Влюбих се

  • 9 308
  • 141
  •   1
Отговори
# 105
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Нексус, не разбираш нищо от жени. Прекалено философстваш и не стигаш до верни изводи. Отплесваш се.
Ще ми обясниш ли малко по-конкретно какво точно не разбирам или просто ще си останеш с това "Прекалено философстваш и не стигаш до верни изводи."?

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 10:11 от NexusBGN

# 106
  • Мнения: 18 925
Аз ти обяснявам, че свеждаш нещата до свалки и секс,като те чета  излиза, че жената трябва да опознава всеки срещнат, заявил интерес.Тя също избира.
Честа грешка е, че търсиш на грешното място ,не се преценяваш за кого ставаш.
Това за 16 годишен не важи, той още  не знае за кого става.

# 107
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Аз ти обяснявам, че свеждаш нещата до свалки и секс,като те чета  излиза, че жената трябва да опознава всеки срещнат, заявил интерес.Тя също избира.
Нямам спомен да съм казал някъде, че жената трябва да опознава всеки срещнат, нито че няма право да избира, това са някакви твои интерпретации. Това, че съм направил един списък с причини за отказ, които съм категоризирал така, както ги виждам, и съм го споделил тук, без да ангажирам никой с мнението си, няма нищо общо с това, което ти си мислиш, че излизало, като ме четеш. Този конкретен списък дори бих могъл да кажа, че е приложим също и за мъжете.
В крайна сметка, всеки има право сам да прецени или не в коя точка от списъка ще се познае, но ако случайно се познае, това не му се хареса и тръгне да спори, проблема не е мой.

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 11:00 от NexusBGN

# 108
  • Мнения: 3 730
Сравненията с Animal Planet съм ги намирал винаги за неуместни. Има дребна, но съществена разлика между хората и животните, наречена по-развит интелект. Намирам за напълно плоско това да си оправдаваш действията с животинските си инстинкти, това просто няма да мине пред кой да е малко от малко интелигентен човек.
Интелект, интелект, ама не зная човек (мъж особено) дето да го кара само на ендорфини и виртуални мераци, без физическия аспект. Така че сравнението си е точно на място.

# 109
  • София
  • Мнения: 24 839

Нямам спомен да съм казал някъде, че жената трябва да опознава всеки срещнат, нито че няма право да избира, това са някакви твои интерпретации. Това, че съм направил един списък с причини за отказ, които съм категоризирал така, както ги виждам, и съм го споделил тук, без да ангажирам никой с мнението си, няма нищо общо с това, което ти си мислиш, че излизало, като ме четеш. Този конкретен списък дори бих могъл да кажа, че е приложим също и за мъжете.
В крайна сметка, всеки има право сам да прецени или не в коя точка от списъка ще се познае, но ако случайно се познае, това не му се хареса и тръгне да спори, проблема не е мой.

Ти си мъж и си направил списък, според който жената нормално реагира.
И не ангажираш никого с мнението си, но държиш да отбележиш, че си прав.
И когато жени се опитат да ти обяснят защо не си, отговорът ти е "съмнявам се жените да мислят така". Mr. Green

Ами, нямаш полза от висенето във форума, честно.
И проблемът си е лично твой, че не желаеш от жените да разбереш как мислят и въобще, какво представляват "като цяло".
То, не че възможно, де, защото всяка жена е отделна вселена, ама поне малко би могъл да навлезеш, ако не беше толкова глупаво уверен в правотата си.

# 110
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
И на мен ми се струва, че разсъжденията на Нексус нямат много общо с женския свят - направо са от друга планета.

# 111
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Интелект, интелект, ама не зная човек (мъж особено) дето да го кара само на ендорфини и виртуални мераци, без физическия аспект. Така че сравнението си е точно на място.
Няма лошо, пак казвам, имаш право да си оправдаваш действията с животинските инстинкти, това никой не може да ти го отнеме. Не се учудвай обаче, ако случайно тръгнеш да го правиш и резултата не ти хареса.

Ами, нямаш полза от висенето във форума, честно.
И проблемът си е лично твой, че не желаеш от жените да разбереш как мислят и въобще, какво представляват "като цяло".
То, не че възможно, де, защото всяка жена е отделна вселена, ама поне малко би могъл да навлезеш, ако не беше толкова глупаво уверен в правотата си.
Интересно, дотук не видях един смислен и реален аргумент против нито една точка от списъка... Странно...
Всичко живо дотук обяснява колко не било вярно, но нито един аргумент.

