Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 202 073
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 2 340
  • Мнения: 3 743
Точно, това щях да пиша и аз, ама да не се повтарям с постовете. Няма такава амеба като Ричко Величко. 😆😆😆

# 2 341
  • Мнения: 1 876
Тоя Ричко, с име на болонка, си плаче място в нашия профил,  а Любо с всеки изминал ден ми става все по-любим и по-любим. Cupid

Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 11:01 от Yogurina

# 2 342
  • Мнения: 1 695
Беше ми жал за Ричко като му написаха песента в ББ, ама така да му ходиии. Толкова гнусно парче, че и с огромно самочувствие - любимата ми комбинация. Ричко, моля те не се възпроизвеждай

# 2 343
  • Мнения: 4 717
Във въпросното видео Пепе казва, че е Филип се е надявал да откупи дял от фирмата на баща си, за да бъде на по-високо ниво и да има глас в управлението.
После вече дали бащата я е продал не знам, но като гледам сайта му още е активен.

А в България се е завърнал с надежда да откупи дял от Районното на Тъста си?  МожИ би?!
Тая Пепа ще ме умори, неможем да й хванем край на лъжите.

# 2 344
  • Мнения: 6 929
Във въпросното видео Пепе казва, че е Филип се е надявал да откупи дял от фирмата на баща си, за да бъде на по-високо ниво и да има глас в управлението.
После вече дали бащата я е продал не знам, но като гледам сайта му още е активен.

А в България се е завърнал с надежда да откупи дял от Районното на Тъста си?  МожИ би?!
Тая Пепа ще ме умори, неможем да й хванем край на лъжите.

Право в десятката.JoyJoyJoy

Колежки-злобарки, тая вечер готвя мусака и си мисля за вас.

# 2 345
  • Някъде там
  • Мнения: 16 366
Палечка,скоро не се беше появявала.Забравила бях за нея.По едно време много се "пенеше" в инстаграм.
Даже със Зорница се джафкаха за веган истории.
Не съм гледала видеото,но първо тук да го споделя
https://youtu.be/KWwhxaN0Mj4

# 2 346
  • Мнения: 9 491
Във въпросното видео Пепе казва, че е Филип се е надявал да откупи дял от фирмата на баща си, за да бъде на по-високо ниво и да има глас в управлението.
После вече дали бащата я е продал не знам, но като гледам сайта му още е активен.

А в България се е завърнал с надежда да откупи дял от Районното на Тъста си?  МожИ би?!
Тая Пепа ще ме умори, неможем да й хванем край на лъжите.

Ахахахах 😂

Тук с тати Пепелджийски нали развиват българо-датско предприятие.

# 2 347
  • Мнения: 2 289
Ох , всичките сега еко меко био и ще пазят земята от пластмаса , добре че лидъл плащат сега да пеем всички в един глас.

Нека не го изкарваме като нещо лошо. Няма значение дали е платено или не. Като цяло всички така трябва да станем скоро доброволно или доброзорно.

Малко ще върна темата към едно от сторитата на Ивана. В него показваше оригиналната си снимка и после обработената с програма или апп. Беше споделила линк за тези, които swipe-нат, но забравих да го направя. Сега ми се иска да пробвам някоя от програмките, които използва. Та дано някоя от вас да помни.

# 2 348
  • Мнения: X
Горкия гном Ричко. Значи разбрах едно от това гномче, ако не си купил жилище, следователно не си постигнал нищо! Ай сиктир бе!

# 2 349
  • Мнения: 9 491
Ох , всичките сега еко меко био и ще пазят земята от пластмаса , добре че лидъл плащат сега да пеем всички в един глас.

Нека не го изкарваме като нещо лошо. Няма значение дали е платено или не. Като цяло всички така трябва да станем скоро доброволно или доброзорно.

Малко ще върна темата към едно от сторитата на Ивана. В него показваше оригиналната си снимка и после обработената с програма или апп. Беше споделила линк за тези, които swipe-нат, но забравих да го направя. Сега ми се иска да пробвам някоя от програмките, които използва. Та дано някоя от вас да помни.

Аз го прегледах набързо - използва lightroom, facetune и snapseed.

А относно кампанията на Лидл не мисля, че е упрек към тях, ами по-скоро е фалшиво, според мен.
Не го правят, защото искат наистина да си применят навиците, а защото е модерно и им плащат.
Ще мине рекламната кампания и ще си карат по старому.
А някои даже не си и правят труда поне малко да покажат отношение в навиците си. Например Пепе ежедневно е с Роса в ръката, но иначе и тя за рециклиране тръгнала да говори.

Последна редакция: вт, 20 авг 2019, 21:24 от Вαнилия*

# 2 350
  • Мнения: 2 289
Едновременно ли? 😂😂

Ain’t nobody got time for this!

# 2 351
  • Мнения: 3 088
На мен пък видеото на тази Йоана не ми харесва. Заснето е много аматьорско. Не харесвам такъв тип видеа.
На Валерито и Ивана травъл видеата са с добро качество.

# 2 352
  • Мнения: X
Валери не прави травъл видео клипове.
Объркала си се.

# 2 353
  • Мнения: 1 771
Остави , тия са луди всичките за мен.Толкова много ги обработват тези снимки ... На Ванчето й изглеждали светли миглите , щото нямала сприала , че как я обработва тая снимка , ужас.

# 2 354
  • Мнения: 9 491
Едновременно ли? 😂😂

Ain’t nobody got time for this!

Не знам 😃 както казах набързо го превъртях, за да видя просто какво използва.

На мен ми хареса видеото на Йоана. Препоръчвам й на кралицата на ваканциите да го изгледа. Даже повече от веднъж.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт