73 СОУ - гимназиална степен /тема №2/

  • 77 120
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 891

Сайт на училището: http://sou73.bg/
Старата тема: 73 СОУ - гимназиална степен



Скрит текст:
Ако желаете да бъде добавена допълнителна информация в първия пост, пишете на мен или на друг модератор лично съобщение или използвайте "Информирай модератор" за връзка.

# 1
  • София
  • Мнения: 44
Ще се радвам да обменяме опит за всичко свързано с училището и паралелките. Някой може ли да каже дали вече се знае кои преподаватели ще поемат 8 класове?

# 2
  • София
  • Мнения: 478
Благодаря за новата тема от името на новобранците. Надявам се темата да бъде изпълнена с полезна информация и позитивен дух. Нормална за периода е тази лежерност, повява морски бриз и прочее, но за себе си мога да кажа, че още съм  "на педали"  от седмокласната сага, макар и да ми бе за втори път. Flushed

# 3
  • България, София
  • Мнения: 1 750
Благодаря за товата тема Flowers Cherry Blossom

Надявам се, че в нея ще споделяме вълнения, ще намираме утеха и ще си бъдем полезни Simple Smile

Някой купил ли е вече униформа или поне задължителните елементи?
Ние още не сме ходили до фирмата.

# 4
  • Мнения: 5
И аз се записвам като още една майка на заек, момче от Н, РЕ и БЕЛ

# 5
  • България, София
  • Мнения: 1 750
Irka07, твоето момче е в един клас с моето момиче.
Миналата седмица 5 -6 деца си бяха правили среща Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5
Да velina_v, супер кажи как да държим връзка...👍че моя е тотално неориентиран...😊

Последна редакция: ср, 19 юли 2017, 11:13 от Irka07

# 7
  • София
  • Мнения: 44
И аз се включвам в същия клас НЕ, РУ и БЕЛ. Може да се запознаят всички деца преди 15сеп.

# 8
  • България, София
  • Мнения: 1 750
Децата някак са се открили в месинджър и така се организират. Моя е заблудата, че имат група във фейсбук.
Може на лични да разменим телефони Simple Smile



Последна редакция: ср, 19 юли 2017, 13:29 от velina_v

# 9
  • Мнения: 5
О.К. благодаря

# 10
  • София
  • Мнения: 1 154
Здравейте,
Знае ли се каква смяна ще започнат десетите класове?

# 11
  • София
  • Мнения: 478
Обикновено гимназията са втора смяна първия срок, прогимназията-първа.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 154
Обикновено гимназията са втора смяна първия срок, прогимназията-първа.
bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 478
Здравейте. Видях на сайта, че е обявена родителска среща за 12.09. от 18 .00.ч. за осми клас.
 Някой знае ли нещо за учебниците, които предстои да купуваме? Вероятно е налице яснота само по отношение на НЕ, превид новите програми, но т.к. пропуснах да попитам при записването, ако някой знае, моля за информация. И да се извиня, ако ви развалям удоволствието от ваканцията с такива въпроси.Sunglasses

Последна редакция: вт, 25 юли 2017, 15:17 от magsyn

# 14
  • София
  • Мнения: 5 093
На родителската среща колегите по НЕ ще ви кажат по кои учебници ще учат децата. Събират се пари и се купуват групово за класа.

Общи условия

Активация на акаунт