# 112
  • Мнения: X
То какво да се коментира този списък, от него излиза, че ако мъжът покрива "хомо сапиенс - първо ниво" (не е груб, разсмива жената и не изглежда гнусно), жената просто трябва да падне на земята и да отвори крака, освен ако няма Извинителна Бележка (обвързана или хомосексуална). Иначе е нерационална, води се от шаблони и от измишльотини. Важно е мъжът да не се напъва особено - стига да е изкъпан и да не е супер простак. Grinning Останалото са женски капризи.

# 113
  • Мнения: 15 619
Нексус, не разбираш нищо от жени. Прекалено философстваш и не стигаш до верни изводи. Отплесваш се.
Ще ми обясниш ли малко по-конкретно какво точно не разбирам или просто ще си останеш с това "Прекалено философстваш и не стигаш до верни изводи."?
Просто е. Прекалено много приказки, но някак размазани, с неоформени, изсмукани от нищото изводи, а и спориш с жени как мислят и действат жени. Grinning

# 114
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
JoyJoyJoy
И на мен така ми звучи, изобщо не е рационално обяснение. Ако не ме харесва - не знае какво иска. Толкова пъти съм го чувала за себе си! Ми не, пич, знам какво искам, просто не си ти. Е, не могат да си го обяснят - нали са се изкъпали и са ме поканили любезно! И стават лоши, щото аз съм им лоша. Това е въобще да не разбираш жените, че и себе си.

Още по-странно е като кажат - една среща, какво толкова, нищо ангажиращо. Да, обаче ако тръгна да излизам с всеки, който нито ме е привлякъл от пръв поглед, нито с нещо е изпъкнал пред другите и ме е впечатлил, това значи да хвърча от среща на среща и тотално да се разпилея. Не бих загубила и един час с някого, който ме съм набелязала като специален. Губене на време и енергия.

# 115
  • Мнения: X
Друго си е мъж да ти обясни какво да харесваш и какво не. Иначе може малкото ни мозъче с двете мозъчни клетки - една за гримиране и една за ходене на токчета - да прегрее.

# 116
  • Мнения: 5 292
Доста ми се подиграваха като по-малък и от там дойдоха и много комплекси,
Тоест децата са ти се подигравали като малък заради начина, по който общуваш, ли? Ако това е така, идеята ти за психолог не е никак лоша.

Като цяло сега е по-лесно да се свържеш с някое момиче, което ти е харесало външно; най-вече заради социалните мрежи. Но да попиташ онлайн непозната дали иска да се видите, все още най-вероятно ще завърши с "не". Първо - опасно е. Второ - "не ти е стискало да ме заговориш лично". Трето - "да не би да си единственият, който ми праща съобщения във Фейсбук". Четвърто - "ако си Джъстин Бийбър, щях със сигурност да те забележа" ... Итн, итн.

На твое място бих обърнала внимание на момичетата в моя кръг, защото рискът от загуба на време не е толкова голям. И други майки имат хубави дъщери Simple Smile

