Смешки от форума 28

  • 127 007
  • 718
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 690
Добре дошли в новата тема!

Тук събираме бисери, сътворени във форума.

Моля, съобразявайте се с  молбата на Мамма:

Обръщам се с молба към всички списващи в темата - моля, не публикувайте като "смешни" постинги, касаещи здравословни проблеми.

Когато човек поради една или друга причина се притеснява за здравето си и е дошъл в сайта да попита, независимо от това как се изрази, не заслужава присмиване, а има нужда от помощ и подкрепа.
Едно е лапсус или изказване в някоя неангажираща тема, съвсем различно е осмиването на здравословни проблеми от каквото и да било естество.

Благодаря предварително за разбирането!


тема 24; тема 25; тема 26 тема 27

# 1
  • Мнения: 9 825
Ехо...аз ли съм първа?
Благодаря ти за темата. Обаче защо ми се отваря в старата версия? Аз някак свикнах с новата:-)

# 2
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
На мен вече ми се отваря в новата.

# 3
  • Мнения: 690
И аз да се запиша тук. Темата изглежда обещаваща и малко ще се развеселим.

# 4
  • Мнения: 14 242
Темата е "Наричане на хляб"
Цитат
Това е според старата българска вяра, която е била почитана преди да дойде християнството.

С две думи, нарича се хляба и той "помни" и после се слува нареченото.

Начи, аз хляб не ям, защото от него дебелея. Довечера си купувам един и почвам да му наричам, че ще го ям и няма да надебелея. Дали ще работи и с пица? А с баница? Ще пробвам, обаче ако бухна ще разбия носа на авторката...

# 5
  • Мнения: 35 891
за мен със сладолед и бира Beer Icecream
да им пея или? Microphone
като си знам гласеца, най-много тройно да кача Animal Elephant Animal Elephant Animal Elephant

# 6
  • Мнения: 9 564
за мен със сладолед и бира Beer Icecream
да им пея или? Microphone
като си знам гласеца, най-много тройно да кача Animal Elephant Animal Elephant Animal Elephant
Не знам, Бубе, но внимавай какво ще ѝ говориш на бирата, защото тя помни! hahaha

# 7
  • Мнения: 14 242
Бубе, няма да и пееш бе! Ще нареждаш като баба - тихо и напевно, под мустак! Ако нямаш мустак - отгледай си! Може и с шаманско поклащане, да е по-автентично. След някоя и друга бира ще ти иде от вътре!

# 8
  • Мнения: 35 891
ако се окаже, че няма да дебелея след като помрънкам на злопаметната биричка, ще спра да си бръсна мустака!

# 9
  • Мнения: 9 564
ако се окаже, че няма да дебеля след като помрънкам на злопаметната биричка, ще спра да си бръсна мустака!
Бубе, освен да ѝ втълпиш, че е диетична Joy Ще пробвам с шоколада и ще ви докладвам после Laughing

# 10
  • Мнения: 18 353
Наричането  е при месенето.Н е сте чели една нашумяла авторка,но на нея    и се плаща  доста да нарича.

# 11
  • Мнения: 9 825
По принцип гледам да не изпадам в крайности, но това ми е мега остаряло, и глупаво

# 12
  • София
  • Мнения: 5 651
Цитат
Търся една песен, която се пее от жена. Ритъмен блус е, мисля.

# 13
  • Мнения: 7 847
Наричането  е при месенето.Н е сте чели една нашумяла авторка,но на нея    и се плаща  доста да нарича.

Розмари де Мео, много противоречиви мнения чета, не съм чела книгата... И все пак съм склонна да вярвам, че нещо като го повтаряш то се случва. Само ВЕрвам за сега.

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 09:58 от Билян@

# 14
  • София
  • Мнения: 11 407
Цитат
Успех на всички. Очаквам някоя от вас тези дни да се похвали и да подложи крак както се казва.

Общи условия

Активация на акаунт