Повече от 25 години опит в едно бурканче. Участвай в играта на Бочко и спечели награди!

  • 4 746
  • 206
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Тънката и нежна кожа на бебето е особено податлива на подсичане, защото е подложена на постоянно мокрене и замърсяване. Най-уязвимите зони са в областта на пелените, гънките на вратлето, ръчичките, крачетата и дори зад ушите.

Но твоето мъниче не знае това. То не се интересува какво се крие в крема, с който го мажеш от първия ден. Откакто сте заедно, за него значение има само нежният ти допир. Ден след ден твоята усмивка му показва цял един нов свят на забавни игри и вълнуващи открития.

За теб обаче е важно да има на кого да разчиташ, за да се справяш с подсичането бързо и лесно, и да няма нищо, което да помрачи щастливите ви моменти заедно. Това е и основната грижа на Бочко вече над 25 години. Кремът в зеленото бурканче е верен помощник на поколения български майки благодарение на доказаната си формула с цинков оксид и смрадлика. Цинковият оксид е активна съставка с минерален произход, която създава ефективна бариера срещу замърсявания и влага. Екстрактът от българска смрадлика има силно противовъзпалително и антиоксидантно действие.
Кремът при подсичане и кожни раздразнения Бочко укрепва и защитава кожата в най-уязвимите зони и бързо я възстановява при първи признаци на подсичане.



Ето какво споделят българските майки*:
92% наблюдават успокояване на зачервяването и подпомагане на бързото възстановяване на кожата при употреба на Бочко крем при подсичане и кожни раздразнения.
84% наблюдават цялостно подобрение на състоянието още на третия ден, а 68% – успокояване на кожата още с първото нанасяне.


Вълшебният крем в зеленото бурканче е подходящ за употреба от първия ден и може да се използва толкова често, колкото е необходимо – както при първи признаци на подсичане, така и превантивно, при ежедневна смяна на пелените, къпане и тоалет. Бочко препоръчва по-честата му употреба в зоната на пелените при захранване, никнене на зъбки, колики и стомашни неразположения, когато нежната бебешка кожа е особено чувствителна и податлива на раздразнения.

Включи се в играта на „Бочко“ и BG-Mamma!
Сподели своя опит, като ни разкажеш до 1 септември 2019 г. в кой период от растежа на твоето съкровище се наложи най-често да използваш крем при подсичане?
Петима от всички, участвали в играта, ще спечелят Бочко комплект "От първия ден", който включва крем против подсичане, шампоан липа и лайка, мляко за тяло маслина и памучна пелена, опаковани в специална кутия за спомени.


*Твърденията са на участници в тестова група на Крем при подсичане „Бочко“ по време на потребителски тест, проведен под наблюдението на дерматолог в акредитирана международна лаборатория.

Моля, запознайте се с Общите условия на активацията ТУК.

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 15:24 от Редактор***

# 1
  • София
  • Мнения: 2 098
Още от първия ден на раждането ползваме крем против подсичане, бях много стриктна и даже май прекалявах с количеството.

# 2
  • Мнения: 3 543
Крем против подсичане може да се използва още от първия ден. При моите деца подсичане в обастта на пелената се е получавало най-вече лятото, от горещините и тогава кремчето е помагало.

# 3
  • Мнения: 1 736
Най-интензивното ползване беше, докато открием правилните памперси/пелени, след това го ползвах при нужда... Сега кремчето е незаменим продукт на детската площадка, само на него вярва госпожицата, само него дава да мажа, когато се удари... кремчето е вълшебството, което я спасява, когато се нарани...

# 4
  • Мнения: 786
Използваме крема против подсичане ежедневно. Моето бебче (на 80 дни днес) от първия ден е с крема на бочко. Доволна съм от консистенцията и ефекта. Не сме имали подсичания, отдавам ги точно на ползването на крема.

# 5
  • Мнения: 1 359
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане.

# 6
  • Мнения: X
крем против подсичане ,харесва ми много ефекта

# 7
  • Мнения: 22 867
Конкретен период не бих могла да определя. По всяко време при всякакви кожни раздразнения и зачервявания. Вълшебно е кремчето, наистина ефективно. И не само при деца, при възрастни също върши чудесна работа, при четириногото ми приятелче също.

# 8
  • Мнения: 890
Най интензивно използваме кремчето сега, в периода на захранването. А превантивно от първия ден на раждането.

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 11:35 от HrisAni

# 9
  • Мнения: 471
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане.

# 10
  • Мнения: 1 775
използвали сме крем против подсичане през цялото време докато е носил памперс.

# 11
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 826
Кремът против подсичане е незаменим не само в първите дни след раждането на бебето. Ползваме го ежедневно и особено сега в жегите спасява 8-месечния бебчо от кожни раздразнения.
И за двете ни момченца изцяло се доверяваме на продуктите на Бочко.
Освен крема против подсичане сме много доволни от Шампоана за коса и тяло с лавандула, Млякото за тяло с лавандула, Влажните кърпички с лавандула /лайка/.