# 117
  • Мнения: 1 110
И аз си мислех, че е добро момчето, ама след онова..."ти кво се обаждаш... Не чети като не ти харесва...не хейти... не се меси...да те поставя на мястото ти..." И не на последно място,дори на първо, лично към мен използването на "сложи ми още един минус, не ме интересува мнението ти" ми идват много неща н ум... Защото дали моето мнение или на някой друг от форума, за теб е все едно. Харесваш мнения само, които ти отговарят на интереса.
За NexusBGN , мисля също така различно от останалите дами в темата. Според мен е супер прав, просто сякаш не го схващате, захапвате нещо без да се погледне цялостна на изказването. Не ми се заяжда,просто лично мнение, различно от мнозинството.
Иска ми се да пиша за друго.
Първо, момчето Терминатор (филм от моето детство, не от неговото) не е толкова фино , колкото му се иска да ни се представи. Извод от това до сега написаното.
Второ - не чети момче - шанс с тази няма, ама никакъв.
Срещат се на някаква спирка...предполагам сутрин за училище, малко тъпо да я видиш веднъж случайно някъде и да отлепиш. Та от там ...не е особено красив, за нея иначе би го забелязала. Това не значи , че не е особено красив за друга... Ако имаше шанс, може и да не те забележи първия ден, седмица, но в един момент ...и ти щеше със сигурност да разбереш, че имаш шанс...
Ако се засичате често на тази спирка, все някога ще можеш да се качиш в нейния автобус, все някога би седнал до нея... Тогава разговорът би тръгнал. Но не.
Някой , който не съм забелязала да ме заговори на спирката, ако ще да е...аз ще кажа Джони Деп...от гордост няма да му дам шанс, ако ще да ме е яд цял живот после, но ако ме заговори и утре и след това...кой знае.
Обаче, вече го е изтрила от някоя соц.медия...да кажем Инстаграм...ако започне да ме преследва по спирките ... може и да не е психопат, но доста трудно ще ме убеди в това.
Та, вече си си изгърмял патроните, ако спирката е някоя ежедневна, действай. И при такава спирка си изпуснал един шанс на осми март...купуваш 10 карамфила , раздаваш на  жените по спирката и съвсем случайно и на нея...и ето ти за утре едно ЗДРАВЕЙ, и от здравей-здрасти ще се стигне и до КАК СИ...
Обаче:
Ти с хитрини можеш да я купиш, но не и да я задържиш.
Не, че те интересува мнението ми.
Идва първа пролет, няма специален обичай някакъв, но може и там да мине това с цветята... Иначе ти остава първи април.
Жив и здрав!

# 118
  • Мнения: 3 730
Интелект, интелект, ама не зная човек (мъж особено) дето да го кара само на ендорфини и виртуални мераци, без физическия аспект. Така че сравнението си е точно на място.
Няма лошо, пак казвам, имаш право да си оправдаваш действията с животинските инстинкти, това никой не може да ти го отнеме. Не се учудвай обаче, ако случайно тръгнеш да го правиш и резултата не ти хареса.
Досега не се е случвало.


Ами, нямаш полза от висенето във форума, честно.
И проблемът си е лично твой, че не желаеш от жените да разбереш как мислят и въобще, какво представляват "като цяло".
То, не че възможно, де, защото всяка жена е отделна вселена, ама поне малко би могъл да навлезеш, ако не беше толкова глупаво уверен в правотата си.
Интересно, дотук не видях един смислен и реален аргумент против нито една точка от списъка... Странно...
Всичко живо дотук обяснява колко не било вярно, но нито един аргумент.

Точките от списъка са просто оправдателни обяснения. Реално важното е едно - ако "присъдата" е "тоА не ме кефи" не се надявай на нещо по-различно от НЕ, без значение кой е насреща.
Но пък твоите точки биха важили чудесно в нексъса, все пак е енергийна лента. Smiling Imp

# 119
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
vige, вината е и частично в мен, защото пропуснах да направя някои съществени пояснения, преди да бъда връхлетян така.
Всички ми скочиха без грам аргумент и само с приказки от рода на "ти не знаеш какво приказваш", "не познаваш жените" и т.н. Всъщност, знам много добре за какво говоря.

Напълно съм наясно, че в това отношение (че и в много други, за добро или лошо) жената се управлява основно от емоцията и там няма никакво логично или разумно обяснение. Списъка, който дадох, не е просто един чеклист, по който да работиш и да отмяташ кое е направено и кое не, след което да чакаш резултат, това е един минимален списък на предпоставки (с изключение може би на точка 3 и 4 от първата група, които са си неоспорими факти) за създаване на емоция у човека. Ако обаче след изпълнение на минималния лист няма предизвикана емоция у човека отсреща, тоест емоциите му са във втората група (и най често в "Друго животно, несъществуващо в природата"), то мъжа е редно да се оттегли и повече никога да не търси тази жена (освен ако жената не реши да го потърси).

Освен това, ако някой смята, че знае повече за себе си от този, който стои отстрани и го наблюдава какво прави, редно е да си помисли пак. В крайна сметка няма никакво значение какво ти си мислиш, че си, важното е какво виждат околните, защото отношението им към теб ще е на база това, което ТЕ виждат.
Аз повече нямам какво да кажа по темата, смятам, че бях достатъчно изчерпателен.

Общи условия

Активация на акаунт