързо - това, че някои хора не умеят да ги използват не е мой проблем.

 И още нещо- дълга опашка, аз съм точно в края  Mr. Green Заставам на разстояние, при което този пред мен да не усеща дишане във тила си, а аз- полъха от тялото му  Laughing Баш зад мен- застават така, че ако се обърна назад и съм се ударила в нечий нос  #Cussing out Защоооо?! И отгоре ми да се накачулят- ми, по бързо няма да стане. Отврат! Някой спомена и, че не чакат да си приберем покупките- така си е, зор голям, а аз не съм флегма, ама и не ща да си браня, я покупките, я портфейла...
 Дразнител голям са ми полу- познати да ми задават лични въпроси, все едно е най- нормалното нещо да ме питат как се обръщам към свекърва си и няма ли да им покажа снимки от сватбата си(буквално). #Cussing out

# 143
  • Мнения: 36 185
И на мен ми е неприятно хора, които познавам бегло да се държат все едно сме си страшно близки. Преди години ми се случи една хазяйка (възрастна, бях на почивка, разговаряли сме един-два пъти приятелски) да се преоблече пред мен - бях в дневната й и тя просто така се съблече и си смени дрехите)))

# 144
  • Мнения: 481
Адски ми е неприятно, да не кажа чак гнусно, когато в градския транспорт видя някой, който си бърка я в носа, я в устата и след това с тази ръка се хване за дръжката. Откачам просто от гнус, а нямам много опции. Гледам да не пипам нищо, но за жалост понякога се налага да хвана някоя дръжка.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 145
  • София
  • Мнения: 62 595
ужас, аз съм станала като Монк в това отношение - гледам изобщо да не докосвам дръжките в градскиятранспорт и се чудя на хората, които небрежно късат от хляба, пъкат в устата на детето, после се хващат за дръжката, която е пипана от кого ли не и не е била чистена от излизането на превознотосредство от завода, после пах откъсват от хляба, пак пъхат в устата на детето. А с баничка е направо супер. За мен върхът е да гледам малки децакак пипат и после поо очите, устата. И после защо хващат конюнктивит, обриви и какво ли не. Придружителите на децата не само не обръщат внимание, а и съм чувала да казват, че така се придобивал имунитет. Мерси за такъв имунитет, деето е пипал и някой клошар и кой ли не!

# 146
  • Мнения: 414
Адски ми е неприятно, да не кажа чак гнусно, когато в градския транспорт видя някой, който си бърка я в носа, я в устата и след това с тази ръка се хване за дръжката. Откачам просто от гнус, а нямам много опции. Гледам да не пипам нищо, но за жалост понякога се налага да хвана някоя дръжка.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
+ като чакам на светофара и в съседната кола някой си бърка в носа!!! Scream и това е постоянно, все едно като са в колата, не са навън, а са си вкъщи😨

# 147
  • Мнения: 1 747
+ като чакам на светофара и в съседната кола някой си бърка в носа!!! Scream и това е постоянно, все едно като са в колата, не са навън, а са си вкъщи😨

И мен това адски много ме дразни и понеже винаги, когато нещо ме тормози се опитвам да стигна до дъното и да разнищя причините, стигнах до извода, че на шофьорите им изсъхват лигавиците на носовете от вентилатора на колата. Laughing Та затова. Или пък от скука, знам ли....

# 148
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Или някой мъж като вземе да си го "намества" или почесва непрестанно. Имам чувството, че на някои им е станало навик вече.

# 149
  • София
  • Мнения: 62 595
Това с бъркането на носа и дори яденето на сополите, оправянето на "пакета" го правят и дивите ни брат`чеди. От любимите занимания на човекоподобните е, та не е от изсъхналите лигавици. Според мен това е като почесването по главата и други неща, които показват мислене, скука, самоуспокояване и всякакви подобни.

Общи условия

Активация на акаунт