Как върви бизнесът, момичета?

  • 21 143
  • 211
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 324
Цитат
Здравейте, предлагам коментари в bg-mamma от активен профил на 10+ години с над 2 хил. мнения.
Цена на коментар: 20 лв.
За повече информация, пишете ми лично съобщение.

Здравей, Офертата ти е добра и може да те потърся скоро, а да те питам, продаваш ли този профил или знаеш ли някой, който продава стари профили в БГ Мама?

Плащането става 2 дни след публикуването.

з имам постоянен трафик от бгмама от линкове, правени преди да се комерсиализира толкова сайта
Ако не ти изтрият линковете си е супер оферта!

Аз имам профил там, на около 3-4 години е, напиши си офертата. Simple Smile Също така на коментар бих ви взел до 10 лв. Зависи какъв ще е, и в коя тема.

Трима вече се възползваха от услугата - няма изтрити коментари и линкове.

Аз, аз, аз. Имаш ЛС.

Здравей,
Интересува ме твойта оферта, пишими да се договорим.
Благодаря

Аз се възползвах преди 20 дни от услугата, нямам никакъв проблем, коментарът не е изтрит, дори има интерес към него има последващи мнения с въпроси относно линка. Профилът има няколко хиляди коментара, може би това е причината да няма проблем.

Ако на някой услутата не му харесваше - все щеше да е писал до сега. Или пък да е направил по-възпитаното нещо и да си е поискал рефунд на лично или през PayPal.

Приятели, нямам намерение да споря. Който желае да се възползва от услугата, нека ми пише.
С профилът си участвам редовно с реални коментари и определено не предлагам услугата с цел да си изкарвам заплата.

Ако сте забелязали има форумни мами с по 5000 поста - ако се досещате - това са платени мами или такива с някакви облаги от форума - ако си направите сметка за колко време се пишат 5000 поста по всякакви теми и поне по 200 думи единия

Здравейте,имам интерес към офертата ви.

Пишете ми на ЛС gergovia

Имам интерес за коментар в бгмама...
Може ли да обсъдим детайлите на лично?

За мен беше полезно. Следващият месец пак ще се възползвам от услугата.
Мога ли да се възползвам?

Имам и един профил от 2007 година с 34 мнения за продажба.

още няколко души се възползваха и не е имало проблем.

И аз се включвам. Регистрирана съм преди повече от 11 години.

и т.н. и т.н..

Предприемач.ком

# 1
  • Мнения: 4 841
Гнусна работа. Жалки хора. Какво повече да кажа.
Лузърите в "предприемач" са готови да правят ****** за жълти стотинки, тях няма какво да ги обсъждаме, мизерници отвсякъде.
Кой им се връзва, е друг въпрос. Донякъде риторичен.

# 2
  • Мнения: 4 518
Мен това ме успокоява донякъде. Такива коментари има, че по-добре да са платени.
А каква е идеята на това? За какво човек би искал да си купи коментар?

# 3
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Бях чувала, но някак не можех да го възприема, едва сега се замислих сериозно, че явно действат мамите, не си играят. И какво трябва да пишат, по политически теми или...?

# 4
  • София
  • Мнения: 38 201
Аз съм старо мързеливо куче и не скачам за нови бисквитки. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 7 325
Срещала съм в теми обвинения, че някой пише платени коментари, но така и не можах да си обясня какво печели плащащият.

# 6
  • Мнения: 25 443
Много неща може да печели – трафик към сайт, реклама на бизнес, влияние върху възгледите на хората... Това последното за политическите теми. Макар че там троловете най-добре си личат. Дали и колко са платени обаче, те си знаят.

# 7
  • Мнения: 2 477
За мен имаше 2 здравни теми ,които са рекламиращи-аз ползвам еди коя си частна клиника и там обслужването е страхотно и ползвам еди какъв си уред ,който веднага ми реши проблемите.

# 8
  • Мнения: 4 841
Дългогодишното общуване и виртуално присъствие създават измамно усещане за "познатост". Лично съм се улавяла, че линкове от нови потребители приемам с недоверие и съмнение за нерегламентирана реклама, а ако същият линк е пуснат от стар и познат потребител, по-скоро съм склонна да му  се доверя.
И тук нещата опират до морала на конкретните потребители, доколко са склонни да се продадат за 20 или 50 лв.
А още повече до морала на "рекламодателя" - че прибягва до подмолни практики, вместо да си плати като пич и да се идентифицира като рекламодател.
И двете страни в една такава "сделка" са ми супер жалки, и не заслужават грам уважение и толеранс.

# 9
  • Мнения: X
Като си погледнах броя на постовете и после като сметнах по 20 лева на пост, се почувствах милионер. Добре де, четвъртинка милионер. Laughing

# 10
  • Мнения: 22 036
Уиш, прави сделката. Аз така изтървах биткойните Simple Smile.

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Много неща може да печели – трафик към сайт, реклама на бизнес, влияние върху възгледите на хората... Това последното за политическите теми. Макар че там троловете най-добре си личат. Дали и колко са платени обаче, те си знаят.
Някои от тука стартираха
и личните си начинания/бизнеси Wink
Не е нужно да си трол Wink

# 12
  • Мнения: 18 680
Е, то е ясно, че е благодатна ниша.

Мами, а пък да знаете днес случайно каква хубава торта ядох в сладкарница "Кукумицинка".

Взех си от еди-кой си сайт козметика - много съм доволна, страшно са коректни, само от тях ще взимам вече.

Препоръчвам фризьорката/лекарят/козметичката/майсторът...

Взех си плочки за банята от еди-кой си магазин...

Ето тук моя блог, за да разберете мнението ми за новото мазило против циреи/новият крем против бръчки...

Да ви похваля един много хубав шоколад, страхотна идея за подарък, направо не знам как не съм сетила досега да си го купя. Аз го произвеждам, де...

Погледнете невероятната тайна на Галена, само в сайта...

От този магазин/страница във фейсбук/сайт си взимам сирене, месо, картофи - всичко е 100% еко/био и пр., препоръчвам горещо...

# 13
  • Мнения: 4 785
То скапаната работа е, че се продават. Защото този сайт до голяма степен е полезен именно с това - с личните препоръки за клиника/лекар/плочки/магазин/сирене/майстор. И когато в един момент това изчезва и дава път на "рекламната платформа" става наистина жалко.

Аз също подхождам мнително към нови потребители, даващи препоръка за нещо, но на по-старите, с повече мнения естествено до голяма степен имам доверие, а на познатите ми от различни теми пък съвсем.

# 14
  • Мнения: 46 434
Лично съм се улавяла, че линкове от нови потребители приемам с недоверие и съмнение за нерегламентирана реклама, а ако същият линк е пуснат от стар и познат потребител, по-скоро съм склонна да му  се доверя.
Колкото и да е стар, като започне през пост да пуска линка става ясно...

Общи условия

Активация на акаунт