Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 67 - октомври 2017

  • 98 967
  • 1 235
  •   1
Отговори
# 660
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Зиления - влизаш , зяпаш горе най-пъвото поле  . От ляво на дясно- INSIGHT . Цъкаш там! Зарежда, отговаряш. Толкоз!
Хах , пък не е лошо и да се чете.Аз купих билети за kfc i arena , за малко да се набутам на subway, обаче за тях са дадени обекти само във Варна и Бургас.Що така не знам.

# 661
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 746
Че що не? Ако спечелите , давайте ги насам. Ще ги изядем тези комбо  менюта Wink

Майтап. Кола-та давали счупени телефони по Сф.. / то не че във Варна винаги зареждат апаратите им и на момента ми правят половинката/, но и бавели изплащането към Subway. Затова поголовно в Сф се отказвали от сътрудничеството. Това ми обясниха.

# 662
  • Мнения: 1 932
За кой Марс става въпрос? Ако е играта на Кауфланд, тя нали започва от понеделник?

Ето този:
http://wwww.promomars.bg/snickers/winners.php

# 663
  • Мнения: 1 437
За кой Марс става въпрос? Ако е играта на Кауфланд, тя нали започва от понеделник?

Ето този:
http://wwww.promomars.bg/snickers/winners.php
При мен се отваря. Излизат спечелилите суитшърт

# 664
# 665
  • Мнения: 1 932
Аз не мога да го отворя от вчера.

# 666
  • Мнения: 14 001
Аз пък сутринта регистрирах два кода от вафлите Споко, но го направих с помощта на шепа боб. Само бели полета ми излязоха и гадаех кое къде трябва да напиша. Справих се, добре че си хвърлях на боб.

# 667
  • Русе
  • Мнения: 2 598
А спечли ли? Ако да, да вадя и аз боба ..

# 668
  • Мнения: 1 421
Тез Милка така да не искат да ми дадат раница значиии, мъж изяде вече сигурно поне 15 шоколада...последните пет купени с идеята:е може пък сега да имам късмет  Mr. Green

Хипер също не ме искат нещо, ама там поне само 3 кода съм регистрирала

# 669
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 746
Някой да  е пазарил печка   Mitsubishi от Кондекс?

Скрит текст:

# 670
  • Мнения: 1 024
А играта на хипер има само 14 кутии вафли раздадени. А играта започна от 3-ти. Много тъпо! Имам 2 кода, но ще изчакам.

# 671
  • Мнения: 14 001
А спечли ли? Ако да, да вадя и аз боба ..

Не го вади, няма смисъл. Само ми броят още колко да регистрирам та да си удвоя шанса. И от Милка ми се опъват, вече ме дразнят.

# 672
  • София
  • Мнения: 14 512
Егати тъпата работа с тениската от Спаркс, детето я спечели края на юли, съвсем я забравила вече, вчера й звъннали в часа и тя казала,  че не чака пратка  (пусто нали все мърморим за подозрителни обаждания ). След безброй опити се свързах със Спийди днес сутринта, нищо не можели да направят - пратката вече пътувала обратно.

# 673
  • Мнения: 14 001
И аз я забравих тази тениска вече. То, ако може да я сменят с пуловерче...

# 674
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз моята я получих, след като се скарах на Спийди, че се разбрахме за събота, а те не благоволиха да дойдат. Много са несериозни....

Общи условия

Активация на акаунт