На какъв план сте? /мобилни оператори/

  • 84 528
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 2 115
  • Мнения: 14 034
От тия офиси се активизират да се обаждат най-често като видят че някой няма да си направи месечния таргет. Не знам правило ли ви е впечатление но често дори и настояват при определен служител да отидете в офиса, да не говорим че може и 2-3 месеца преди изтичане на договара да запомнат да ви ръчкат така. Всеки е с таргет за месеца и отделно таргет общо за офиса.
Те затова и в края на месеца са доста по-напористи в това отношение.

# 2 116
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 569
никога не са ме насочвали към кой служител да се насоча в офис. по телефона не ги устройва каквото аз искам и приключваме за отрицателно време. до преди известно време по 5 пъти на година ми честитиха имен ден, сега и това не правят. Smiley

# 2 117
  • Мнения: 5 615
аз не знам защо не говорите директно с Вивата, а се допитвате до офис.
за фирми се предлагат планове, които се различават от тези за обикновен потребител.
може да се договорите за същите пари да получавате повече неща. т.е. ако останете на стария план може да е по-неизгодно.

Не разбирам какво имате предвид,,да говорим директно с Виваком,,. Нали офисите са на Виваком.
По телефона са ми звъняли разни представители,безумни идеи предлагат.
Интересуваше ме конкретно по двата въпроса дали някой има опит

# 2 118
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 569
примерно с отдел Човешки ресурси.
нашите ресурси говореха с техните. те предлагаха план изготвен за нас. устройва ни, пляскаме ръцете и подписваме договора.  никога не сме говорили с работници от офисите.

# 2 119
  • Мнения: 69 360
Офисите са нещо като франчайс.
Имат опр.оферти.
На оператор са други офертите.

За фирма и аз бих търсила по-високопоставен служител...

# 2 120
  • София
  • Мнения: 16 254
примерно с отдел Човешки ресурси.
нашите ресурси говореха с техните. те предлагаха план изготвен за нас. устройва ни, пляскаме ръцете и подписваме договора.  никога не сме говорили с работници от офисите.

   
Името на отдела, с когото се преговаря е Корпоративни клиенти.
ЧР - назначават персонала и имат и други функции, но не преговори за фирмени условия.

# 2 121
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 569
те ще я насочат към кой да се обърнат.Smiley
не им знам структурата на Вивата. при нас Човешките водиха пазарлъка.

# 2 122
  • Мнения: 5 615
Нашата фирма е скромна,няколко абоната сме.
Благодаря за идеите,ще обмислим дали да подновяваме.

# 2 123
  • Мнения: 712
Скарах се с един льохман, не можело да преподпиша на план на същата цена (с по-кофти параметри, естествено) без допълнителна услуга. А като споменах индексирането се разпеняви и хептен се изнерви като понечи да обсъждаме безсрочния Joy

Утре чакам обаждане от customer service-а дали могат да предложат нещо. Пу, на тоз как забравих да му запиша именцето. Освен утре да се върна за целта Joy

# 2 124
  • Мнения: 69 360
Ай кат взема лизгараааа...не можело значи...еййййй....ще вдигна кръвно в таз жега....тююю Joy

Кой тоз оператор? Преди години как се препоти оня, като му викам покажи къде го пише тва,което ми го казваш- баш с щото беше, че след края на срока мога да мина на ниска тарифа. Ходи, кри се зад едно перде там....мънка, ма ми го показа....

Сега и в сайтовете го има...ама....

# 2 125
  • Мнения: 712
Йетел, колко пъти ги споменах. Не с добро Joy

То даже не е по-ниска, същата цена е. Преди индексациите де Stuck Out Tongue Winking Eye

Във физически магазин мога ли да избера от сайта по-висок от сегашния ми план (но по-изгоден от офертите в app-a) или и това ще пробват да кажат, че не може? Щото тоз ми настоява или да приемам оферта от app-a или да си сменя домашния нет с техен, да стане пакет, видиш ли, и ептен да ми иде цената в небесата. Утре ще ходя в друг офис, да изслушам още някоя Шехерезада. Ама тоя път ще питам за име Joy

# 2 126
  • Мнения: 832
А аз мисля да се прехвърля от Виваком към Йетел заради същите номерца Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 127
  • Мнения: 14 034
Един дол дренки са в това отношение. Не само тези два оператора де, наред всичкото маскари Grinning
Виж при смяна на оператор може наистина да закачиш по-изгодна оферта за да те привлекат, та не им отивай много ентусиазирана ами им дай шанс да те поухажват те Grinning

# 2 128
  • Мнения: 712
Немам нерви да ги сменям на всеки две години Joy

Тоз днес ми вика "ма то индексацията е избор на оператора, не е казано, че догодина ще има". Ма как да не, ще изтървете да нашиете по няколко лева отгоре, повярвах ти Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 129
  • Мнения: 5 365
Немам нерви да ги сменям на всеки две години Joy
Затова ще плащаш повече.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт