Как ще реагирате, ако разярен баща набие детето Ви, защото дразни неговото?

  • 28 146
  • 395
  •   1
Отговори
# 240
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Пропуските в училище заради лошо държание обаче си остават. А аз това имах предвид.

# 241
  • Мнения: 9 052
zemonti иди си опресни паметта в темата за ламината като си изчетеш писанията.
... Има няколко просяка в центъра - както във всеки център на голям гравидях и какво? ...

Няколко_ Хохохо

... Невероятно наивно е да съдиш по туристическия център за град с размерите на 9% от територията на България. На спокойната улица на която живеем през зимата няма даже пешеходци, камо ли просяци  Laughing

Хохохо и тук.

Знаете си защо .
Просяци, крадци, битници, скитници и първото предупреждение към туристите е , че много се краде. 

# 242
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
zemonti е написал, че е в Монреал, ако е същия, оригиналния, а не някой нашенски катун с международно гръмко име ... в другата тема писа , че по професия реди ламинат ... то е ясно в какши среди се движи.
Професия?!?
Моля да ме цитираш, или да се извиниш за лъжата!
Ламинат редя няколко пъти в годината, като допълнителна услуга към сочни клиенти, или за някой от моите имоти.

# 243
  • София
  • Мнения: 62 595
сега поне се похвали каква ти е професията и какво работиш, за да отпаднат съмненията.

# 244
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Сега разбирам, че училищата в Канада са сочни клиенти.

# 245
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
Сега разбирам, че училищата в Канада са сочни клиенти.
Като си прочела, че съм правил нещо в "класна стая" ти прибърза да заключиш, че е в училище. Simple Smile

# 246
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тук класните стаи са в училищата. В Канада не знам къде са.

# 247
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
Тук класните стаи са в училищата. В Канада не знам къде са.
Нима?
В последната класна стая в която съм влизал в България до мен седеше 60 годишен мъж.

Никога не е късно да научиш нещо, или да добиеш допълнителен сертификат.

# 248
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това не е класна стая, а учебна.

В класните стаи учат класове, а класове има в училище.

# 249
  • Мнения: 6 122

Аз живея в град с трето поколение еманципирани канадки, които вместо да раждат по 5-10 деца като бабите си, се образоват и градят кариера. В резултат на 3 поколения отрицателен прираст правителството кърпи популацията чрез контролирана имиграция на източни субекти, повечето от които естествено са с МНОЖЕСТВО ДЕЦА и култура, тотално чужда на местната. Забулените имигрантки раждат всяка година вместо да работят. Вече под 50% от монреалци са франкофони.

Еманципацията и толерантността са противоестествени на човешката същност и ще затрият бялата раса.



Да де, ама в страните, в които жените раждат по пет деца и живеят като в бабино време, се живее в пълна мизерия и глад, нали? Няма как хем жената в къщи с пет деца, хем държавата да е богата и силна. Всички силни и мощни държави са все "еманципирани". Да не говорим, че с моментните технологии и автоматизация, само след 10 години, всичко ще бъде почти напълно автоматизирано и изобщо няма да има никакви хора, които да са нужни да работят. Та бялата раса няма да се затрие, спокойно. Да не говорим, че раждаемостта навсякъде по света пада, за щастие.
А за природа по добре да не говорим, защото нито е природно да се кара кола, нито да се яде от супермаркета храната, нито да се работи по осем часа на бюро и т.н. Така че целият ни живот от раждането ни няма нищо природно. Така че да се говори, че еманципацията и т.н. противоречала на природата е меко казано смешно. Че то и лекарствата не са според правилата на природата. Отдавна, много отдавна сме скъсали с природата. Вече се намираме в четвъртата индустриална революция. Говорим си за базов доход и машини, които ще заменят човешкият труд все повече и повече. Говорим си за изкуствени утроби, gene editing, self driving cars и т.н. и т.н.

Единственото опасно нещо, което застрашава света е глупостта и тя не бива никога да се подценява.

# 250
  • Мнения: 9 052
 

Аз живея в град с трето поколение еманципирани канадки, които вместо да раждат по 5-10 деца като бабите си, се образоват и градят кариера. В резултат на 3 поколения отрицателен прираст правителството кърпи популацията чрез контролирана имиграция на източни субекти, повечето от които естествено са с МНОЖЕСТВО ДЕЦА и култура, тотално чужда на местната. Забулените имигрантки раждат всяка година вместо да работят. Вече под 50% от монреалци са франкофони.

Еманципацията и толерантността са противоестествени на човешката същност и ще затрият бялата раса.



По мое наблюдение проблемите, които описваш, идват от французите.
Не по/малка миграция има в Торонто, Отава, Ванкувър, но тази разпуснатост на всякакви битници , мзрльовци, крадци и просяци идва от френския стил в града.

А ти защо не си на работа?

# 251
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
zemonti е написал, че е в Монреал, ако е същия, оригиналния, а не някой нашенски катун с международно гръмко име ... в другата тема писа , че по професия реди ламинат ... то е ясно в какши среди се движи.
Професия?!?
Моля да ме цитираш, или да се извиниш за лъжата!
Ламинат редя няколко пъти в годината, като допълнителна услуга към сочни клиенти, или за някой от моите имоти.

# 252
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Защо повтаряш едно и също нещо?
С какво се занимаваш, че се налага да редиш ламинат за сочни клиенти в класни стаи, които не са в училище?

# 253
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Тези "сочни клиенти" ме смущават! Confused
Да не сте вампир? Който реди ламинат?Stuck Out Tongue Winking Eye

# 254
  • Мнения: 9 052
Или пък драскач в мамин форум, който си взобразява, че някой ще се занимава да се разправя на негово ниво, като задели врме да му чете и цитира собствените умнотии от теми във форума. Цирк.

Класни стаи за възрастни с първокачествен ламинат нареден за сочен клиент , но не професионално ??? . Олеле!
Направо успя да ме объркаш. Бравос.

Последна редакция: пн, 17 юли 2017, 16:04 от Bandiera rossa

Общи условия

Активация на акаунт