Лидл 114 - Априлска тема

  • 139 215
  • 1 184
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 10 874
Сандалите се разлепиха след 3тото обуване и ги засилих в коша.  Бях взела за детето от дамските, че мъжките са му големи, детските малки Simple Smile ама никак не се получи...

# 946
  • Мнения: 701
Успях да стигна до Лидл. Ми то тези сутиени са правени за.....Не помислили за родилките с по малко виме. Огромни са....огромни. Ще търся такъв сутиен другаде явно. Взех клин обаче и даже ми става Laughing

# 947
  • София
  • Мнения: 8 192
Този прах за пране по скалата не става - бива - добре е, къде се намира? Grinning
Скрит текст:

# 948
  • Мнения: 9 062
Сандалите от декатлон са подобни на вид и сходникато цена, но много по-здрави. Препоръчвам.

# 949
  • София
  • Мнения: 4 051
Този прах за пране по скалата не става - бива - добре е, къде се намира? Grinning
Скрит текст:
Бива~става

# 950
  • София
  • Мнения: 3 904
Този прах за пране по скалата не става - бива - добре е, къде се намира? Grinning
Скрит текст:
Не става, вземи си Формил.

# 951
  • София
  • Мнения: 4 051
РРР, може ли да се обосновеш защо не става според теб?
Почти съм изразходвала един пакет. Прането е чисто, ухае приятно, цветовете на цветните дрехи - предимно в тъмната гама са запазени. Не съм прала на по-висока температура от 40 градуса.   

# 952
  • Мнения: X
Халвата е ужасна!!!Като цимент!
А от моето детство си спомням,че като отворех кутията отгоре имаше един пръст олио,а халвата беше като пясък-сладка и вкусна Simple Smile
А тази има едни бели жилки през нея,направо отврат твърденяк!

# 953
  • Мнения: 813
Искам да попитам за машините на Parkside, качествене ли са? ММ взе един ъглошлайф, зелен 2000в, 89.99лв, ако имате някакви отзиви, преди да е застъргал с него, да сме наясно Grinning

# 954
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Да се оплача от рибните хапки в различни формички(детски, предполагам). Днес в новият Лидл в Борово издирвах обичайните фиш фингърс, които взимаме от Лидл, но намерих само такива. Много са гадни...Отвътре представляват мокра каша.
Да похваля и любимите ни продукти: Дзадзики от постоянният асортимент, крема сирене с чесън в кръгла кутийка, шоколадови топчета(вече има и бели и с кокос), като се сетя ще добавя още.

# 955
  • София
  • Мнения: 8 192
Формил го има само в течен препарат май, а аз искам прах. Видях, че има и Омо за 70 пранета, ще видим с кое ще рискувам Simple Smile
Само аз ли се бъркам като идиот с техните етикети от горната страна на рафта? Свикнала съм навсякъде да са отдолу. И затова днес си купих картофен хляб с лук, вместо ръжено хлебче. Не че няма да го изядем, че е и топло Joy

# 956
  • Мнения: 69 426
И аз бъркам етикетите.

Праха не го видях от телефона....за който бе питането де.
Лидълското омо не е ок...в момента Ариел е на промо в К на добра цена...на 12 и нещо за 40 пранета.

# 957
  • Мнения: 7 350
По напред някой питаше за туристическите сандали днес извадих моите.Ето на какво приличат след носене един сезон в града.И определено не са носени много, аз в офиса ги сменям с удобни летни без каишки.Подметката на петата наистина се е деформирала много.


Аз съм под 70кг. представям си на какво ли приличат ако ги носи човек по пълен от мен.
И мъжките станаха така за малко над месец,тъй като отзад се и разлепиха-ММ ги напълни със силикон,за да изкара лятото...(и двамата ползващи тези сандали са под 65 кг.)

# 958
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 696
Искам да попитам за машините на Parkside, качествене ли са? ММ взе един ъглошлайф, зелен 2000в, 89.99лв, ако имате някакви отзиви, преди да е застъргал с него, да сме наясно Grinning

ММ има почти цялата гама инструменти на марката. Професионално ги ползва, няма никакви проблеми.

# 959
  • Мнения: 135
Искам да попитам за машините на Parkside, качествене ли са? ММ взе един ъглошлайф, зелен 2000в, 89.99лв, ако имате някакви отзиви, преди да е застъргал с него, да сме наясно Grinning
[/quo                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           В napravi.sam има тема за Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника-5. Има положителни мнения. Ъглошлайфът върши добра работа.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт