Искам да кажа ... (131)_17.07-23.07

  • 54 705
  • 904
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 867
Ние се прибрахме. Отидохме в събота и след четири часа заваля, та чак до снощи вечерта.
Както ви е казала Алечка, се срещнахме в Мола. Много са готини с мъжа си. Той усмихнат много, а тя разкошна и много мила. Яд ме е само, че разменихме няколко приказки набързо, тъй като децата бяха решили, че ще дивеят. А трябваше и да ги храним.
Та, Али , извинявай за което и се надявам, другият път да се видим за повече време.

# 121
  • Мнения: 4 785
Имаме едно въздушно пространство - то дизайнерски е много ефективно, обаче кака ви Мър ни е мислила как ше се отоплява, ни нищооооо.
Добре изолация, хубава дограма и термо помпа ( на -47С успявахме, та с температурите в Бг ли няма да се справи).
Точно това е планът 1:1 Hug Затова и реших да не затварям пространствата. Титина каква е термопомпата, ако е удобно да те попитам (марка и какъв вид е - въздух вода? Ние такава сме планирали, но не сме се ориентирали съвсем в предлаганите,)

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 15 696
Привет момичета!
На мен от снощи ми се случват само странни неща. Набързо: В 4:30 сутринта в спалнята ни влезе плъх! Изтръпнах от ужас!
А после към 11ч ми се обадиха,че брат ми( с който сме в мн.лоши отношения) е получил инсулт и са му открили тумор в мозъка. Трябвало кръвен роднина да отиде и да му разпише нещо за транспортиране до София за операция.
Егати и деня!
По темата - искам и апартамента си и къща,или в града или в Сарафово. Това си ми е мечта! Къща на морето!
Ванини,Алечка,понякога и такива бързи срещи са достатъчни,за да разбереш човека срещу теб!

# 123
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Имаме едно въздушно пространство - то дизайнерски е много ефективно, обаче кака ви Мър ни е мислила как ше се отоплява, ни нищооооо.
Добре изолация, хубава дограма и термо помпа ( на -47С успявахме, та с температурите в Бг ли няма да се справи).
Точно това е планът 1:1 Hug Затова и реших да не затварям пространствата. Титина каква е термопомпата, ако е удобно да те попитам (марка и какъв вид е - въздух вода? Ние такава сме планирали, но не сме се ориентирали съвсем в предлаганите,)
Шефът (разбирай мъжът ми) каза, най- добрите са вода-вода (за това ти трябва вода обикновенно със сонда), след това по ефективност са въздух-вода.  Не знае какво се предлага в БГ, но имайте предвид, че предлаганите в САЩ са в различен цолаж от тези в БГ .

Последна редакция: вт, 18 юли 2017, 06:56 от Titina

# 124
  • Мнения: 14 242
Добро утро!
Ванини, на мен ми беше много драго, че се видяхме, макар и на бързо! За случайна среща си беше просто перфектна, а вие сте големи сладури групово всичките Hug

Много ми е нервозно тия дни, мъчат ме едни опасения и се надявам да се окажат безпочвени и просто да ми избива баланса от стрес... Довечера мисля да ида на йога, че я занемарих напоследък...

# 125
  • Мнения: 22 036
Добро утро!
Ванини, на мен ми беше много драго, че се видяхме, макар и на бързо! За случайна среща си беше просто перфектна, а вие сте големи сладури групово всичките Hug

Много ми е нервозно тия дни, мъчат ме едни опасения и се надявам да се окажат безпочвени и просто да ми избива баланса от стрес... Довечера мисля да ида на йога, че я занемарих напоследък...

Али, какво те мъчи. Подозирам, че няма да е страшно. Ходи на йога, и аз ще ходя утре. Последните седмици се размазах от масажи и ми се ще малко повече движение.

Днес работя от вкъщи, а има супер драма и ме е яд, че не съм ф офиса.

# 126
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро.
Тук вали. Имах изпрани дрехи на терасата, които почти бяха изсъхнали и сега са мокри. а до четвъртък трябва да пусна още няколко перални.
И днес ще мързелуваме, поне може да се каже, че си починах качествено.

# 127
  • Мнения: 14 989
Добро утро!
karzz, дано се оправят нещата около теб.
И аз имам едни притеснения. Дразня се на себе си, че съм бъзла. Объркана съм и се чудя какво да направя.

# 128
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 954
Добро утро!
Така ми се е приял миш- маш, сега ще ставам да направя.
Хубав ден момичета:smiley:

# 129
  • Мнения: 14 242
Даун Hug И аз не знам точно. Интуицията ми подказва нещо, а до сега не съм се лъгала. От друга страна напоследък съм подложена на доста стрес и не знам дали усещанията ми не се дължат на това. Чувствам се разбалансирана, което ме тревожи. Ще се оправя.

# 130
  • Мнения: 39 041
Добро утро.
Карз, въпреки лошите взаимоотношения пожелавам на брат ти да му се размине леко.
Даун, кажи де, какво се вихри в офиса? Да не е поредната любовна драма?
Аз си мажа в момента лак на ноктите на краката. После ще чакам да изсъхне и ще отивам до магазина за ребра. Тонка е виновна. Иначе за мен и миш- маш става.

# 131
  • Мнения: X
Добро утро!

Още съм сънена, но аромата на кафето ще ме разбуди сега. Добре ме подсетихте за миш-маш. Не съм яла скоро и довечера може да направя. Искам слънце, това лято е много шантаво. От 35 на 15 градуса, не е нормално.

За всички, които имат притеснения и нещо им тежи, дано всичко е наред и намерят баланса скоро.

# 132
  • София
  • Мнения: 23 036
Тук вали като из ведро.
Кати повърна 4 пъти през нощта.
Обмислям да си срежа вените, но първо смятам да закуся.

# 133
  • Мнения: 39 041
Ей, Тонка, урочасахме те! Давай й кока- кола, докато баща й ти донесе нещо и за повръшане.

# 134
  • София
  • Мнения: 18 679
Тонка, уф! Бързо да минава. При нас го изкара големия батко, ама само с дрисък и висока Т. Засега.
Тук вали ситно и полека като през ноември...Точно в почивния ден на мъжа ми...Повече от месец сме тук, дали имаме 5 плажа, не знам... Все нещо...Добре че са басейните в комплекса, че щях да прибера децата без тен.

Общи условия

Активация на акаунт