Русе - 9

  • 12 924
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 952
Хей мацки какво правите в тия жеги Laughing ние излизаме преди и след обяд щото на вън вече не се диша, а толкова го чаках това лято Rolling Eyes За театъра аз там повече неискам да сядам че ми писна от тоя изложба там, Виктор все ходи да се охлажда и между другото събаря по някоя  друга ваза с цветя Mr. Green Последния път лелката за да ни изгони по бързо ни подари един карамфил ама дечко си хареса целия букет и хукна пак да събаря. Embarassed И така ще видим утре след кухнята къде ще ходим, Зайке ти имаш ли някакви идеи?
Гледам срещичка ще има за деня на детето може и аз да дойда  Laughing
Айде чао Ви засега и приятно пържене в тия жеги аз отлитам към морето за малко Joy Joy

# 211
  • Мнения: 5 577
Хей да, в РУ съм, КСТ.
Ти какво учиш?

Хей, утре за 10:30 Театъра?

# 212
  • Мнения: 442
Хей, утре за 10:30 Театъра?

йес Grinning там сме с радостинкова. милото, днес по това време беше ужас ужасен - уплаших се да не ми слънчасат чаветата  ooooh! и бързо ги прибрах. дано утре да се диша по-леко.

# 213
  • Мнения: 5 577
 Laughing Супер, и аз съм там, 100% навреме, защото в 9:45 ще вземам Иван от мама, която ще излиза ... та там съм де.

Захладня, утре ще е супер времето.

# 214
  • Мнения: 696
Laughing Супер, и аз съм там, 100% навреме, защото в 9:45 ще вземам Иван от мама, която ще излиза ... та там съм де.

Захладня, утре ще е супер времето.

Като гледам как пече, май няма да е супер днес... а на ''неделя'' не е ли по-хладно, на ''театъра'' е много задушно.

Да се похваля - махнах нощния памперс и засега няма инциденти, щото той е ''гоям''.

# 215
  • Мнения: 442
решено е! сядаме на `неделя`-та към 10.30ч.
моа, вергилия и бъчито.
ако някой друг мине, е добре дошъл. Hug
колкото повече - толкова повече  Laughing

# 216
  • Мнения: 5 577
И Деб.  Laughing
Аз ще съм даже по-рано там.

# 217
  • Ruse
  • Мнения: 390
искам и аз да дойда на Неделя newsm45 newsm45
ама как да стане като живеем в "гетото " и сме на кухня  в 11 и 30
исках да дойда за последно защото заминаваме с бебата в Несебър до към септември а след това ще се местим да живеем в Бургаз Cry
ужасно ще ми е мъчно за вас smile3518

# 218
  • Мнения: 199
Привет русенски майчета Hug...Както виждам май всички сте по разходки, но все някога ще се приберете, нали? newsm78 Laughing
Докато четях в "На пазар" попаднах на тема за дрехите на "VENIS". Та споделете има ли мами почитателки на тази марка и откъде си я купувате в Русе. Аз май отдавна не съм я виждала! Thinking

# 219
  • Мнения: 4 406
много не сте се разписали  за 1 юни,аз само дакажа че съм в габровския балкан и си почивам активно с тичане след звяра- ако това изобщо е почивка, ще съм в Русе на 27- ми

# 220
  • Мнения: 5 577
Реничка, отиваш на морето това е прекрасно, ах ах, завиждам ти ...  Sunglasses Peace Grinning

Бети, не се сещам за тази марка?  newsm78


Дени, кога па отиде на Балкана??

# 221
  • Мнения: 442
Привет русенски майчета Hug...Както виждам май всички сте по разходки, но все някога ще се приберете, нали? newsm78 Laughing
Докато четях в "На пазар" попаднах на тема за дрехите на "VENIS". Та споделете има ли мами почитателки на тази марка и откъде си я купувате в Русе. Аз май отдавна не съм я виждала! Thinking

ако става въпрос за WENICE - да, имам дрешки от тази марка. какво да ти кажа за тях newsm78 - хубав дизайн Flutter, качество - средна ръка Confused, цени - тоже Rolling Eyes. преди продаваха от тази марка в `далисимо`, `мимо` и в `цвети`. сега, отданва не съм се заглеждала по дрешки в детските магазини, та не зная дали ги има още.

реничка, в несебър ще имаш ли нет? ще влизаш ли във форума? ако ли не, остави (ако искаш) някакви координати. през лятото все ще минем пак през несебър, пък дори и за една нощ поне. може и да те запозная с малко несебърски мами, като дойдем. Wink

# 222
  • Мнения: 435
Нямам време дори да ви чета Sad
Моля, който знае да ми отговори в Дружба 3 има ли ясла, ако ми дадете и координати ще ви бъда много благодарна!!! Hug

# 223
  • Мнения: 199
Привет русенски майчета Hug...Както виждам май всички сте по разходки, но все някога ще се приберете, нали? newsm78 Laughing
Докато четях в "На пазар" попаднах на тема за дрехите на "VENIS". Та споделете има ли мами почитателки на тази марка и откъде си я купувате в Русе. Аз май отдавна не съм я виждала! Thinking

ако става въпрос за WENICE - да, имам дрешки от тази марка. какво да ти кажа за тях newsm78 - хубав дизайн Flutter, качество - средна ръка Confused, цени - тоже Rolling Eyes. преди продаваха от тази марка в `далисимо`, `мимо` и в `цвети`. сега, отданва не съм се заглеждала по дрешки в детските магазини, та не зная дали ги има още.

много, много се извинявам за правописа  Embarassed Embarassed Embarassed
...благодаря за отговора, аз съм много доволна от тях!

# 224
  • Мнения: 1 059
Нямам време дори да ви чета Sad
Моля, който знае да ми отговори в Дружба 3 има ли ясла, ако ми дадете и координати ще ви бъда много благодарна!!! Hug
Доколкото знам яслата в Дружба3 е в  "Дом майка и дете" . За друга незнам

Общи условия

Активация на акаунт