# 12
  • Мнения: 1 712
В интерес на истината , се бях запасила с кутийка "Бочко" още преди раждането на сина ни. Но го използвах при нужда само през първите 2-3 месеца на бебето.
Успех на всички участници !

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Крем против подсичане използвах постоянно, докато не махнахме памперса, оттогава не ми се е налагало да го мажа.

# 14
  • Мнения: 474
От първия ден на бебчо сме със вашия крем. Много съм доволна и до сега не сме имали проблеми с подсечено дупе.

# 15
  • Мнения: 1 012
Кремче против подсичане използвам още от първия ден , в който се прибрахме с моето слънчице.  Сега в горещите дни не мога да си помисля да пропусна да я намажа.

# 16
  • Мнения: 167
Все още не съм използвала продуктите на Бочко, защото очаквам първото си дете, но би ми било интересно да ги пробвам Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 133
Още от раждането. При всяка смяна на пелените, а след това го ползваме и за всяка част на кожата. Вълшебно кремче.

# 18
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 676
Използвам крема против подсичане при всяко кожно раздразнение. Върши добра работа и при нужда и за профилактика. Дори се запасявах с него, като го хвана на добра цена. Каката отгледахме с Бочко, бебето също се възползва, и му понасят отлично продуктите.

# 19
  • Мнения: 2 668
Хубаво е още от първите дни на децата да се ползват крем против подсичане. Кремът на "Бочко" е добра алтернатива и ние го ползвахме за детето.

# 20
  • Мнения: 221
И с трите ми деца го ползвах от първия ден. При бебето го използвам ежедневно при смяна на пелените. При сестрите му е задължителен при охлузвания, рани, пъпчици - винаги го търсят.

# 21
  • Мнения: 654
Крем против подсичане ползвах от първия ден до годинка и нещо. И сега имам под ръка, за всеки случай. С второто мисля пак така да процедирам.

# 22
  • Мнения: X
От първия ден ползваме Бочко кремче.

# 23
  • Мнения: 1 090

Кремът против подсичане може да се използва още от първия ден. При моите деца подсичане в обастта на пелената се е получавало най-вече лятото, от горещините и тогава кремчето винаги е помагало.

# 24
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Използваме крем още от първият ден. През топлия период запарява повече и намазвам по обилно количество. Докато не махнем памперсите крема против подсичане е задължителен.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Имам деца на 2г и на 6г. Ползвяме крема от много време. С бебето го ползваме от 1-вия ден. Каката до ден днешен я мажа с кремчето, когато се оплаче, че има проблем. Интересното е, че аз го ползвам за лицето. Мажа се на тънък слой вечер ипреди лягане и твърдо мога да заявя, че и на мен много помага. Вече нямам проблем с чувствителната си кожа. Мека е като кадифе сутрин. Обожаваме крема против подсичане на Бочко, а и всички други продукти на фирмата

# 26
  • Мнения: 482
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане.

# 27
  • Мнения: 434
Използвахме крема още от първите дни,но не всеки път,а при нужда!Дъщеря ми е на 5г.и все още го ползваме за различни раздразнения.Очакваме до седмици и второ детенце,за което също съм предвидила Бочко да влезе в употреба!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 496
Крем при подсичане ползвах още от първия ден.

# 29
  • Мнения: 3 257
Най много ползване на крем против подсичане се наложи първия месец, тъй като сменихме няколко вида пелени и е изключително важно поне крема да поддържа, в случай че пелени те държат мокро.

# 30
  • Мнения: 3 933
От първия ден използвам крем против подсичане, а дъщеря ми е на 3г. и все още ползвам такъв. Има склонност към възпаления и след недобър тоалет в детската градина вечер след едно намазване се успокояват нещата.

# 31
  • Перник
  • Мнения: 435
Използваме кремчето против подсичане от раждането на бебчо, като най-силно сме имали нужда в горещите дни и когато  му никнат зъбки.

# 32
  • Мнения: 374
Крема против подсичане го ползвахме при нужда до към 2 год.възраст.
Бочко са ни любими продукти и сега също ги ползваме!

# 33
  • Мнения: 416
Очакваме нашето малко съкровище съвсем скоро. Много приятелки ми препоръчаха крема против подсичане, така че със сигурност ще го използваме от самото начало. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 238
Наложи ми се да ползвам крем против подсичане още първата седмица от раждането на моето мъниче.Моето дете е с много бяла и чувствителна кожа и до днес продължаваме да използваме такъв крем, защото често има зачервяване.

# 35
  • Мнения: 1 379
От първия ден след раждането, докато не махнахме памперса, ползвахме крема против подсичане. Сега го ползвам от време на време, когато видя, че дупето е тръгнало да се зачервява.

