Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално? - 4

  • 33 391
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • In transit
  • Мнения: 12 093
Тази сграда обсъждали ли сте я?

http://stineks.com/ В предстоящи проекти се намира.
http://stineks.com/wp-content/uploads/2018/11/kaisieva.pdf

И още:
http://sublimebg.com/projects/%d1%85%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%82%d0% … %d0%ba%d0%b8-141/
http://donchev-96.com/imoti-za-prodan/

Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 16:54 от Mikkey

# 211
  • Мнения: 23

Здравейте! Интересува ме това заради локацията/дано съм качила снимката/. Имам приятели , които живеят много близко и ще е супер да сме на едно място. Намира се на гърба на пицария Фратели на Сливница. В сайта на фирмата не го намирам като обект, не откривам и разрешение за строителство. Някой знае ли нещо за тази фирма, качество, други сгради и т.н. Освен това ме притеснява, че терена изглежда, като че ли няма много разстояние до задните блокове. Да не стане като се покажеш на терасата да гледаш само съседите и грам слънце да не влиза. Благодаря предварително!

# 212
  • Мнения: 6 570
Сградата, която се строи под тази на "Явор" АД в Младост, над ОМВ има ли сайт?

# 213
  • Варна
  • Мнения: 1 016
Мене ме интересува в Младост над Спортният комплекс заграденото кой строи? Не го обиколих цялото да видя табелата.

Последна редакция: пн, 12 авг 2019, 11:27 от Penkoman

# 214
  • София
  • Мнения: 1 765
Мен ме интересуват двете сгради в Младост,както и във Възраждане 1.

# 215
  • Мнения: 14 056
Сградата, която се строи под тази на "Явор" АД в Младост, над ОМВ има ли сайт?
Не е една сграда. Строят три фирми. За сега сградите са 6. Първо сгъчкани една до друга много близко, върху канала който мирише ужасно и носи всички гадории от баира над възраждане. Последните две долни са върху бензиностанциятя, а от долната страна има зона където при все дъжд се свличат на тротоара на булеварда купища земна маса. Освен това макар и улицата да след ремонт с уж изработена канализация, всеки дъжд е ужас а в дъждове два-три пъти в годината е река, излязла от коритото си, а канала не може да поеме целият дебит с вода. За живеещите в района това са очевадни истини, сградата на Марешки всеки дъжд на трите подземни етажа е ужас, а те и по принцип си миришат на мухъл. Навремето подобни зони са били забранени за застрояване именно по тези причини, защото като тук е водата от франгата става страшно. Но кой ти гледа в наше време тези предписания.
За сведение гледах последния порой какво беше на новия делта мол - построен пак в зоната на канала от тази страна на булевард република. Водата идваща отгоре течеще към подземните им паркинзи.

# 216
  • Мнения: 6 570
Питам само за едната сграда, която е точно под тази на Явор

# 217
  • Мнения: 25 928
Мене ме интересува в Младост над Спортният комплекс заграденото кой строи? Не го обиколих цялото да видя табелата.
Ако научиш, сподели с нас, моля.

# 218
  • София
  • Мнения: 1 765
А на булевард"Република" срещу Кауфланд проект"Светлина",който сега започва да се строи,за там имате ли мнения?
Аз нещо се обърках вече.
Минах оттам оня ден.
Мястото ми допада.

# 219
  • Мнения: 660
Питам само за едната сграда, която е точно под тази на Явор
На  Комфорт е. http://www.komfortbrokers.com/bg/tyrsq/jilishtna-sgrada-v-kv-mladost 

# 220
  • Варна
  • Мнения: 996
Брокерите на комфорт я предлагат, но не са те стротел. Преди около месец минавах и видях, но забравих да снимам и сега не се сещам за името...

# 221
  • Варна
  • Мнения: 686

Здравейте! Интересува ме това заради локацията/дано съм качила снимката/. Имам приятели , които живеят много близко и ще е супер да сме на едно място. Намира се на гърба на пицария Фратели на Сливница. В сайта на фирмата не го намирам като обект, не откривам и разрешение за строителство. Някой знае ли нещо за тази фирма, качество, други сгради и т.н. Освен това ме притеснява, че терена изглежда, като че ли няма много разстояние до задните блокове. Да не стане като се покажеш на терасата да гледаш само съседите и грам слънце да не влиза. Благодаря предварително!
Фирмата е коректна. Обадете им се, ще ви дадат информация. Мястото е малко неправилно (триъгълно) и дано са ситуирали добро разположение на апартаментите,  ако въобще са останали.
Споделете после цени. Blush

# 222
  • София
  • Мнения: 1 765
Аз звъннах  на тел,който имаше на табела на проекта "Светлина" срещу Кауфланд.
Говорих с някакъв руснак на развален български.
Каза,че имат разрешително за строеж, но чакали още нещо и аз не разбрах какво.
Ще бъдело много голям проект и ще се строял на 3 етапа.
Първия ще се завърши след 2 год и половина,а целия след 4 год.
За инфо за цени и квадратури каза да се отиде на място.

# 223
  • Мнения: 25 928
Сградата, която се строи под тази на "Явор" АД в Младост, над ОМВ има ли сайт?
Не е една сграда. Строят три фирми. За сега сградите са 6. Първо сгъчкани една до друга много близко, върху канала който мирише ужасно и носи всички гадории от баира над възраждане. Последните две долни са върху бензиностанциятя, а от долната страна има зона където при все дъжд се свличат на тротоара на булеварда купища земна маса. Освен това макар и улицата да след ремонт с уж изработена канализация, всеки дъжд е ужас а в дъждове два-три пъти в годината е река, излязла от коритото си, а канала не може да поеме целият дебит с вода. За живеещите в района това са очевадни истини, сградата на Марешки всеки дъжд на трите подземни етажа е ужас, а те и по принцип си миришат на мухъл. Навремето подобни зони са били забранени за застрояване именно по тези причини, защото като тук е водата от франгата става страшно. Но кой ти гледа в наше време тези предписания.
За сведение гледах последния порой какво беше на новия делта мол - построен пак в зоната на канала от тази страна на булевард република. Водата идваща отгоре течеще към подземните им паркинзи.
И въпреки всичко горе изброено, сградата на Металекс е разпордадена, Явор на 100% продаден, в Каравелата няма останало нищо читаво, на Иванови има само ателиета и някое парко място.
Иначе съм съгласна, че не е много ОК така както са ги нагъчкали.

# 224

Общи условия

Активация на акаунт