"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~7

  • 49 395
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36 745




Р е з ю м е

 Халил, Омер, Мустафа и Мехмет Али са четирима братя от семейство Асланбаш ,едно от най -богатите семсйства в Адана.
Хилядите акра земя, заводи, язовири и транспортни фирми оставени в наследство от баща им се управляват от Омер Асламбаш. Най големия брат Халил е архитект по професия и мечтае да замине за чужбина...Но неговото семейство и неговата властна съпруга Гюлизар са били пречка това да се случи...Мустафа не се интересува от нищо освен от това да се наслаждава на прекрасния си живот със съпругата си Мериндже... Най- малкия брат Мехмет Али, завършва образованието си в САЩ и се връща в родния град Адана, но той не е наясно с интригите които се въртят в семейството, борбата за власт и тайните от миналото, които се крият от дълги години.
Парализираният дядо Хаджи Сефер живее самотен в стая на горния етаж в имението Асланбаш ..Той мълчи от много години и е единственият, който знае истините за всички тайни на семейството...
В тези дълбоко крити тайни се крие истината за убийството на родителите на Джерен ..Тя е била на 3 години когато това се случва и от тогава сънува един и същи кошмар всяка вечер, но не може да си спомни какво точно се е случило ... Джерен започва да се рови в миналото и това я отвежда до семейство Асланбаш ..Джерен е селскостопански инженер по професия и започва да работи в компанията на Асланбаш ..
От първата среща на Джерен и Омер пламва искра която по късно ще се превърне в Голяма Любов ...която ще срещне много препятствия по пътя си създадени от тях самите ,от близките и от миналото.
Съдбата им те грабва и тази магия от тяхната любов те кара да забравиш всичко...... освен тях двамата Омер и Джерен....


Всеки делничен ден от 21.00 часа по Диема Фемили


Продукция на: TMC  
Режисьор: Güzide Balcı  
Сценарист: Sulhi Dölek  
Музика: Tufan Kıraç  
Директор продукция: Erol Avcı  


С участието на :    










     “Колекция:Памуковата принцеса - Beyaz Gelincik”
сериите с българско аудио във VBOX7


     "Beyaz Gelıncık"  
сериите в Youtube


     “Принцесса хлопковых полей”
сериите на руски език


     “Колекция:Памуковата принцеса - Beyaz Gelincik”
сериите с руско аудио във VBOX7




























Добре дошли на всички почитатели на
Памуковата принцеса!

Последна редакция: пт, 19 юли 2013, 20:44 от MAMA-AN

# 1
  • Мнения: 167
Добро утро и в новата тема Hug
Не можах да мигна тази нощ, толкова ме развълнува
снощния епизод - признавам, че бях неподготвена да тази
постъпка на Джерен Rolling Eyes Дълбоко в себе си бях сигурна, че
Азиз е жив, дали не е сложил халостни патрони в пистолета #Crazy
Мами, и от тук да ти поблагодаря за грижата голяма  bouquet

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Добро утро и в новата тема огромно Благодаря на Мама-Ан за новата тема красива както всички други тема доста труд си положила за нас и то през нощта   newsm51 Hug
Ето по едно кафенце от мен Ани както не си спала се нуждаеш от голяма доза силно турско кафе  food010

И за тебе Мел кафенце и за всички които сме в тази тема Hug Hug Hug


# 3
  • Мнения: 205
Добро утро

Честита нова тема,Мама Ан -  Hug   bouquet   bouquet   bouquet

# 4
  • Мнения: 14 487


     АНИ Heart EyesБЛАГОДАРЯ и за тази нова тема!

Понеже сме на сватбена вълна едно сватбено букетче от мен. Laughing

# 5
  • Мнения: 188
Добро утро,желая ви ден с много хубави изживявания и много обич.
Ани благодаря за темата

# 6
  • Мнения: 14 829
Добро утро и от мен

Ани ,огромно благодаря за новата тема и  за труда който полагаш за да има къде ние да коментираме newsm51 newsm51 smile3525 smile3525

Темата е чудесна ,сватбена ,романтична и с много настроение
виждам усмихнатите лица на всички герой на снимките и каменните физиономии на Халил и Гюлизар

# 7
  • Мнения: 2 116
Привет и в новата тема-7-ма! hug



Поздравления за новата тема 7-та!  yes

Благодарност и от мен!

MAMA-AN, момичета!   Hug

Успех на всички и в нея!  thumbsup


KKATINNA, добре дошла отново! Hug
Благодаря, че се включваш с мнение!   bouquet

Напълно подкрепям и теб и София. thumbsup

Себи, Ивка, вили-72, Джоли, Hug
Хубав ден и за вас!   bouquet



Да, Джерен сгреши и ще си понесе тежестта на тази си вина.
Извърши престъпно деяние, но това все още не я прави престъпник. Naughty
А и Джерен е още и други неща, освен подпалвач на склад за семена.

Разбира се, че не приемам за себе си избора й, ама той е нейн и го приемам като такъв...не мой, а нейн. И ще я подкрепя не в него, а в последствията му, това за мен са различни неща.
Станалото-станало, да мисля какво можеше вече е късно. А да искам това от нея...също.
За мен е важно от тук нататък как и накъде и не само за нея, а и за Юмер и всички останали, все пак в случая до тук няма нищо непростимо.
Непростима е само смъртта-а както и Юмер каза...всички сме живи и здрави...това е най-важното!


