Звездни компромати - 340 част

  • 118 187
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 6 043
На мен пък много ми харесва, и аз бих го носила този костюм.

# 301
  • Мнения: 8 507
На мен пък много ми харесва, и аз бих го носила този костюм.
Като модел е Ок ,но е зле ушит,виж гънките при рамената

# 302
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 248
Големи сладури са този канадски премиер и съпругата му

Скрит текст:

# 303
  • Мнения: 7 847
Веднъж да не харесам Мелания. Толкова зле стои тоя костюм, все едно  го е взела назаем и за малко.

# 304
  • Мнения: 12 473
Ах, канадеца..💕

# 305
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Блейк Лайвли
пак

# 306
  • София
  • Мнения: 4 328
не е мой тип, но е толкова неподправена и жизнерадостна тази жена Heart Eyes
нещо за ънкъл Харви казвала ли е Mr. Green

# 307
# 308
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

нещо за ънкъл Харви казвала ли е Mr. Green
Не мога да доложа Grin

Вече ми се повръща да чета за тоя.

# 309
  • Мнения: 5 992
За първи път да харесам повече друга височайша съпруга, когато присъства и Мелания. Изобщо не ми допада облеклото й, а до другата дама с роклята е направо нелепа.

# 310
  • Варна
  • Мнения: 2 268
И на мен канадката ми хареса много повече. Този костюм на Мелания е ужасен. Да им имам и технолозите на тези!

# 311
  • Мнения: 8 507
не е мой тип, но е толкова неподправена и жизнерадостна тази жена Heart Eyes
нещо за ънкъл Харви казвала ли е Mr. Green
То в Холивуд е пълно с продуценти тип Харви,не е задължително тя да е пробила като е масажирала точно ,Харви😊😁😁

# 312
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
ааа, чакай, може и някой мъж да писне.
Вече няколко актьора признаха, че са били подложени на сексуален тормоз, но не искат да назоват имената на насилниците. Сред тях са Роб Шнайдър, Джеймс Ван Дер Бийк и  Тери Крюс.
Не знам дали в тази тема сте запознати с актьора Кори Хайм, но историята на живота му е много тъжна. Той е тийн звезда от 80-те. Още на 11 години бива изнасилен от някакъв продуцент, а на 14 от някакъв актьор по време на снимането на общ филм (силно се спекулира, че е Чарли Шийн). След това се носят ужасяващи слухове как е станал нещо като секс играчка в ръцете на холивудските педофили и как са го разменяли по време на купони. Ужасяващо е просто. В последствие Кори Хайм се отдава на наркотици и кариерата му пропада. Почина на 38 години (мисля, че беше заради наркотичната му зависимост). Скоро ще излиза филм за живота му.
Просто Холивуд е зловещо и опасно място независимо дали си мъж, жена или дете. Неслучайно Дрю Баримор е започнала да се дрогира на 8. Кой знае на какво е била подложена.
егаси.... не е тайна за никой да, но е все пак потресаващо да се разбере. Изчетох отново инфото от линковете към темата на Бум и сега всичко ми изглежда толкова реално и вярно, особено за 4-мата продуценти!

# 313
  • Мнения: 22 036
Мелания или Миленка е като на военен парад и само чака да чуе "100 лицеви" или "свободно". И на мен рядко не ми харесва, но на тази снимка, определено НЕ.

Аз нямам против раздухването на скандала с Харви. Това е нещо, което се знае от години, а и не е само Холивудски  прийом. Във всички големи корпорации седят по подобен начин нещата. Колкото повече се говори, толкова по-добре.

# 314
  • Мнения: 181
Кейт Уинслет ще участва в новия Аватар:
https://fakti.bg/kultura-art/263319-keit-uinslet-vliza-v-avatar

Кейт Хъдсън с нова прическа заради филм:
Скрит текст:


Рита Ора:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт