Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~8

  • 38 711
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36 725





Р е з ю м е

 Халил, Омер, Мустафа и Мехмет Али са четирима братя от семейство Асланбаш ,едно от най -богатите семсйства в Адана.
Хилядите акра земя, заводи, язовири и транспортни фирми оставени в наследство от баща им се управляват от Омер Асламбаш. Най големия брат Халил е архитект по професия и мечтае да замине за чужбина...Но неговото семейство и неговата властна съпруга Гюлизар са били пречка това да се случи...Мустафа не се интересува от нищо освен от това да се наслаждава на прекрасния си живот със съпругата си Мериндже... Най- малкия брат Мехмет Али, завършва образованието си в САЩ и се връща в родния град Адана, но той не е наясно с интригите които се въртят в семейството, борбата за власт и тайните от миналото, които се крият от дълги години.
Парализираният дядо Хаджи Сефер живее самотен в стая на горния етаж в имението Асланбаш ..Той мълчи от много години и е единственият, който знае истините за всички тайни на семейството...
В тези дълбоко крити тайни се крие истината за убийството на родителите на Джерен ..Тя е била на 3 години когато това се случва и от тогава сънува един и същи кошмар всяка вечер, но не може да си спомни какво точно се е случило ... Джерен започва да се рови в миналото и това я отвежда до семейство Асланбаш ..Джерен е селскостопански инженер по професия и започва да работи в компанията на Асланбаш ..
От първата среща на Джерен и Омер пламва искра която по късно ще се превърне в Голяма Любов ...която ще срещне много препятствия по пътя си създадени от тях самите ,от близките и от миналото.
Съдбата им те грабва и тази магия от тяхната любов те кара да забравиш всичко...... освен тях двамата Омер и Джерен....


Всеки делничен ден от 21.00 часа по Диема Фемили


Продукция на: TMC    
Режисьор: Güzide Balcı    
Сценарист: Sulhi Dölek    
Музика: Tufan Kıraç    
Директор продукция: Erol Avcı   


С участието на    









      “Колекция:Памуковата принцеса - Beyaz Gelincik”
сериите с българско аудио във VBOX7


      "Beyaz Gelıncık" 
сериите в Youtube


      “Принцесса хлопковых полей”
сериите на руски език


      “Колекция:Памуковата принцеса - Beyaz Gelincik”
сериите с руско аудио във VBOX7








































Добре дошли на всички почитатели на
Памуковата принцеса!

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
И пак си направила страхотна тема Ани  Hug

БЛАГОДАРЯ ТИ   bouquet

# 2
  • Мнения: 14 817



АНИ благодаря за новата тема
Чудесна е както винаги

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Как ли ще се развият нещата утре ?Винаги надничам в сериите напред за да разбера каквоще се случи но сега не искам за да е по интересно нещата са доста сложни и се заплитат във всяка нова серия има много лъжи,любов.....

# 4
  • Мнения: 5 723
....... С цвета на темата....

# 5
  • Мнения: 2 116
Привет и от мен! hug



Поздравления за новата тема 8-ма!  yes

Благодарност и от мен!

MAMA-AN, момичета!  Hug

 Успех на всички и в нея!  thumbsup

Последна редакция: пт, 26 юли 2013, 12:39 от margita9

# 6
  • Мнения: 36 725
Дано да ви е харесала наистина...Две полу еднакви теми една след друга омръзват, ама така направихме разчета в понеделник.
Благодаря момичета  Hug Hug Hug Hug Hug

Моля дайте предложение за цвета на следващата тема. Себи беше направила предложение за синя....но вече правих тема с цвета на морските вълни...Ако искате ще направя пак, но направете предложения много моля. винаги ме затруднява цвета на темата. Това ми е най-големия проблем....

# 7
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Много хубава тема.Пожелам да я изпишем бързо и с много различни мнения newsm51

# 8
  • Мнения: 36 725
Опитах се да направя златна тема. Но я гледах на 3 компютъра на всички беше различна...от оранжево до кафяво....при вас как изглежда не знам. Но сега като излезем от първа страница, вече няма никакво значение каква е....

# 9
  • Мнения: 14 817
Ани , всички цветове са хубави
Следващата може да я направим с цвета на страстта - червена
И без това страстите във филма са доста нажежени

# 10
  • Мнения: 5 723
Нормално е всичко при темата ...ХУБАВА!!!!! ПРЕКРАСНА!!!!!

# 11
  • Мнения: 167
Мами, тенкю  Hug

Веднага ти предлагам - тук-таме лила/виолет Peace

# 12
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Марги освободи си кутията newsm28

# 13
  • Мнения: 167
При мен се е получил ефекта на златното Peace

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 7


Общи условия

Активация на акаунт