Кауфланд - тема 31

  • 69 143
  • 754
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 280
Пасаторът наистина няма как да е 1500 вата, но е добро попадение щом има от същата марка и по амазона. Моделът не го намирам, но подобни и сравнения има тук https://www.amazon.co.uk/Russell-Hobbs-Rosso-Blender-18986/dp/B0 … bs+3+in+1+blender

Дори евтиният вариант от 29,96 е обявен за топ избор на амазон. Какво повече? И с 3 години гаранция си е екстра, щом ти трябва.

# 676
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 610
Ел.уредите на Ръсел Хобс са едни от най-използваните във Великобритания и са много качествени,така че купувайте без да се замисляте.

# 677
  • Мнения: 620
Аз имам пасатор1100 вата и виждам каква е разликата с по-слабите пасатори, за това бих си купила този, ако наистина е 1500 вата. Да има.

# 678
  • Мнения: 1 914
Пак да попитам в темата за хляба, читав ли е течният Ариел ХХЛ?

И защо да е темата за хляба? Преди 1 седмица като се обсъждаха надълго и нашироко перилните препарати ти къде спа?

Питам конкретно за този прах от промоцията тази седмица, а не от миналата седмица!Често промоционалните неща не са много ок и затова питам, ама явно ти спиш като четеш!

# 679
  • Мнения: 3 992
Не става дума за това. В темата може да се обсъждат много неща, ти не знам как реши, че само за хляб се пише. За това ми беше коментара.

А колкото до въпроса ти - прах като прах.

# 680
  • Мнения: 69 362
Препаратът за пране си е ок. Няма разлика с малките разфасовки ...това си е официален внос.
Писах и по-назад да му видите датата на производство....трае 18 месеца само. И да си прецените ще го изразходите ли за остатъка от срока му на годност.

# 681
  • Мнения: 25 928
В метро има седмица на есенното почисвтане и в момента препаратите, включително и прахове са на добри цени. Peace

# 682
  • Мнения: 620
Пасаторът наистина няма как да е 1500 вата, но е добро попадение щом има от същата марка и по амазона. Моделът не го намирам, но подобни и сравнения има тук https://www.amazon.co.uk/Russell-Hobbs-Rosso-Blender-18986/dp/B0 … bs+3+in+1+blender

Дори евтиният вариант от 29,96 е обявен за топ избор на амазон. Какво повече? И с 3 години гаранция си е екстра, щом ти трябва.

Пасаторът е 500 вата, проверено.

# 683
# 684
  • Мнения: 69 362
Написано, ама стават и грешки. Печатни. Та така....последно колко вата е, че чета тук от няколко дена за този супер мега гига мощен уред...?

# 685
  • Мнения: 672
След малко ще дам точна информация.

# 686
# 687
  • Мнения: 69 362
Значи печатна грешка..☺

# 688
  • Мнения: 672
Много съществена разлика. И мен ми направи впечатление мощността, понеже имам кухненски робот Bosch, който е 1200 вата. Ама си викам-нова технология и сигурно е по-мощно, но уви.

# 689
  • Мнения: 3 992

Точно там пишеше 1500 вата, явно са го оправили.

Общи условия

Активация на акаунт