iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 92

  • 68 587
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 368
Тъмнозелена и аз пия този колаген , в топла вода се разтваря добре.

# 661
  • София
  • Мнения: 566
FeelGood23, за второто не мога да ти кажа, въпреки че съм плащал и с карта в левове, но забравих... Предимно плащам чрез PayPal, и там трябва цената да е в долари.

Колкото до червения текст, да правилно си разбрал. Скоро не съм правил такива поръчки. Например, от въпросната книга имам над 20 бройки... Simple Smile Вече не е налична - Books, Vice Busting Diet, Second Edition, By Julia Havey. Мисля, че преди около 2-3 месеца, сайта даваше $10 отстъпка на нови потребители за поръчка за над $40... При $10 отстъпка +5% от код, дори не се налагаше да поръчвам книгата... За продукти с подобна разлика в цената, можеш да следиш в CLEARANCE
(не те съветвам да правиш повече от един потребител в iHerb - рискуваш да ти затворят акаунта, както и всеки следващ - имат си начини и бързо се усещат... Казвам го от опит Wink )

Колкото до цената в долари и лева, интересува те цената на банката в деня на плащането, а не в деня на получаване на стоката, а ако се стигне до там да плащаш ДДС, то тогава те интересува курса на митницата, който се определя от курса в петък от предпоследната седмица на предния месец и важи за целия следващ месец. Ако си платил под 30 лв. в деня на поръчката, винаги можеш да го докажеш с банковото извлечение. На мен до сега не ми се е налагало да се разправям за поръчка от iHerb...

ROV5021

Последна редакция: сб, 23 дек 2017, 22:11 от djagi

# 662
  • Мнения: 4 042
Тъмнозелена и аз пия този колаген , в топла вода се разтваря добре.
Благодаря!

FeelGood23, на кашона се изписва цената в долари.

Пуснали са в специалните предложения малки кремове на Андалу, от трите най-продавани видове на марката. Отлична възможност за проба, добър вариант и за козметика за пътуване. В голям размер обикновено са с безплатна доставка, на тези минита не е, но пък зависи кой какво има в кошницата, може и да се намали.
https://www.iherb.com/pr/Andalou-Naturals-Night-Repair-Cream-Res … fl-oz-12-ml/63093
https://www.iherb.com/pr/Andalou-Naturals-Renewal-Cream-Probioti … fl-oz-12-ml/63094 
https://www.iherb.com/pr/Andalou-Naturals-Beautiful-Day-Cream-10 … tinued-Item/63095

Последна редакция: нд, 24 дек 2017, 11:52 от Тъмнозелена

# 663
  • Berlin
  • Мнения: 11 361
Този пробиотик 5млрд. от мострите става ли за 3.5г. дете? Сега малкият има някакъв стомашен вирус, а аз нямам абсолютно нищо за повръщане и стомах. Мога ли да му дам една капсула?

# 664
  • София
  • Мнения: 234
Здравейте, пак, а мога ли да публикувам линк на моята поръчка тук? Как мога да получа rewards? В момента имам някаква сума там, но е pending, а не available

# 665
  • София
  • Мнения: 566
Здравейте, пак, а мога ли да публикувам линк на моята поръчка тук? Как мога да получа rewards? В момента имам някаква сума там, но е pending, а не available
Мисля, че според правилата на темата не можеш да публикуваш линк с реферален код. Rewards получаваш, когато някой използва твоя код при поръчка. Щом вече имаш някаква сума там, значи вече си си била публикувала кода и някой го е ползвал. Сумата става достъпна след около 30 дена от момента на получаването на кредита.

# 666
  • София
  • Мнения: 36 205
Този пробиотик 5млрд. от мострите става ли за 3.5г. дете? Сега малкият има някакъв стомашен вирус, а аз нямам абсолютно нищо за повръщане и стомах. Мога ли да му дам една капсула?
Като потенция става, но се консултирай с лекар - ентеровирусите са много гадни и опасни / лично аз, много се страхувам от тях / - не искам да те плаша, но голям процент на менингити и енцефалити се дължат на тях. Трябва лекар да назначи нещо противовирусно. ПроБ "лекува" симптома.
Имам познати - някои, загубили зрението си, други част от слуха си - точно от тези патогени - атакуват СЧТ - но, увреждат мозък и нерви в главата.

Бързо оздравяване на детенцето и причината да не е нито вируси, нито бактерии / че и те са опасни/.

# 667
  • Мнения: 953
При дископатия какви добавки бихте препоръчали?

Код за 5% отстъпка от iherb: MIH4702

# 668
  • Мнения: 27
Моля за помощ!Имам пратка от 29 .11 .Все още е на Merlose park .Кажете   ми къде трябва да пиша и какво?За пръв път ми се случва.

