Денис Чакър и Ибрахим Челиккол и новите им проекти * Тема - 12 *

  • 42 453
  • 750
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 452
  Хубав ден и спокоен ден!

# 361
  • Мнения: 9 541
Roo Roo, мерси за кафенцето и за най-после по-умерената закуска Hug Hug Че ние освен да си хапваме, май друго не правим.....е, някои хора и работят Mr. Green Heart Eyes Лек ден и от мен!

# 362
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Здравейте Иффетки.  Докато ви четох и на мен ми се дояде скумрия на фурна. А още повече на дим. Не знам дали в БГ ги има тези риби на пръчки, хубаво намазана с подправки и се слага над въглища, пече се само от пушека. Страхотни са!

Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 15:53 от bggirl22

# 363
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Понеже не сложих закуската, поне за вечерята да се погрижа. Да ви е сладко!

Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 21:07 от bggirl22

# 364
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Лиа това е за теб! Копирах го от другата тема!



Muhteşem Yüzyıl'dan Tuba Büyüküstün'e Muhteşem Teklif

# 365
  • Мнения: 371
Бггърл, май ти ще плащаш картите за фитнес  Wink

# 366
  • Мнения: 9 541
Клю Heart Eyes така,  така, Бг-гърл   да ни купи сега по една карта за фитнес.....отрупва масата с вкуснотии и бяга, да не я гледа самата тя и да се изкушава, но аз като съм лакома, как да устоя hahaha hahaha hahaha
И още нещо - Туба Б. е мой човек, вярно, ама в съчетание с тоя отляво, ще ме прощаваш, ако ще не Сюлейман, а не знам кой да е Joy Joy doh ..... Е, човекът вероятно също си има фенки, те да му се радват Party Party Party Mr. Green

# 367
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Аз предлагам вместо на фитнес, до дискотеките да свалим някое и друго килце. Аз черпя  Hug
Лиа аз докато готвех, ометох колямо количество. Това го правя винаги и после нямам апетит. И не се притеснявай, нашата хубавица Туба я готвят (в момента само преговарят) за сина му на Сюлейман. Виж го не е чак толкова зле



https://www.google.de/search?q=mehmet+g%C3%BCns%C3%BCr&hl=de … =1467&bih=667

# 368
  • Мнения: 371
Bggyrl, аз и на това съм съгласна  Wink ама трябва всяка вечер  Wink

Лиа, къде си душице  Hug


Да се поФаля - днес не съм яла сладко  bowuu за мен е голямо постижение  Mr. Green малка крачка към голям успех... ама хич не се чувствам добре в кожата си... чак не ми се ходи на сватба в събота, а толкова ги обичам тия събития...

# 369
  • Мнения: 167
Добро утро Hug

# 370
  • Мнения: 9 541
Привет и от мен, момичета Heart Eyes Нещо нямам много време, тичам по разнопосочни цъцкави и бюрократични задачки, които край нямат, що да е просто, като може да е сложно, нали? hahaha hahaha hahaha
Мел Hug, мерси за хубавото кафенце!
Бг-гърл, тоя, дето си го постнала, синът на Сюлейман паша, голям симпатяга....давам Тубето да играе с него, само не разбрах и тя ли ще влиза във ВВ или се касае за партниране в друг филм/сериал? Нали знаеш, че аз си чакам сериала "20 минути", пък ще го има ли, не ли, никой не знае #Crazy #Crazy #Crazy
Клю, браво на теб, половин ден без сладко, голямо постижение, важното е да почнеш....утре 7 часа и т.н., най-добре се постигат тия неща с малки, но стабилни крачки.....Значи пак си на сватба, а? Брей тоя народ не се ли изпожени за тая година Grinning Grinning Колко дни ще е тази сватба?
Лек и спокоен ден, щото не мога да кажа, че е хубав, на всички newsm53 newsm10

# 371
  • Мнения: 371
Lia, не беше половин, а цял ден  Naughty сега вече е ден и половина  Wink сватбата ще е само един ден, защото е българо - арменска  Wink

Тук е толкова студено... иде зимата  Cry

# 372
  • Мнения: 11
Здравейте в този ужасен ден.Идвам на бързо да ви изчета и пак ставам,че малкото само ме дърпа напред назад.Лека и спокойна нощ  Hug

# 373
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Здравейте Иффетки!
Клю Гордея се с теб. Аз ти бях сложила и зеленчуци на софрата! Блазе ти за сватбата и на мен ми се ходи.
Плами и аз като теб едвам се справям с малкият, само да излиза иска, а тук е студ. След 2 седмици се прибирам за малко в БГ и само като си помисля, как по цял ден сме на разходки, магазини и не се прибираме, не ми се мисли какво ще го правя после тук.
Лиа и аз така си помислих, че ще я дадеш на него. Доколкото разбрах в момента преговарят да влезе с малка роля във ВВ. Ти къде се изгуби, нещо много почна да скиташ?

# 374
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Днес да се погрижа малко за закуската!!


Общи условия

Активация на акаунт