Антисоциални, интровертни, темерутковци - 2

  • 55 913
  • 790
  •   1
Отговори
# 780
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 239
Освен че не съм по писането и приказването по телефона, започвам да чувствам все по голямо отвращение от хората.
Айде.

# 781
  • Мнения: 11 556


Мъдра жена.

# 782
  • Мнения: 54 665
Много мъдра!
Не, че искам да живея толкова, но за другото е много права.

# 783
  • Мнения: 1 109
Да се оплача, че трябва да отида при лекарката, която се занимава с едно мое лечение и то за да.... си искам цялата документация и т.н., че е местя при друга.. Имам интровертна треска. 😀
Шегата настрана, супер ми е неудобно, изобщо не знам как ще повдигна темата. 🙁

# 784
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Не го мисли, то това е най-гадното- предварителното притеснение. Ще мине и ще замине и ще си вземеш документите.

# 785
  • Мнения: 1 729

А за при лекаката съчувствам. Аз за грип ми е трудно да ида и го мисля предваритвлно какво ще кажа.

# 786
  • Мнения: 2 285
Тъкмо с това идвах да ви поздравявам:

# 787
  • Мнения: 653
Докато сме на тема лекари днеска сутринта гладна, жадна отивам да си пускам изследвания.
Лаборантката като видя какво пускам се започна едно: "Кой лекар ти ги пусна? Нещо от тия неща държи висока стойност? Кое? И при мен така! При кого ходиш? Аз ги обикалям всичките? А изследва ли не-знам-си-какво? А сега при коя лекарка ще ходиш? А нещо друго странично имаш ли като симптом? Аз сега мисля да ида при Златанова. Ти при нея ходила ли си?"
Хем ме пита, хем ме прекъсва докато се опитвам да й отговоря.
Както ми се спеше, не ми се говореше (както винаги) и бях жадна далееееееч не бях в настроение за този разговор.

# 788
  • Мнения: 5
Имам една приятелка, на която в един разговор й казах, че съм интровертна, защото много мразя да ме възприемат като душеприказчик и да стоварват емоционалните си отпадъци върху мен, че мразя когато в работата новите леко малоумни колеги искат да им обяснявам кое как се прави и т.н.
Тя ме погледна ококорена и ми каза, че само съм минала покрай интровертни или асоциални. Това били хора, които изпитват истинска трудност и истински дискомфорт при всякакъв вид общуване, пък аз съм била първа писта по социални мрежи и форуми. Не можело да имам десетки хиляди публикации и да се смятам за интровертна. За моя случай имало друг термин - била съм мизантропка, видиш ли! Laughing

# 789
  • Мнения: 54 665
Да, бе. Ние да не сме аутисти, че да не можем да осъществим комуникация. Просто предпочитаме да е в писмен вид.
Мизантроп въобще не го коментирам. Ние не мразим хората.
Нищо не разбира твоята приятелка.

# 790
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 239
Като почнат едни разбирачи дето даже себе си не могат да разберат...

Общи условия

Активация на акаунт