Смешки от форума 28

  • 127 010
  • 718
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 19 970
Цитат
Ти замисляла ли си се, че той щом "взима", каквото и да е това, има увредена сперма и кой знае горкото същество, което е в теб, как е афектирано от това.

# 46
  • София
  • Мнения: 11 408
За напъните по време на раждане:

Цитат
С първото дете не бях чела нищо по въпроса, при напаните беше ужасно. Нямах упойка.
С второто бях чела 6 месеца, щото знаех колко е ужасно, и като дойде МОМЕНТЪТ(тоест минутите) и всичко в главата ми се изпари

# 47
  • Мнения: 9 825
хъх, баш така си е ... и аз като първа гъска - отидох при акушерката и й викам - ми то нещо ми изпадна, ма какво ми се случва, незнам ?
(разбирай, падна ми тапата, ще почвам да раждам - ама ай на, какво ми се случва, незнам Wink)  И при това лежах за преносване 9-ти ден  ... та нз какво ми се случва. Наистина ... ти се изпарява от главата, и оглупяваш едновременно
Wink)

# 48
  • София
  • Мнения: 10 825
Тя тапата може да ти падне и две седмици преди да започнеш да раждаш... като при мен например.
И аз застанах на нисък старт като падна, ама като се почна после това ми ти чакане, супер изнервящо беше. Особено много за изнервянето допринесе една приятелка, която всяка сутрин ми се обаждаше с въпроса "Роди ли вече?!"  Не го правеше с лошо жената, но след третия ден много ми се щеше да ѝ тегля един бой.

# 49
  • София
  • Мнения: 11 408
Цитат
Домашен любимец съм на 4 месечна бигълка .....

# 50
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Joy
Много сладко се е получило, в интерес на истината е точно така. Joy

# 51
  • София
  • Мнения: 11 408
Joy Да

# 52
  • Мнения: 35 891
Цитат
Майка ми ме е родила на 39 ,а баща ми на 38!

# 53
  • Мнения: X
Ех, бащичко... Как ли го е родил, сигурно секцио. Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 6 110
Цитат
всяка решена задача е тренировка на ума. Както всяко състезание по плуване е тренировка на други мускули.

# 55
  • София
  • Мнения: 23 036
Бързо ще се сетите кой е авторът на поста.  Grinning

Цитат
...между другото, сама си избрах да родя само третото. Номер 1 и 2 бяха по-скоро идея на татковците, аз бях само подизпълнител. Третото си е "мое" и е перфектно като вид и характер:) буквално е мой клонинг. Затова и я кръстих с името, с което я кръстих. Защото е клонинг в името на науката. Който е чел, ще се сети как се казва третото ми дете:)

Сега ме гложди това за клонинга в името на нАуката и името.

# 56
  • Мнения: 6 229
Сигурно се казва Хъксли. Simple Smile)))

# 57
  • София
  • Мнения: 10 825
Бързо ще се сетите кой е авторът на поста.  Grinning

Цитат
...между другото, сама си избрах да родя само третото. Номер 1 и 2 бяха по-скоро идея на татковците, аз бях само подизпълнител. Третото си е "мое" и е перфектно като вид и характер:) буквално е мой клонинг. Затова и я кръстих с името, с което я кръстих. Защото е клонинг в името на науката. Който е чел, ще се сети как се казва третото ми дете:)

Сега ме гложди това за клонинга в името на нАуката и името.
Аз залагам за Доли

# 58
  • София
  • Мнения: 23 036
Тцъ, не било Доли.  Peace

# 59
  • Мнения: 3 784
Авторът я разпознах от втория ред, обаче за името нямам никаква идея. Ако го е споделяла публично във форума, моля да кажете, че ме загложди загадката.

Общи условия

Активация на акаунт