На море в България 2019!

  • 77 822
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
# 526
  • В.Търново
  • Мнения: 6 756
Предполагам, че е Казабланка.

# 527
# 528
  • Мнения: 6 311
Новият Сънрайз ли?

# 529
  • Мнения: 961
Здравейте!
Шест години поред ходим на едно и също място, но вече ни омръзна. Единствената причина да не сменяме курорта е " Градина". Но тази година сме решили да променим  и  разглеждаме, четем.......
Искаме да отидем в някое южно градче с плажове, на които да не се натискаме един в друг. Да има места, които да разглеждаме вечер. За Созопол и Несебър е изключено. Там съм стъпвала за по някой час, но не се връзват с представите ми за спокойна почивка. Разглеждах и бунгалата, но доста тесни ми се виждат, а предпочитаме самостоятелна къщичка с дворче за 4 човека. Дори апартамент, но не по високите етажи. Квартира ще намерим, но  все още не сме избрали курорт. Разглеждах Приморско и Поморие - има различни мнения, което е нормално.
Ще се радвам, ако споделите кое градче на юг е по-уютно и интересно. Китен?

# 530
  • Sofia
  • Мнения: 9 818
А къде отсядахте на Градина?

# 531
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 796
Мари77, защо не изберете Черноморец. Има много имоти под наем и пак ще може да ползвате плаж Градина. Миналото лято бяхме два пъти на море- в Китен и Черноморец и единственото предимство на Китен беше хубавия плаж в града, но ако не си на самия плаж пак се върви, има и баири. Често Черноморец се оприличава на пенсионерски курорт, но на мен ми хареса относителното спокойствие.

# 532
  • Мнения: 1 653
В Китен е лудница... Бих Ви препоръчала Синеморец.Няма какво да гледате вечер, но е тихо и спокойно, а наоколо има чудесни плажове / Бутамята, Велека, Липите, Силистар.

# 533
  • Мнения: 9 477
Китен и Черноморец просто нямат база за сравнение. Вярно е, че Китен е препълнен с хора, но има доста места за разходка. Има и крайбрежна алея, докато в Черноморец местата за разходка са ограничени. Миналата година бяхме в Блек Сий Стар и едната вечер решихме да се разходим из Черноморец. Добре, че се спряхме на една детска площадка, та  да мине малко времето. Определено Черноморец не е нашето място.

# 534
  • Мнения: 6 409
Мари77, аз ви препоръчвам Обзор. Прекрасно градче, с хубав парк, крайбрежна алаея, летен амфитеатър с безплатни представления и концерти и хубав голям плаж. Ако отседнете в района на централния плаж, то и морето ще ви хареса. Има хубави ОИ хотели, както и безброй приятни малки семейни хотели, къщи за гости и апартаменти под наем. Ако търсите бунгало, то вижте къмпинг Зора. Градът е спокоен и много зелен. Ако решите да търсите нещо там, то гледайте да е на ул. Черноморска, която е първата успоредна на плажната ивица.
На мен Поморие въобще не ми харесва. С изключение на южният плаж, там плажната ивица е тясна и претъпкана с туристи. Южната (нова) част на града е по-скучна и вечер няма какво да се прави, иначе има хубави хотели и апартаментни комплекси.Има хубав аквапарк, който също е в новата част. В самото  Приморско също е доста натоварено и не съм убедена, че ще намерите търсеното спокойствие.

# 535
  • Мнения: 3 439
Приморско и Поморие не отстъпват по гъчканица на Созопол и Несебър. 😀

# 536
  • Мнения: 801
А морето там рязко ли става дълбоко и колко е отдалечен  хотела от центъра.

# 537
  • Мнения: 2 832
Приморско и Поморие не отстъпват по гъчканица на Созопол и Несебър. 😀

Единствената разлика е, че няма нищо интересно в тези градчета.

# 538
  • Мнения: 6 282
Приморско и Поморие не отстъпват по гъчканица на Созопол и Несебър. 😀

Единствената разлика е, че няма нищо интересно в тези градчета.
Зависи кой какво разбира под "интересно " На мен например точно в тези четири курорта ми е доста интересно  Whistling

# 539
  • Мнения: 9 477
Приморско и Поморие не отстъпват по гъчканица на Созопол и Несебър. 😀

Единствената разлика е, че няма нищо интересно в тези градчета.
Обясни какво разбираш под интересно?

Общи условия

Активация на акаунт