# 36
  • Мнения: 1 406
Ползвам крем за подсичане от ден първи и все още го ползвам, понеже още е с памперси.

# 37
  • Мнения: 630
Крем за подсичане използваме от първия ден след раждането при всяка смяна на памперса.

# 38
  • Мнения: 799
Още от първия ден използвам крема против подсичане и мажа обилно.

# 39
  • Мнения: 921
Още от раждането до първата годинка, най много.

# 40
  • Мнения: 813
 През цялото време на използването на памперс има нужда от крем против подсичане и Бочко много често спасява положението Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 485
Дъщеря ни е вече на 13 месеца и от време на време се позачервява или излиза някоя пъпчица, която намазвам леко с крем против подсичане. За щастие не сме имали големи драми освен веднъж, но тогава не беше точно подсичане и се справихме по друг начин.

# 42
  • Мнения: 2 683
Превантивно използвах от първия ден, защото ми е първо дете и така ми препоръчаха. Най-трудно ми беше като захраних...не знам дали и защото времето вече беше топло или заради самия вид на новата храна, но започна често да се подсича. Все пак никога не е било някакво тежко състояние и винаги съм овладявала навреме

# 43
  • Мнения: 523
Крем Бочко против подсичане го открих с баткото и после изцяло сменихме козметиката с тази на Бочко. Сега с бебенцето не рискувах- от първия ден на раждането ползваме Бочко. А крема против подсичане го използвам при всяка смяна на памперса, не съм имала проблем. Страхотен е

# 44
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
От първият ден използвахме крем Бочко.Използвах не само за памперс зоната,но и при зачервяване зад ушетата,ухапано,дори и при рани.Страхотен е!

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Още като се роди започнах да мажа. Сега вече е на 7 месеца и почти не се налага. Рядко се зачервяване.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 816
Бочко-любим продукт за всички, малки и големи... вече 17 години.

# 47
  • София
  • Мнения: 353
Крем против подсичане използвам още от първите дни на децата, докато носят памперс.

# 48
  • Мнения: 1 457
От първия ден започнах да слагам кремче против подсичане, до към 4-5-6м на всяка смяна на пелената, след това само по моя преценка, след миене задължително. Още ползвам, но не по няколко пъти дневно, а по веднъж. Ще полвам задължително до окончателното премахване на пелените, а след това-ще видим Simple Smile

# 49
  • Мнения: 689
 Най много първите месеци след раждането

# 50
  • Мнения: 327
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане.

# 51
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Още от първия ден на раждането ползваме крем против подсичане и все още го правим 😆

# 52
  • Мнения: 4 595
Крем против подсичане и кожни раздразнения изполваме ежедневно и двамата. На нас ни помага при кожни обриви и розацея.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 566
От първия ден на раждането изполваме крем против подсичане.

# 54
  • Мнения: 1 001
Това е "нашето" кремче! Използвала съм скъпа и по-достъпна козметика, вносна и българска. За крем против подсичане нямам две мнения.
От самото начало го използвам. Дъщеря ми е почти на 6, а синът ми на 2,2 г. И двамата са със светла и чувствителна кожа. Ползвам кремчето ежедневно. Най-интензивно съм го ползвала в жегата, когато памперсите малко или много спарват. Мъжът ми също го използва при кожни раздразнения.
Много се радвам, че пуснахте двойната опаковка.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Докато беше с памперс - крем против подсичане.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 467
Крем против подсичане използвах за дъщеря ми още от първите дни след раждане и винаги когато е имала нужда до към 3г. Други продукти на Бочко ползваме и до днес.

# 57
  • София
  • Мнения: 18 717
Никога не съм ползвала такъв крем и с двете деца.

# 58
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
Ползвам крем за сина ми почти постоянно.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В периода на памперсоносене Simple Smile - и при трите деца. Но и сега, при всякакви кожни проблеми, използвам кремчето - както за децата, така и за мен.

# 60
  • София
  • Мнения: 879
Използвах крема за подсичане при раздразнение и зачервяване на кожата, особено през летните месеци.

# 61
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 773
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане.

# 62
  • София
  • Мнения: 9 111
Ползваме кремове против подсичане още от първите дни на бебето у дома. Първоначално при всяка смяна на памперс и миене. В последствие основно вечер след баня.
В по-късно възраст с баткото и при нас го ползваме при протриване/зачервяване на кожата при носене на неудобни дрехи.

# 63
  • Мнения: 256
 По всяко време при всякакви кожни раздразнения и зачервявания.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Използвахме кремче против подсичане при всяка смяна на памперс от първите дни. В рамките на 1 година бая кремчета се измазаха. След това при нужда.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 098
Имам бебенце на 2 месеца и в момента използвам крем против подсичане на всяка смяна на памперса.

# 66
  • Лясковец
  • Мнения: 765
Когато се роди февруари месец не сме го ползвали често,но сега в жегите е постоянно подсечен и изринат и мажа редовно

# 67
  • Мнения: 1 758
Аз нямам бебе все още , но моята близка приятелка използва крем против подсичане още от първите дни след раждането.

# 68
  • София
  • Мнения: 668
Още от първият ден използавх крем против подсичане.

# 69
  • Мнения: 745
Крем против подсичане ползвахме през цялото време ,докато спряхме да ползваме пелени.

# 70
  • Мнения: 2 962
Използвахме кремът против подсичане при всяка смяна на памперс още от първите дни. А сега при всяко раздразнение на кожата използвам Бочко, таткото също го ползва и е много доволен, че винаги сме запасени с крема.

# 71
  • Мнения: 6 633
Моя Бочко е на два месеца и една седмица Heart Eyes използвам продуктите на марката още от раждането му. Харесва ми крема при подсичане и крема за тяло, има много хубав аромат. Шампоана с лавандула също ми харесва и полз ам редовно.

# 72
  • Мнения: 455
Ежедневно ползвах крем против подсичане и при двете деца, но жизнено необходим ми беше по време на захранването на децата, защото тогава се подсичаха най-усезаемо. Вече не се подсичат, но продължавам да използвам такъв крем при кожни раздразнения, най-вече лятото.

# 73
  • Мнения: 683
Ползвахме коремчето при подсичане най-често по време на памперсите. Харесваме и ползваме всичките ви продукти!

# 74
  • Мнения: 1 156
Здравейте, бебето ми е на 3 месеца. От първия ден използваме крем против подсичане и сме доволни. Мисля, че най-много е необходимо да се използва докато се използват и памперси, а след това при нужда в следствие на някакво дразнене.

# 75
  • Мнения: 547
Веднага след изписването, започнах да използвам крем против подсичане - важна е превантиваната грижа, за да се избегнат проблеми с нежната, бебешка кожа.

# 76
  • Мнения: 2 614
Започнах да ползвам крем против подсичане още в болницата и беше Бочко. Бях много стриктна, ползвах всичко на Бочко, от кърпите до шампоана. И вече макар пораснали, все още имам Бочко продукти, от които също съм доволна.

# 77
  • Мнения: 441
Още от първите дни започнах, при всяка смяна на памперса.

# 78
  • София
  • Мнения: 10 892
От самото начало, та докато се ползваха памперси, особено в жегите.

# 79
  • Мнения: X
Използвам крема против подсичане още от 1ят ден при всяка смяна на памперса.

# 80
  • Мнения: 668
Още от раждането им.

# 81
  • Мнения: 1 946
Още от първия ден на раждането ползваме крем против подсичане.

# 82
  • Мнения: 1 729
От първия ден, та чак докато се отказа от памперса. Един вид като профилактика и за предпазване от подсичане съм използвала крема.

# 83
  • Мнения: 2 397
Крем против подсичане ползвах ежедневно, докато беше по-малък.  В момента го мажа само при зачервяване.

# 84
  • Мнения: 1 295
Ползвам коремчето от първия ден у дома. За областта под памперса до около година и половина. Когато сме на плажа също го ползвам  - мажа вътрешната част на бедрата, т.к. от триенето се получава подсичане.

# 85
  • Мнения: 522
Най-често ни се налагаше да използваме крема на Бочко от раждането на сина ми до около 3-тата му годинка.

# 86
  • Мнения: 665
Още от първите дни! Simple Smile

# 87
  • Мнения: 959
Още от първия ден, в който се прибрахме с бебка ❤

# 88
  • Мнения: 595
Ползваме крем за подсичане още от първия ден.Много мекичка и любима стана и пелената от комплекта Hug

# 89
  • Мнения: X
Още от първите дни на децата ползвах целия комплект и сме много доволни!

# 90
  • Мнения: 680
Живот и здраве месец ноември ще стана мама, но доколкото съм запозната кремчето против подсичане може да се използва още в първите дни след раждане, ако има нужда.

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 1 643
От първия ден до сега 5+++ месеца ,все още го ползваме постоянно, и проблем с подсичане не сме имали. Харесвам продуктите на Бочко .

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 21:25 от Морски бриз

# 92
  • Мнения: 613
Бях се запасила с крем Бочко против подсичане още по време на бременността, затова го взех с багажа за раждането и го ползваме от първия ден.

# 93
  • Мнения: 5 379
Моето бебе не се е родило още, но предполагам, че през лятото проблема със зачервяванията под пелените е по - често срещан.
За крем против подсичане съм се спряла на Бочко. Ще се радвам да спечеля наградата.

# 94
  • Мнения: 1 186
Крем против подсичане ползвах от първия ден на изписването ни от болницата до момента в който махнах памперса.

# 95
  • Мнения: 3 142
Аз нямам още дете,но ползвам сам вашия крем със смрадлика.Действа ми на рани,на обриви.Много пъти ми е помагал и при хемороиди.

# 96
  • Мнения: 612
от първия ден на раждането в продължение на една година и половина на всяка смяна ма памперса. След това имахме пауза и като тръгна на ясла пак започнахме.

# 97
  • Мнения: 377
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 522
не съм родила все още - но от първия ден в болницата ще си  взема крем и почвам да го ползвам редовно.

# 99
  • Враца
  • Мнения: 1 425
В момента малката е на 5 месеца и използвам крем Бочко за подсичане. От жегите се поти много малката и се подсича по всички гънки. След 2 дни мазане с Бочко, кожата и се оправи. Когато беше на 1 месец и излязоха пъпки по бузките, кожата беше станала много груба като шкурка. За няма и седмица всичко изчезна с крем Бочко.

# 100
  • Мнения: 505
Ползвала съм крем против подсичане предимно лятото.

# 101
  • Мнения: X
В бебешка възраст, в периода на памперсите най-често, заради подсичането. След това съм взимала често при пътуване и използвам в най-различни случаи: протъркване на кожата, драскотини, разчесване при ухапване от комар, върху пъпки..

# 102
  • Мнения: 644
Постоянно, докато е с пелени. Впоследствие - при нужда

# 103
  • Мнения: 3 020
Когато се появиха първите кожни раздразнения, не е било още от раждането, а по-скоро при пробите кои памперси са подходящи, при затоплянето на времето, може би след първия месец, когато бях по-ориентирана какво се случва и какво трябва да правя Simple Smile

# 104
  • Враца
  • Мнения: 2 681
Винаги при кожни раздразнения ползваме крем Бочко.
Познаваме го от 20 години.

# 105
  • Стара Загора
  • Мнения: 880
Още от първите дни сме с кремове против подсичане, като бяхме пробвали доста такива, и доста подарявани. Около 6тия месец , когато всички свършиха се върнахме на Бочко, понеже е позната и достъпна марка на пазара. Innocent

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Бочко ползваме от първия ден и нямаме забележки. Верен помощник във всяка ситуация.

# 107
  • Мнения: 2 495
Много съм доволна от крема против подсичане.Ползвах го с баткото,сега и с бебка от първия ден.

# 108
  • Мнения: 998
Обичам продуктите на Бочко. Крем против подсичане използвах през лятото, когато кожата на бебето ми повече се потеше под памперса.

# 109
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Още първите дни след раждането започнах да мажа с крем Бочко.

# 110
  • София
  • Мнения: 964
В кой период от растежа на твоето съкровище се наложи най-често да използваш крем при подсичане? - Още от самото начало,от първия ден. Като млада и неопитна майка,не знаеха какво точно ще ми трябва след като се приберем от родилното. Установих,че бебешката кожа е изключително нежна и склонна към подсичане,което води до задължителното използване на кремче. Веднага след като се прибрахме,отидох до аптеката и взех крем Бочко - наистина подходящ за бебета от първия ден,а използването му може да продължи без проблем до махането на памперса.

# 111
  • Мнения: 218
За баткото сега и за малкия ползвам крем "Бочко" от който съм много доволна.

# 112
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Продължавам да ползвам кремчето при всякакви кожни раздразнения, както за децата, така и за себе си, наистина съм  много доволна от този продукт.

# 113
  • Мнения: 688
Чакаме бебче през октомври и за сега немога да кажа, как се ползва за бебе. Комплекта ще ми е много полезен за новороденото, тъй като тогава кожата е най-нежна и склонна към раздразнения. Иначе за себе си постоянно съм ползвала кремчето - при зачервявания, пъпки, ранички, или просто за омекотяване

# 114
  • Мнения: 321
Второ дете гледам с Бочко. Баткото ми е на 7 години а малкия на 2месеца. Ползвам не само кремчето а и всички други продукти. Ползваме ги и възрастните. Крем против подсичане,мокри кърпи,памперси,шампоан,с баткото гелчето за никндщи зъбки, задължително на море тръгваме със слънцезащитните ежовци. Имаме и награда от вас флашка таралеж която е заредена с детски песни и е заредена в колата. Навсякъде сте с нас.

# 115
  • Мнения: 595
Използвам крем против подсичане Бочко още от първия ден на бебето до махането на пелените, а след това при нужда и за ранички от игра. Simple Smile

# 116
  • Мнения: 477
Използвах крем за подсичане до годинката някъде , докато използвахме памперси.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 557
Започнах да използвам крем против подсичане още от първите дни и продължих дори и след първата годинка при нужда. Винаги имам вкъщи, за да ми е под ръка, когато потрябва.

# 118
  • Мнения: 349
Използваме крем против подсичане Бочко от първия ден при всяка смяна на пелена. Много съм доволна.

# 119
  • Мнения: 427
Ползвам Бочко още от първия ден, доволна съм. И за двете ми деца се доверявам само на Бочко.

# 120
  • Мнения: 287
Крем против подсичане използваме от самото раждане. Пробвах без крем, сменихме няколко марки пелени и стигнах до извода че детето не се подсича, само ако съм го намазала. След махане на памперса, на моменти отново се налага да използваме такава козметика.

# 121
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
От първият ден

# 122
  • русе
  • Мнения: 1 317
използваме  зеленият шампоан със помпа удобен за цялото семейство,а крема против подсичане е постоянно под ръка.
Благодарим за добрите продукти😊

# 123
  • Мнения: 855
От първия ден, когато забелязвахме зачервяване на кожата веднага мажехме кремче против подсичане. Дори след всяко миене мажехме по сгъвките. В момента, мажа където забележа зачервяване.

# 124
  • Мнения: 428
Крем против подсичане, използвах от първият ден на синът ми. В момента той е на почти две години и при нужда го използваме. Шампоаните с помпа, също от първият ден, винаги ги имаме в наличност 😊

# 125
  • Мнения: 2 071
 По всяко време при всякакви кожни раздразнения и зачервявания. Вълшебно е кремчето, наистина успокоява кожата.

# 126
  • Мнения: 781
Още от първия ден в болницата се използва крем. Даже в болницата, която ще раждам в списъка е крем бочко, сапун  и памперси бочко.

# 127
  • Elhovo
  • Мнения: 361
Козметиката на Бочко ползвам почти от раждането на моето момиченце. Най-често се  налага в летните месеци  , когато е с  памперс. Ползваме го и за рани,охлузвания и пъпчици .

# 128
  • Мнения: 940
Използваме крема против подсичане ежедневно.  Доволна съм от
 ефекта.

# 129
  • Мнения: 790
Още от първите дни след раждането до към първата година на детето.

# 130
  • Мнения: 3 199
Най-често се подсичаше лятото, когато беше на годинка и половина, тогава не можех да я отуча от памперса, тя бягаше и се криеше наакана и като я видя вече беше късно - с червена и болезнена кожа на дупето.

# 131
  • София
  • Мнения: 1 621
Крем при подсичане ползвах за детето от първия ден до сваляне на памперсите.

# 132
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 191
От първия ден имам крем против подсичане.
При нужда - още при минимално зачервяване- използвах, за да предотвратя подсичане.

# 133
  • Мнения: 1 050
В първите три месеца ползвах най-активно крем против подсичане, докато кожата беше много нежна, пелените се мокреха много по-често и се създаваха предпоставки за подсичане. Голяма помощ кремчето Бочко ми оказваше през лятото, когато се подсичаше под гушката, тъй като бебето ми е по-пухкаво. Сега в периода на първите зъбки зачервяването на дупето отново е налице. Кремчето Бочко ми помага през всякакви периоди на растежа.

# 134
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Ползвахме го съвсем малко. Но пък от шампоана не се лишаваме нито ден.

# 135
  • Мнения: 394
От ден едно съм ползвала коремчето и за двете си деца. А и сега все още използвам понякога, ако се налага и винаги имам една кутийка.

# 136
  • Мнения: 502
Ползвала съм го първо върху кучето ми, а сега и с бебето още от първия ден. Винаги имам 1 допълнителна опаковка от този страхотен крем.

# 137
  • Мнения: 2 558
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане.

# 138
  • София
  • Мнения: 20 120
От първия ден, в който ни изписаха от болницата след раждането, имах крем против подсичане Бочко и съм го ползвала винаги при нужда. Вкъщи винаги го поддържам наличен, защото го ползваме при всякакви кожни раздразнения и зачервявания. Преди две седмици дъщеря ми замина да следва в чужбина и в багажа й сложих една опаковка Бочко.

# 139
  • Мнения: 528
От първия ден използваме крем против подсичане-Бочко. Доволна съм, вече месец го използваме и нямаме подсичане Simple Smile

# 140
  • Мнения: 51
От първия ден

# 141
  • Мнения: 53
Използвахме крема против подсичане още от първия ден и така докато свалихме памперса.

# 142
  • Мнения: 4 859
Крем против подсичане имам от раждането на малката.За зоната на памперса рядко съм го използвала,при захранването най-вече,но се подсичаше много под мишничките и най-вече зад ушенцата след втория месец и редовно мажех.

# 143
  • Мнения: 8 813
Обожавам го тоя Бочко!
Добре ,че го имаше, защото още в родилния дом ни предупредиха за  проблеми с кожата на бебето. Спестихме си много неприятни моменти.

# 144
  • Мнения: 26
За щастие не сме имали чести проблеми с подсичането. Но вкъщи си имахме крем против подсичане на Бочко. Използвали сме го само няколко пъти след 10-тия месец.

# 145
  • Мнения: 417
От раждането до сега го мажа с крем Бочко при всяка смяна на пелената.

# 146
  • Мнения: 136
Още от първия ден започнах да използвам крем против подсичане.

# 147
  • Мнения: 4
От раждането мажем зоната под пелената при всяка смяна на памперса. Проблем сме имали само два пъти. Единия път бебчо не понесе новата марка памперси, а втория път татко зарзи мама и бебчо с грип, и трябваше да се грижи за тях. Остави бебчо по-дълго време с памперса и дупето веднага се зачерви.

# 148
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 779
oт 0 до 3м

# 149
  • Мнения: 88
След като ни изписаха от родилният дом. Нежната кожа има нужда от много грижи. Благодарение на крема за подсичане, не сме имали проблеми.

# 150
  • София
  • Мнения: 13 172
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане. И все още го ползвам.

# 151
  • Мнения: 40
Ползвах кремчето веднага след като се прибрахме от родилния дом.Ползвам го ежедневно и до днес ,винаги помага.Понякога мажа на дебело ако има зачервено и то изчезва.

# 152
  • Мнения: 7
От самото начало,веднага след като се роди моето мъниче и до сега винаги ползваме кремчето.

# 153
  • Мнения: 397
Крем против подсичане ползвах най-много от самото раждане до към 12 месеца.

# 154
  • Мнения: 118
Още от първия ден използвам крем против подсичане.

# 155
  • Мнения: 365
В нашия дом имаме непрекъснато крем Бочко против подсичане.Най- често влизаше в употреба през първата година , но и сега когато децата са по- големи , пък и за нас чест го използвам

# 156
  • Мнения: 15
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане.
Това е най-доброто за кожата на бебето от най-рано. Участвам с радост дано и аз веднъж да спечеля и моето бебче
😊❤️❤️❤️❤️

# 157
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
При моите деца подсичане в областта на пелената се е получавало най-вече лятото, от горещините, и тогава кремчето винаги помагаше!

# 158
  • Мнения: 52
Използвах крем Бочко ,против подсичане от първия ден на раждането на моите деца.Много добър ефект и те се чувстваха добре.И досега го използваме за цялото семейството.

# 159
  • Мнения: 39 436
Този крем ползвах активно със синът ми по време на смяната на пелените. Най- интресното е, че моята майка също го ползва за лицето си, заради смрадликата в него.

# 160
  • София
  • Мнения: 979
Дъщеря ми е родена средата на лятото и в най -  топлите дни, беше само по памперс, но понякога се запотяваше и за да предотвратя поява на подсичане я мажех с Бочко крем. Винаги в чантата си имам кремче, леко, малко и компактно. Благодаря Ви за неоценимата грижа за нашите съкровища

# 161
  • Мнения: 780
Първото дете си от гледах с Бочко от първият ден. И днес на масичка та си има крем Бочко за подсичане въпреки, че е на 7 години. И с него си маже раничките като падне. Той знае вълшебното кремче с таралежчето ми помага. Днес имам бебе на близо 2 месеца и продължавам традицията, но с новата ви кутийка и старият уникален ефект. Благодаря ви, че ви има! Аз обичам българската козметика!

# 162
  • Мнения: 3
Използвам кремчето от самото начало

# 163
  • София
  • Мнения: 2 049
Кремчето против подсичане използвам редовно и особено сега в горещото време.

# 164
  • Мнения: 181
Аз използвам продуктите на Бочко още с първото си дете,преди 7г.От раждането му ползваме сапунчето първо,после шампоанчето за коса и тяло и от годинката лосиона против комари та до днес.

# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Още от първия ден след изписването (4ти на детето) използваме кремчето против подсичане.

# 166
  • Мнения: 117
Още от раждането на сина ми, използвам крем против подсичане

# 167
  • Мнения: 1 100
Използваме крем за подсичане Бочко от първия ден след раждането, нанасяме в областта на пелената и в сгъвките и продължаваме да го употребяваме  нашия юнак е вече на година и половина!

# 168
  • Мнения: 287
В периода до първата година беше ежедневно използването му.

# 169
  • Мнения: 1 969
Кремчето против подсичане на Бочко съм ползвала с малкия ми син още от самото начало, но най-интензивно след шести месец, когато го захранвах. Тогава по-често се появяваха раздразнения на кожата. Сега с дъщеря ми ползвам от самото начало и не съм имала проблеми, но сме и далеч още от захранването.

# 170
  • София
  • Мнения: 225
С удоволствие се включвам в играта.Ползваме кремчето често за пъпчиците,които излизат по нежните бузки на детето от многото целувки,за дупето,за ранички също,понякога и ние се мажем.Млякото за тяло с маслинка има страхотен аромат,ще е супер ако има и кремче
 със такъв аромат.Hug

# 171
  • Мнения: 1
Още не съм го използвала, понеже очакваме бебчо съвсем скоро. Кремчето против подсичане се използва при всяка смяна на памперса.

# 172
  • София
  • Мнения: 215
Използвам и за двете деца специални продукти, но най- належаща грижа за дупето имаха , когато им избиваха първите зъбки и когато захранвах с различни продукти.

# 173
  • Мнения: 1 673
Докато стана на година и половина ползвах постоянно, след това по-рядко. Simple Smile

# 174
  • Мнения: 464
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане.

# 175
  • София
  • Мнения: 5 619
Използвах крем против подсичане още в родилното отделение, защото кожата на детето ми беше зачервена и суха.

# 176
  • Мнения: 160
От родилния дом ( бяха ни подарили несесер с принадлежности) тогава го видях за първи път и го харесах,защото не е мазен и лепкав и попива бързо. Използвахме го до годинката ,сега вече ако се нарани или има пъпчици мажа отново.

# 177
  • Мнения: 407
Изполвахме този продукт от деня на изписване на моя племенник и останахме много доволни, използвахме го до раздялата с памперса. Simple Smile

# 178
  • Мнения: 102
Крема против подсичане ни е незаменим помощник от раждането на каката , докато махна памперса, сега е на 5 години и все още го ползваме при нужда.
Бебчето е на 22 дни и го ползваме ежедневно при всяка смяна на памперса.

# 179
  • Мнения: 99
Използваме "Бочко" още от първия ден .. много съм доволна и до ден днешен го използваме Wink

# 180
  • Мнения: 828
От първият ден използвах крем против подсичане в зоната под пелените. Simple Smile И до сега използвам кремчето при наранявания, охлузвания или ухапвания от насекоми.

# 181
  • Lukovit
  • Мнения: 22
Още от първия ден използвам крем против подсичане в зоната на пелените и нараняване нахапване от насекоми

# 182
  • Мнения: 187
Още на четвъртия ден, веднага след като ни изписаха. Много сме доволни от това кремче!

# 183
  • Мнения: 1
Крема против подсичане на Бочко използвахме още от първия ден в болницата, получихме подаръчета с мостри, там беше и незаменимия ни другар - крема против подсичане на Бочко!
Вече сме на 20 дни и всеки ден е неодлъчно с нас, най-често го използваме за памперс зоната

# 184
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Кремчето против подсичане е най-доброто на пазара.Купувала съм дори за подарък ,заедно със шампоанче и олио.Доволни останаха.

# 185
  • Мнения: 629
Втората и третата седмица на първия й месец, дъщеричката ми беше с обринато дупе. Това беше периодът, в който сменихме няколко марки пелени и може би затова кожата й реагира с обривче. За щастие, няколко дни мазане с крема против подсичане дадоха резултат. Сега мажа с крем само ако има нови пъпчици, по съвет на педиатъра.

# 186
  • Мнения: 1
Използваме крема на бочко още от първия ден. Изключително нежен към бебешката кожа.

# 187
  • Мнения: 910
Ползвахме крем срещу подсичане още от първият месец, чак докато не махнахме памперса.

# 188
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
От първите месеци го ползваме, че и до сега понякога се налага. Винаги държим налични поне 2бр за всеки случай 😄

# 189
  • Мнения: 394
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане.

# 190
  • Мнения: 7 289
"Бочко" използвам за децата ми и за всички в семейството ми ,при всякакви случаи и по всяко време.

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 340
Използвам крем против подсичане от раждането на бебо. Но забелязвам в период на никнене на зъби или въвеждане на нова храна става двойно по-необходим.

# 192
  • Мнения: 819

Ползваме го от първия ден,така и до днес

# 193
  • Мнения: 2
Още от първите дни и съм супер доволна.☺💞

# 194
  • Мнения: 1
Ползвам го от раждането на детето и съм много доволна. До сега не се е подсичал !

# 195
  • Мнения: 18
Крем против подсичане ползвам от първите седмици, но само когато е имало зачервяване. С нищо не е хубаво да се прекалява, няма смисъл от ежедневно мазане без причина.

# 196
  • Мнения: 72
От първия ден на раждането използвам козметиката на Бочко включително и крема против подсичане. Мажа всяка вечер след баня. Вече 3 месеца не сме имали проблеми с кожата на бебето.

# 197
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Най-много крем слагах първото лято с памперси, между 6 и 9 месеца.

# 198
  • Мнения: 51
От родилния дом до махането на памперса ползвахме редовно кремчето против подсичане! Препоръчвам го! Blush

# 199
  • Мнения: 786
Няколко дена след като ни изписаха (около 10тия ден на бебка), се подсече. Пробвах какво ли не, включително и домашно направено мазило - прехвалено! С Бочко за ден и половина, нямаше и следа, а вече бяха станали рани.. Оттогава мажем само с Бочко, ползвам го и аз!!!

# 200
  • Мнения: 148
Откакто ни изписаха от родилният дом използваме козметиката на "Бочко". Много съм доволна и от крема, и от сапуна, шампоана и олиото. Дъщеря ми не е имала никакви кожни проблеми. Използвам ги ежедневно.

# 201
  • Мнения: 376
Още от първия ден използвах крем против подсичане.

# 202
  • Мнения: 338
Използвам още от първия ден, много съм доволна! Simple Smile

# 203
  • Мнения: 1 392
Ползвам го крема още от първия ден и съм много доволна! Винаги успява да предотврати сериозни проблеми .

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 360
След 3 месечен престой в неонатолог.отделение и страшно подсечено дупе Бочко беше един от кремовете който помогна много.

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 1 384
Още щом се прибрахме след раждането и на двете ми деца, започнах да използвам Бочко. Отлични резултати. Използваме и до днес.

# 206
  • Мнения: 1 569


Изтеглени са потребителите, които печелят комплект "От първия ден" от Бочко! Това са:

Мариета Илиева
smile_9
energy__
силвето димитрова
Ioana87


Честито! Tada

Date Очакваме печелившите да се свържат с нас до 8 септември 2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на "Бочко" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон за връзка).

Общи условия

Активация на акаунт