"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-29

  • 17 322
  • 727
  •   1
Отговори
# 645
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ирка няАш гащи , или само аз ни ги виждам
Чумо  на ти ино ликарстфу за болкити  Mr. Green


Ууууууууу, точната хумеопатия Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Систърче Heart Eyes Hug шъ мрем да знайш...ако и тая нощ не мога да мигна не знам на къде ше докарам, пъ даже и съм на раута. ooooh!
Дубре, че е Резачката, кат истински приятел ми донесе обяд, лекарства...разбърка ми прахчето, наля ми водица и ми даде да го изпия Whistling

Систърче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Ка ша мрем бре, никво умирване, то това е бъг в механиката на тялото ни, ша са оправиш  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 646
# 647
  • Мнения: 11 820
Новото ми лайкче  Party

# 648
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Мераба! Hug

Зиз,  Heart Eyes hug hug spoko spoko hug spoko hug

Релаксче,  Hug Heart Eyes честито ти ново лайкче... Grinning

Габи, Hug Heart Eyes Мими, Hug Heart Eyes Ирче, Hug Heart Eyes Марги, Hug Heart Eyes Профи, Hug Heart Eyes Еве, Hug Heart Eyes

# 649
  • Мнения: 15 884
на тебе па ми писна ти чиститим лайковете  Mr. Greenhahaha hahaha hahaha
ама айде... bouquet бъзикам се Laughing знам каква радост ти доставят Hug Hug Hug

Габче и кво ся, оказа се че си пернато Mr. Green Joy ама добре, че си от по едрия вид Joy Joy Joy

Марги Hug Heart Eyes Звезде Hug Heart Eyes

# 650
  • Мнения: 11 820
на тебе па ми писна ти чиститим лайковете  Mr. Greenhahaha hahaha hahaha
ама айде... bouquet бъзикам се Laughing знам каква радост ти доставят Hug Hug Hug



Ем то верно ги заболя ръцете на орта да ми честитят  Mr. Green Hug Heart Eyes

# 651
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Ехооо wavey
Бързо да ви минават болежките Praynig

 И аз си имам от няколко месеца- от лявото рамо и надолу по ръката.....Ходих на лекар, снимка и нищо ми нямало,  витамини милгама за евентуално възпаление на раменен нерв и загряващи мазила които трудно изтърпявам.....Лявата ми ръка е с много ограничени движения- не мога да си вдигна косата, не мога да се почеша по гърба..... какво говоря, дори сутиена си сама не мога да закопчавам ooooh! В момента ме боли по-леко, но ограниченията в движенията си остават Rolling Eyes Confused
ПП Направо се потресох от написаното от Профчето за това което е написала за страданията на мъжо си и смяната на междупрешлени дискове  #Shocked

# 652
  • Мнения: 27 412
 Hug Hug Hug Hug
 Белл  Hug  hug  Зиз  Hug hug

 Мехлемите за такива болки не помагат       но има един , който казват че е добър Ибудолор  дуо  гел и Ибутоп    

# 653
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
О,шашкъни...
Гледам хвърчат рецепти яко  #Crazy,мене ме боли петата от време на време. Thinking В четвъртък хубаво  давах акъл на Линчето да излиза по бързо от болница ,ама на мене деня ми завърши в бързата помощ,не моем се свестим два дена.Какви са тея бъгове в механиката на тялото ми хич не знам. no

# 654
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 963
Я се стегнете! Млади-младини сте още, ми кат станете кат мен?! ooooh!

Впрочем, мен преди две години така цяло лято ме наболяваше петата, и есента като отслабнах малко, спря да ме боли.

Биби, ами на теб пък какво ти се бъгна в механиката, та чак в Бърза помощ замръкна? Shocked

Белл, ще кажа само, че още изплащаме кредитите теглени тогава. ooooh! ooooh! ooooh!
Скрит текст:
Никаква файда от редовното и непрекъснато осигуряване! Naughty Свалиха ни кожата за консумативи, па за ЯМР, па за майсторлъка на екипа, па за персонално наглеждане на абсолютно неподвижния болен (100лв на ден за 24 часово дежурящи сестри съм плащала), па ... мани-мани! При това категорично заявихме, че няма как да ни зарибяват с най-скъпия имплант, но се съгласихме на средния вариант. Върнаха ни го тъпкано, като след операцията ни осведомиха, че вместо планиран един, сложили два импланта!!! #Crazy Ама те щот кат го отворили, видяли, че и съседния диск бил тръгнал да се стопява, та да не го отварят след време пак, направо му сложили и там нов!  Shocked Това, дето отказахме да го дадем като пари за префърцунения двойно по-скъп кейдж, защото си знаем финансовите възможности, намериха чалъм и пак си го взеха. ooooh! Sick Мен от всичко най ме е яд за уж дреболия - за ядрено-магнитния резонанс. Пратиха ни да го направят на долния етаж, обаче не написаха направление и все пак добре, че тъкмо бяха ми превели заплата, щото можеше и да не мога да го платя, та ми я цунаха (295лв платих). А в същото време на познат на доктора солидно изглеждащ господин, с хиляда намигания, от нейде измъкнаха направление, и тоя се размина само с една петолевка от портфейла от крокодилска кожа!  #Cussing out
Ох! Като се сетя и още се ядосвам.  smile3511

Миленче, честит ти пореден лайк!   thumbsup Направо близки сте си станали с Гришонти. Wink Laughing

# 655
  • София
  • Мнения: 1 426
Добро утро  Hug.
Ако щете ми вярвайте,ама и в болницата като бях, си направих един генерален извод-страшно болна нация сме Cry.Пълно с хора пред кабинетите,лекарите глава не могат да вдигнат,а сега и като ви чета,ни една не се похвали ,че е добре ooooh!
Зиз, Hug,дано си спала и си по-добре,чакам да кажеш Hug.
Профи, Hugплатих и аз 150 лв,нищо че се осигурявам,но все пак сумата не е фрапираща.
Биби, Hug,казвай какво става, Rolling Eyes,пета боли при шипове,доколкото знам,даже не може да се стъпва на крака  Peace.
Релаксче,другият път и да драсне некой ред,след лайкването  Wink Hug.
Такаааа,сменям темата,нека се усмихнем,защото Боби днес има рожден ден  Party Party Party.Да ми е жива и здрава,разумна и щастлива Grinning.
Слагам почерпката,дано не ме изтрият като вчера,а кога ще мина в темата не е ясно-денят ще е емоционален  Mr. Green.
Скрит текст:

# 656
  • Мнения: 11 820
Здравейте  Hug Heart Eyes Профи,  Hug Heart Eyes ти остай ми взеха ме последват в Инстаграма и някви фенове на Гришо  Mr. Green ко ли викат тая нещо вътрешна  Mr. Green Линче, да ти е жива и здрава принцесата, много успехи и желая и да те слуша повече  Hug Heart Eyes

# 657
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здрасти Hug Hug Hug

Начи, тая нощ спах след кат се надрусах с Нимезил. Бех се увила в един турски шал тип баба ти Фатма и се чудя как не се обесих на него нощес. hahaha hahaha hahaha Сега търня като вчера, не знам какво става и те така. Laughing

БибО Heart Eyes Hug веднага се явявай в изповедалнята да кайш ко ти има и на тебе Naughty
Щерко Heart Eyes Hug а, честито bouquet
Проф Heart Eyes Hug здравето няма цена и некви кредити не са толкова от значение на фона на здравето. Peace

Лин Heart Eyes Hug Да ти е жива и здрава Бобката, желая й много късмет и щастливо детство. newsm59 Tada ura ura

# 658
  • Мнения: 11 820
Мами,  Hug Heart Eyes какво ти е,че съм пропуснала  newsm78

# 659
  • Мнения: 6 105
Здравейте  Hug Hug Hug

Линче,Сис,Зиз  Hug Simple Smile

Линче,да е жива и здрава Боби и много да ви радва!  Hug Heart Eyes bouquet

Сис,много лайкове,много нещоооо.  Mr. Green Радвам се за теб Wink

Общи условия

Активация на акаунт