# 669
  • Мнения: 19 069
Моля за помощ!Имам пратка от 29 .11 .Все още е на Merlose park .Кажете   ми къде трябва да пиша и какво?За пръв път ми се случва.

Мисля, че това е необичайно забавяне, пиши на сайта  - info@iherb.com

Код за 5 % отстъпка от iHerb - SDB331

# 670
  • София
  • Мнения: 36 205
Моля за помощ!Имам пратка от 29 .11 .Все още е на Merlose park .Кажете   ми къде трябва да пиша и какво?За пръв път ми се случва.
Провери в Пощата и на Митницата дали не е пристигнала, защото понякога, проследяването забива и въпреки, че не показва движение на пратката, тя пристига в БГ.
Може да пишеш и на Help-a на DHL.

# 671
  • Мнения: 173
FeelGood23, за второто не мога да ти кажа, въпреки че съм плащал и с карта в левове, но забравих... Предимно плащам чрез PayPal, и там трябва цената да е в долари.

.....................

Колкото до цената в долари и лева, интересува те цената на банката в деня на плащането, а не в деня на получаване на стоката, а ако се стигне до там да плащаш ДДС, то тогава те интересува курса на митницата, който се определя от курса в петък от предпоследната седмица на предния месец и важи за целия следващ месец. Ако си платил под 30 лв. в деня на поръчката, винаги можеш да го докажеш с банковото извлечение. На мен до сега не ми се е налагало да се разправям за поръчка от iHerb...

Благодаря djagi !

Валутата (BGN или USD) или курсовете на обмен при пазаруване с левова карта, реално не ме притесняват, а само евентуалните проблеми с получаване на стоките.... Sad

Ако Тъмнозелена е права:

FeelGood23, на кашона се изписва цената в долари.


То реално значи има риск от проблеми при "гранична" доларова цена.

Например, ако си взема нещо за 18,00 USD, ако в момента курса е 1,66 лв./$, то ще ги видя като 29,88 лв. и ще съм с нагласа, че съм ОК.

Но като пристигнат след 2 седмици в България и курса е скочил примерно на 1,68 лв./$, Митничаря като види 18,00 USD, ще ги сметне на 30,24 лв.... и ще ми се отворят главоболия.

Някъде бях чел, че има и "random" фактор (или човешки Simple Smile ) при преминаване на пратките и че някой път директно до поща (и без митница) стигат и пратки по 40-50 USD.... ама като се знам какъв карък съм Simple Smile

Предполагам, ако тръгна да се доказвам, ще мога да защитя с извлечение, че стойността е под 30,00 лв, но ако ще ми коства 1 ден да ходя до банки и митница и т.н.... Sad

Вие как процедирате с такива "гранични" стойности (29,90 лв. или от сорта), пускате ли поръчките или играете "safety" с по-ниски стойности ? Thinking

# 672
  • Мнения: 27
Моля за помощ!Имам пратка от 29 .11 .Все още е на Merlose park .Кажете   ми къде трябва да пиша и какво?За пръв път ми се случва.
Провери в Пощата и на Митницата дали не е пристигнала, защото понякога, проследяването забива и въпреки, че не показва движение на пратката, тя пристига в БГ.
Може да пишеш и на Help-a на DHL.
Какво се пише на Help-а.В Пощата я няма,а в Митницата не съм проверила.

Последна редакция: нд, 24 дек 2017, 10:54 от Kotkata Eliza

# 673
  • Мнения: 4 042
Цитат
Ако Тъмнозелена е права:
Абсолютно съм сигурна, плащах последните поръчки  в левове, на кашончетата си пише цената в долари. Ако има разминаване с митническия курс и ти отидат пратките на митница, просто трябва да представиш платежното. Не съм информирана в детайли, не ми се е случвало досега, аз гледам да не надвишавам 29 лв точно заради тези разлики.

Код за 5% отстъпка в iHerbPAR2643

# 674
  • София
  • Мнения: 36 205
Скрит текст:
Моля за помощ!Имам пратка от 29 .11 .Все още е на Merlose park .Кажете   ми къде трябва да пиша и какво?За пръв път ми се случва.
Провери в Пощата и на Митницата дали не е пристигнала, защото понякога, проследяването забива и въпреки, че не показва движение на пратката, тя пристига в БГ.
Може да пишеш и на Help-a на DHL.
Какво се пише на Help-а.В Пощата я няма,а в Митницата не съм проверила.
Пишеш това, което се случва - че няма движение на пратката и че се притесняваш, какво се случва с нея.
Може и да е случайност - писала съм много пъти, когато ми се стори, че има забавяне и до ден -два се "раздвижва". Не ти пречи да пишеш - все пак те са отговорни за пратката, докато влезе е БГ.

iHerb® Код:    YUL919
дава още 5% намаление - за нови и стари клиенти

Общи условия

Активация на акаунт