Женени от пръв поглед < II сезон > тема 8 /15.04 - 21.04/

  • 69 991
  • 1 895
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Ей така тръгват слуховете! Коткомразец излезнах. И тоя влак ще го спра преди да дерейлира. Не съм. И кучета и котки харесвам, но просто нямам, защото предпочитма чистотата, а животинките най-малкото оставят косми. Simple Smile
То отдалеч всеки може лесно и безопасно да харесва/обича. Вярно, че Водолейчетата ви спрягат за маниаци-чистофайници Joy

Дами, аз отпадам от състезанието за сърцето и постелята на Вокса Joy  Косматковците ми провалиха шанса на живота Joy

# 1 471
  • София
  • Мнения: 2 242
Ей така тръгват слуховете! Коткомразец излезнах. И тоя влак ще го спра преди да дерейлира. Не съм. И кучета и котки харесвам, но просто нямам, защото предпочитма чистотата, а животинките най-малкото оставят косми. Simple Smile
Ей така тръгват слуховете! Ние с животните също обичаме да ни е чисто. 😉 Хората са измислили прахосмукачки, мопове и други почистващи джаджи, не ходим с анцузи с косми като кандидатите на Василена. 😉

# 1 472
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 348
Воска ще се окаже доста претенциозен и докачлив. Надявам се да не ме хейтне за това изказване 😉

# 1 473
  • Мнения: 8 064
Мхмм, оправданието с "чистотата" съм го чувала доста често от хора, които не обичат домашни животни, но ги е срам да си го кажат директно. Жените с гъсти и буйни коси също пускат доста косми, а децата мноого цапат. По твоята логика Вокс и жена, и деца не трябва да имаш... Smile

# 1 474
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Колкото и да се чисти.. има си косми. Поне по домашните дрехи. Василененият ухажор може да е излязал с домашния анцуг Joy

# 1 475
  • Мнения: 25 934
Гледам темата навъртяла страници, влизам...то Вокса пуснал нова снимка. ooooh!

# 1 476
  • Мнения: 478
Просто съм нямал котка или куче никога, защото майка ми има фобия към козината. Ако бях имал преди да стана педантичен чистник, най-вероятно щях да се адаптирам. Педантичността обаче е дошла преди първия домашен любимец.

Това за жените и космите не знам защо се споменава изобщо...ако жените пускаха толкова косми, колкото котка или куче, значи имат някакъв проблем със скалпа и щяха да престанат да са фактор след 3-4 месеца по простата причина, че щяха да останат без коса.

Имам приятел, който постоянно върви с четките и прахосмукачката, а и кучето е пинчер, та не е дълго-косместо, но пак имам косми по дрехите си след като съм бил у тях.

Защо казвате пак на черното-бяло.

# 1 477
  • Мнения: 37 039
И аз съм гледала котки (и пак ще гледам) и не може да се почисти идеално. И да, тоалетната й си мирише, дори когато дебнеш котката и я почистиш 2 минути след като тя си свърши работата )) Компромис е, който обича животни го приема.

# 1 478
  • Мнения: 8 064
Кандидатките с котки да изненадат Вокса с подарък котка Сфинкс Joy

# 1 479
  • Мнения: 240
Не се обезсърчавайте, дами! Вокса не мрази никого, не е дребнав, един кучешки косъм едва ли ще е от значение при наличие на останалите елементи- финес и интелект. За сега Амбър ви води с гардероба и чистите зъбки. А очите на на Бедблуайс - хипнотизират направо, че и на детенцето ги предала.

# 1 480
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 348
Особено в момента какъв космопад има, предвид сезона 🤪😀
Но малките деца цапат и разхвълят също.  
Воксе, много лоша реклама направи на кандидат- свекито.
Малко на окр мяза.

# 1 481
  • Мнения: 600
Ей така тръгват слуховете! Коткомразец излезнах. И тоя влак ще го спра преди да дерейлира. Не съм. И кучета и котки харесвам, но просто нямам, защото предпочитма чистотата, а животинките най-малкото оставят косми. Simple Smile


Явно не си запознат, но има кучета коите не пускат косми. Така, че това ти оправдание отпада.

# 1 482
  • Мнения: 1 763
Аз пък сто пъти ще предпочета котките си пред Вокса.

Бънди, все повече и повече ми харесва начина ти на размишление.

Кумът не ми харесва. Особено с говорния дефект. Не мога да определя точно какво му има, но ме дразни. Трудно ми беше да разбера какво казва.

# 1 483
  • Мнения: 39 757
Не разбирам истерията по кума, но не разбирам и защо е тая язвителност към Вокса. Ми не е задължително да има любимец вкъщи. И аз не искам, но ще ми се наложи скоро защото вече трудно отбивам мераците на дъщеря ми. Ако зависи от мен- ни котка, ни куче искам. Искам си чистотата и спокойствието.

# 1 484
  • Мнения: 311
А, не, Вики, фобията е нещо различно от ОКР.

Общи условия

Активация на акаунт