Искам да кажа ... (139) през октомври 2017

  • 220 192
  • 5 026
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 779
Пътуване до Чили.

# 2
  • Мнения: 6 256
Добро утро!
За октомври нищо конкретно като че ли не съм планувала.Време е вече да си изкарам международен паспорт,та може този месец да я свърша тази.Зълвата често ме кани на шопинг в Турция,но досега това ме спираше.
Края на този или началото на другия месец се очертава на работа пак да става много натоварено.ПиснА ми от промени и разрастване Confounded .

# 3
  • Мнения: 11 574
Този месец имам планувана екскурзия с дружки по женски.
Иначе нищо интересно. Трябва да оправя къщата, искам от доста вещи да се отърва. Дрехи давам на който иска, приемам само от близки.
Днес чакам сестра ми на гости 🤗

# 4
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 627
Лили, благодаря за темата. bouquet

Нищичко не съм планирала за месеца. При нас в работата, супер напрегнатия период ще продължи, почти до края на месеца така, че каквото и да планирам, би могло да се развали, а пък аз, като един виден представител на зодия Дева, обичам да планирам и когато ми се развалят плановете, изпадам в ужас-бяс. #2gunfire Та реших да и го спестя.

Стейси, много ми хареса якето. Онлайн ли го поръча /и ако да, как/ или от магазин го взе?  Извини ме за любопитството, но много ми хареса и ми се иска да си купя. Обичам дрехи в свежи и ярки тонове, независимо за какъв сезон. Може и да не ми ходят много, но ми създават настроение. Много ми е "криво", че повечето хора, предпочитат тъмни цветове за есента и зимата и когато видя човек с шарена или със светла/ярка дреха ми става весело и на очите и на душата.
Хубава неделя ви желая! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 11 870
Засега, в близките дни планирам организиране на рождения ден на сина ми.Възрастта му е такава, ни риба, ни рак, че намаляват възможностите и каквото и да изберем е компромис.Все нещо не ми харесва

Това, което другите планират, но засяга и мен е, че ще имам нов шеф.

Октомври е красив месец,но като се върне часовнокът и ми действа депресивно.

# 6
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Без да съм го планирала....ремонт на къща.
Чудя се какво да направя за колегите и приятелите дето толкова ни помогнаха....като сложим стрните, и може би и кухнята си мисля за рикавъри парти. Само се чудя , тези хора дето дойдоха от църквите, как да ги издиря. Особенно единият от тях, доведе около 10 човека, работиха като робото, методично...

# 7
  • Мнения: 22 036
Абе кротни се и си оправи къщата. Приятелите ще поканиш, а за останалите не мисли да ги издирваш. Просто при подобни обстоятелства помогни на хора. Не са го правили хората за благодарност и ти го знаеш. Дари в църквата за нуждаещи се и така.

# 8
  • София
  • Мнения: 17 142
Ех, нова тема, кога се изтърколи месец септември.... Благодаря, Лили!

През октомври имам няколко служебни важни дати, мил гост от чужбина, РД на дъщеря, още малко зъболекар, че вчера се закучи работата... За първите две седмици съм го напълнила календара.

# 9
  • Мнения: 14 244
Добро утро и мерси за новата тема!

Отспах си 10 часа и вече съм машина. Днес - чистене, готвене и на гости на кумата - заточеничка. А, и ще си боядисвам косата. Нещо взе да ми писва от експерименти и май ще се връщам към натуралния си цвят. Не сега, че имам купена боя, ама другия месец комай ще се кротвам вече...

За октомври съм планирала много градинарска работа, но ако е такъв продъняк като сега може и да не успеем с всичко. Къде е златната есен, питам, къде?!?!?! Ще ми се да намърдам и един релакс в Трявна, обаче за тази цел първо трябва да излезе на мъжа ми графика. И да видим до кога ще работя и в центъра, че този месец има голям турнир и може и да не мога да се откопча. Един вид - не се знае още какво ще се случи през октомври.

# 10
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Даун, аз и сега ходих да помагам на съседите. Особенно имаме едни възрастни съседи. От понеделник започвам да им нося и храна
А за партито, тук са почнали такива рикавъри партита, в махлата се вихрят вече от седмица. Гледам каквото правят те  newsm78
Днес с малчо метнахме и градината, всичките ми чимшири са дали фира. А как съм изгоряла пак, като ТКЗС-арка. Че ме и боли.

# 11
  • Мнения: X
Рутина планирам. Нищо извънредно. Всенародните веселби у нас се почват през ноември.

# 12
  • Мнения: 22 036
Споко Титина. Не дължиш нищо на никой, защото в такива моменти хората правят нещата безкористно. Гушни си детето, мъжът и котката и си дайте време. Не мисли за "плащане", защото никой не очаква такова.

# 13
  • Мнения: 4 303
Октомври месец имаме много рожденици, така че ще празнуваме, особено към края.
Дано и времето не ни попречи да си направим едно кратко пътуване. Пък и Димитровден е в края му.
Ех, мечти!

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 08:42 от vasq_5

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, и аз имам рожденик.

И Даун, онова с влака не е това, което си мислиш, другата седмица момчето каза, че няма да се прибира, защото има много за четене. Надявам се и да чете.

Общи условия

Активация на акаунт