Beyaz Gelincik -продължава, историята му също, и аз имам това намерение...да продължа с тях напред!
И не само с Джерен, а и с Юмер и всички останали! Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 36 745
Здравейте момичета  Hug
Виждам, че си е струвало да изкарам една безсънна нощ - предстоящото събитие в сериала поражда това, което си мислих, когато реших да изоставя темата която беше почти готова и да направя на бързи обороти нова.
Радвам се, че темата ви е харесала и благодаря на всички, че сме заедно, понякога много емоционални, понякога лежерни - такива сме каквито чувства предизвиква у всяка от нас сериала. Но да бъдем толерантни и да изразяваме мненията си, така както чувстваме сериала, но без напатки една към друга. Всички сме различни, като цветовете на дъгата и затова света е шарен и красив.
Приятни мигове в сватбената ни тема. Ако я изпишем преди събитието, което предстои, ще я повторим, като я разнообразим.
Благодаря на всички за всичко. За мен е удоволствие да правя темата, защото всички вие сте прекрасни  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета! Не съм ви забравила!  Wink Следя сериите в интернет и съм с около два епизода назад и затова не коментирам много, но пък ви чета редовно. Благодаря за новата тема, много е ... хм... сватбена.  Laughing
Последно гледах как Мерием застреля Азиз, но дали е умрял - незнам - не мисля, че толкова лесно ще се отърве от него. Ще е прекалено просто.
Не ми харесва желанието на Юмер да живеят с Джерен в къщата и смятам, че тя реагира доста на място. Знам какво е да живееш в къща с доста хора, все различни поколения и не е за предпочитане за младо семейство. Ама при тях ситуацията не е че не могат да си позволят нов дом, ами някаква си традиция всички да са заедно под един покрив. А този..., оф, забравих му името - братовчеда на Джерен, дали ще я разкрие?

# 10
  • Мнения: 885
Здравей те и от мене Памукови принцеси  Hug
Ани огромно благодаря за труда ти да създадеш тази прекрасна тема в жълто  Hug Hug Hug
За тебе  Hug
Скрит текст:
Аз отивам на плаж и се надявам да се натуткам и в 9чеса да съм на линия за епизода защото ще е интересен  Hug А като свърши епизода ще ви чета какво сте написали  Hug Hug Hug Hug
Лек и спокоен ( за някои последен работен ден от тази седмица )  Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 36 745
Здравей Васита  Hug Радвам се, че се включваш, когато това е възможно....Не ти хареса, че темата е сватбена ли...Ами това предстои да гледаме през следващата седмица. След снощния много емоционален епизод, мисля, че трябва да имаме някаква надежда, че ще се случи нещо хубаво.
За Азиз - ами вярна излезе поговорката, че Чер гологан не се губи...Този мазен изверг сигурно ще има 9 живота като котките...Няма да остави на мира, не само Мериемдже, а и нас. Героя му ама никак, никак не го харесвам. Сигурно обича Мериемдже, колкото и да изглежда невероятно, но това не е начина да бъде с нея....а и не знам кое повече обича - Мериемдже или парите на Асланбаш или двете в комплект....
Нищо, че си на зад с епизодите, споделяй когато имаш възможност. Никой няма да има нищо против. Хубав ден и приятен уикенд.... Peace

Момичета извинявайте за допуснати правописни грешки...Всичко виждам двойно....легнах си в 5, станах в 8, но не заспах веднага от пренапрежение....та сега като пиянките ми се привиждат двойни буквите....Не съм поглеждала Юмер дали и той ще ми се вижда двоен... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Клари блазе ти джанъм...на плажа.....цопни се веднъж  и за нас във водата...Хубав ден  Hug

# 12
  • Мнения: 7
Сватбената тематика е супер - сега попрочетох назад и разбрах, че сватбата предстои. Чак ми се прииска пак да се омъжа.  Laughing Явно Джерен и Юмер ще преодолеят проблемите си, ако въобще той разбере, тя какви ги надробила.

# 13
  • Мнения: 14 829
Цитат
Сигурно обича Мериемдже, колкото и да изглежда невероятно, но това не е начина да бъде с нея....а и не знам кое повече обича - Мериемдже или парите на Асланбаш или двете в комплект....

Дълбоко се съмнявам ,че обича Мериемдже ,май повече обича паричките
Не знам как може да обичаш един човек и непрекъснато да го нараняваш,да го държиш под постоянен стрес ,да го изнудваш и заплашваш,да се гавриш с душата му ,с чувствата му,да се хилиш самодоволно  виждайки страхът в очите и,да ти доставя удоволствие да я виждаш че трепери като изплашено животинче.
Ако това е любов то тя е ненормална , извратена,но.... като се замисля   е възможно ,когато човека който изпитва тези чувства е също ненормален и извратен-Азиз

Цитат
Не съм поглеждала Юмер дали и той ще ми се вижда двоен... 35 35 35 35 35 35

Е Ани иска ти се май двойна доза Йомер а Joy Joy Joy Joy

# 14
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 355


KKATINNA, добре дошла отново! Hug
Благодаря, че се включваш с мнение!   bouquet

Напълно подкрепям и теб и София. thumbsup

Да, Джерен сгреши и ще си понесе тежестта на тази си вина.

Марги кой не е правил грешки в живота си,кои съзнателни,други не.
За това аз не съм крайна в отрицанията си. А може и емоцията от изгледания 3 пъти изцяло сериал да ме води в сегашната ми преценка.
Джерен има нужда от човек,освен Диар за момента, който и да я разбира и да и съчувства и най-важното да и помогне да преодолее тази травма от детството.
Но не винаги живота ни поднася изпълнени нашите желания.
Търсеше виновника за житейската трагедия в семейството си. Дали го намери или сгреши ще разберем по-късно,но всичко в папката води до семейство Асланбаш. И тя каквато е емоционална и търсейки виновника-го намери. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт