Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 110 344
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 1 875
  • София
  • Мнения: 16 221
У нас най-грозно пиша аз Innocent.

# 1 876
  • Мнения: X
Едно установих от далечна Норвегия - бгмамите не стават за любовници.
Пък вие се надъхвайте една друга как ви сваляли по 5-6 преки с колата разни младоци и ви предлагали брак въпреки че сте с по 5-6 мъжа и 10-11 деца...
И кат ви свали мъжа ще му тропосате боклука да хвърля, учебници да надписва и прочие битовизми
Ма така де, форума уврежда потенциалната любовница у жената.
Битовизми...

# 1 877
  • Мнения: X
Янтра, натискай ги малко да пишат четливо поне и въобще не се занимавай ти с етикети.

Направо да се радвам, че нямаме учебници за у дома и всичко се осигурява от у-щето и си стоят там за работа в час само.

# 1 878
  • Пловдив
  • Мнения: 23 980
Едно установих от далечна Норвегия - бгмамите не стават за любовници.
Хубаво де, за любовници не ставаме, ама поне за съпруги ставаме. Пък ти и за туй не ставаш.

# 1 879
  • Мнения: X
Едно установих от далечна Норвегия - бгмамите не стават за любовници.
Хубаво де, за любовници не ставаме, ама поне за съпруги ставаме. Пък ти и за туй не ставаш.

Опазил Бог в тез джендърски времена но за съпруга вЕрно не ставам Joy

# 1 880
  • Canada
  • Мнения: 3 359
Едно установих от далечна Норвегия - бгмамите не стават за любовници.
Пък вие се надъхвайте една друга как ви сваляли по 5-6 преки с колата разни младоци и ви предлагали брак въпреки че сте с по 5-6 мъжа и 10-11 деца...
И кат ви свали мъжа ще му тропосате боклука да хвърля, учебници да надписва и прочие битовизми
Ма така де, форума уврежда потенциалната любовница у жената.
Битовизми...

Даа, кат' ни свали и ний ще му пристанем отма. За парче месо няма си разваляме семейството я! Па макар и агнешко...

# 1 881
  • Мнения: X
Едно установих от далечна Норвегия - бгмамите не стават за любовници.
Пък вие се надъхвайте една друга как ви сваляли по 5-6 преки с колата разни младоци и ви предлагали брак въпреки че сте с по 5-6 мъжа и 10-11 деца...
И кат ви свали мъжа ще му тропосате боклука да хвърля, учебници да надписва и прочие битовизми
Ма така де, форума уврежда потенциалната любовница у жената.
Битовизми...

Даа, кат' ни свали и ний ще му пристанем отма. За парче месо няма си разваляме семейството я! Па макар и агнешко...

За парче салам вземате цялото прасе 😁

Женска ,,логика,,

# 1 882
  • Мнения: X
Ох, ама още ли му се връзвате на този господин? Прескачам му постовете и на него и на бттаткото от много време.

Полар, агнешко, а? У дома си имам агнешко аз. Нищо повече  няма да кажа Wink

# 1 883
  • Мнения: X
Ох, ама още ли му се връзвате на този господин? Прескачам му постовете и на него и на бттаткото от много време.

Полар, агнешко, а? У дома си имам агнешко аз. Нищо повече  няма да кажа Wink


Агнешкото ти надписва етикети а ти у форума Joy
Познах че не стават бгмамите за любовници

# 1 884
  • Sofia
  • Мнения: 7 080
Ама не бъркайте любовниците със съпрузите!
Точно битовизмите  могат да направят една жена любовница. Навън.

# 1 885
  • Мнения: X
Зависи за какво се взема тази жена с деца. За съпруга, за забежка или за любовница.

# 1 886
  • Мнения: X
Ама не бъркайте любовниците със съпрузите!
Точно битовизмите  могат да направят една жена любовница. Навън.

Светлина в тунела??? В бгмамма???

# 1 887
  • Мнения: 30 802
To да минеш в режим любовница е най-лесно, ама после да не вземе да мрънка, че стига вече и айде да ходя да хвърлям боклука...

# 1 888
  • Мнения: 19 356
Скубата мята, мята въдицата из форума, па нищо не хвана, и сега гроздето е кисело и ни праща поздрави от Норвегия. Там ли беши къщата с евтината чистачка, която гладеше гащи и чистеше цяла къща за 30-40 лева?

# 1 889
  • Мнения: 30 802
Абе остави го Скуба с неговите 100 евро. Да беше казал нещо там за някое малко лостче на властта, да завардим БГ-мамите някоя капия, еврата сами ще си ги изкараме. Ма не казва...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт