Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 463
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 3 795
  • Мнения: 9 702
Е Пепе ако си остриже косата къса как ще си връзва скрънчитата? Grinning

# 3 796
  • Мнения: X
Полина не се ли усеща, че става противна с това развяване на циците си?!

# 3 797
  • София
  • Мнения: 17 852
Пепелянка се е разбесняла, че и мъжът й има много последователи и затова сега го игнорва. Laughing Не е само тя под светлината на прожекторите. Скоро ще започне и децата си да игнорва, че много внимание събират освен парички.

# 3 798
  • Мнения: 46 566
Започвам да мисля, че Филипчо ще става инфлуенцар...
Апартамент има да прави Simple Smile

Пепе ползва Пантен, вижда се в банята ѝ Bowtie но какво ще рекламира, ще видим.

# 3 799
  • Мнения: 1 695
Полина ми е ужасна с тези изрязани потници нон-стоп. Не съм консервативна, имам ги същите, нося си ги и аз, но не ми извират така (само в цикъл, но тогава ми е пошло и на мен и не ги нося..). Поле, и с по-неизрязани, ще се знае, че имаш цици, мило, не е нужно.

# 3 800
  • Мнения: 307
Валери е предозирала с колежански филми от типа "Професия блондинка" и тн. Там са точно такъв типаж - кралици, принцеси с розАви рокли,розАви стаи и пластмасови играчки - пак бонбонести 😂 Жена на 30 ?!?

# 3 801
  • Мнения: 2 223
Полина не се ли усеща, че става противна с това развяване на циците си?!

Тя за нищо не се усеща. Тамън реша, че съм обръгнала на човешка тъпотия, и взема, че прочета как някакъв доскоро-стен зародиш "фиксира" и "му става интересна" книга за няколко месечни деца. Тези неговите учители един ден ще са родени в черния петък.
Нямало нищо лошо в тъпотата на чалгарката Кухалери. Не знам, аз се изприщвам само като й чуя гласа, щото знам как ще заговори абсолютно сериозно за уникалния луксозен принт на новата тоалетна хартия на черешки с еднорози под дъга на ливада от пластмасов сладолед, и ми иде да си счупя монитора. И това е role model. Посше се чудите на Николетите и другите средства за почистване.

# 3 802
  • Мнения: X
Гледах тази част от видеото на Гери, където трябва да целуне момчето. Нее, не ми се смейте, от вас се инфлуенснах.

Гергана е 100000% влюбена в този и затова реагира така неадекватно. Типично поведение на 18 годишна хлътнала, която в някаква игра трябва да целуне младежа, когото "харесва".

Breedlove - поклон до земята от мен! Уби ме Joy

# 3 803
  • Мнения: X
Между другото се замислих за Филип на пепе, ами тя е мислила какво да го прави не става с изкуството да се развива, щото не му се отдава, така че логично е щом като нищо не става от него за заеме незаетата ниша на мъжете кифли и да стане инфлуенцър.
Сега ще падне едно ходене по салони, подстрижки, боядисване, бради, маникюри педикюри, тоалети шопинги и брънчове с авокадо и лютеница.

# 3 804
  • Мнения: 1 761
Валерката винаги си е носила чаалгаджийското в нея , сега поне го доказа.

# 3 805
  • Мнения: X
Майката на пълен работен ден

# 3 806
  • Мнения: 2 323
Който не е прочел ревюто на jaysdeenbg в Инстаграм, да се поправи веднага. С глас се смях!
Много е на ниво този младеж - и като познания, и като стил на писане, и като социална адекватност.

# 3 807
  • Русе
  • Мнения: 1 097

Аз да попитам как става ДОНАСЯНЕТО? От 70 коментара във фейса, положителен не открих. Rolling Eyes

# 3 808
  • Мнения: X
Донасят снасят....което не върви влогърите го рекламират до откат.
Над 3мил. последователи, а няма и 10лайка, 0 коментара във фб

# 3 809
  • Мнения: 210

Аз да попитам как става ДОНАСЯНЕТО? От 70 коментара във фейса, положителен не открих. Rolling Eyes
Аз поръчвах 2 пъти като бях в София и всичко беше нормално. Нито закъсняха, нито имаше друг проблем, но след толкова негативи не знам дали просто не съм имала късмет.

Общи условия

Активация на акаунт