Споделете...

  • 34 283
  • 982
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 533
Споделям, че имах кофти сутрин - детето ми мрънкаше, че не и се ходи на градина и и е лошо (от 2месеца не е ходила, днес и е втори ден), изтървах автобуса, с който обичайно ходя на работа, качих се на някакъв друг (да поясня, че живея на единия край на града, а работя на другия), който спука гума, дори не беше средата на пътя, хванах такси, но пак закъснях заради задръстване по пътя. Все пак навън е толкова слънчево, че се надявам да си оправя настроението.

# 946
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тъпо и смотано ми е #Puppy dog

# 947
  • Мнения: 1 006
Ся да ви кажа, че съм крайно възмУтена...

Един младЙеШ от известно време напористо мЪ полазва.Доста умело, мъжкарската и твърде на място ме ухажва - тънко, интелигентно, наистина приятно.Не съм се литнала, но неам забИлЙеШки чак...Обаче на кю по едно време ми разправя : " Женен съм, с 4 годишен син, брака ми бла-бла не върви, приоритетите ми опират до свободните връзки и живот, кви са твоите приоритети?".Малиии подписА си смъртната присъда с това изречение !  #Cussing out Нали се сещате в каква изходяща дупка го заврях! #2gunfire Интелигентно разбира се, защото е такъв, въпреки всичко.Едно от многото неща, които му казах е първо да обясни приоритетите на сина си и на жена си и после да ми сФирне аз да му обясня моите.Бах мааму тия мъжове!Само с долната си глава ли мислят?!?Ай сиктир ! Mr. Green

# 948
  • Мнения: 1 616
Денят си личи, че ще е гаден, още от сутринта! Close
Дребният реши да ни събуди в 5:30 сутринта (нещо, което се е случвало 1-2 пъти, откакто се е родил) и заспа чак към 7. А аз съм с разтройство и повръщам - май някакъв вирус съм лепнала. Като парцал съм... И имам ходене при нотариус, а няма кой да гледа малкия и ще го мъкна с мен... С нетърпение чакам да свърши този уникално гаден ден!

# 949
  • Мнения: 4 806
ами да споделя - животът си тече в едно умерено напрегнато темпо. Много ангажименти, много мислене и чудене, много писане, много жега, много емоции... много промени. Дано не стане препълване Simple Smile

# 950
  • Мнения: 3 353
Аз споделям, че синовете ми са навън с новата детегледачка и аз се чувствам не странно, а мега-хипер странно.
Тишина и спокойствие.
Какво всъщност означаваше това?
Май вече ще си припомня - поне за няколко часа на ден.

# 951
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че ми разшириха зениците. Не виждам нищо и е отвратително.

# 952
  • Мнения: 2 212
Не знам какво точно е това да ти разширят зениците, но при всички положения мисля, че ще е по- добре да не стоиш пред компа да си натоварваш очите...

# 953
  • Мнения: 7 009
Не знам какво точно е това да ти разширят зениците,
Капят ти едни капки, от които ти с разширяват зениците, за да проверят как е окото и кой диоптър е и дали има други аномалии...Това няколко пъти съм го преживявала, най е кофти, ако трябва да излезеш в слънце. Мърморанке, стой си вкъщи, знам, че е гадно, но ще се оправи скоро Hug
Аз споделям, че тоя път вече ще умирам Mr. Green От една седмица една никва температура между 37.1 и 37.4, нищо не ме боли, само ми се спиии и не ща да пия хапчета за толкова ниска температура, а майка ми тича след мен с аспирина Sick Кофти тръпка Crazy

# 954
  • Мнения: 2 550
Не знам какво точно е това да ти разширят зениците, но при всички положения мисля, че ще е по- добре да не стоиш пред компа да си натоварваш очите...

Слагат ти едни капки в очите и погледа ти се размазва много  Simple Smile

# 955
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Споделям, че ми разшириха зениците. Не виждам нищо и е отвратително.
А как въобще пишеш и четеш?! Shocked И на мен скоро ми ги разширяваха и 2-3 дена ми бяха кошмарни- не можех да изляза навън посред бял ден, защото ми блестеше ужасно, не можех да чета и пиша, едвам виждах въобще... Sick

# 956
  • Мнения: 7 009
Поканиха ме на интервю за работа Embarassed

# 957
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Поканиха ме на интервю за работа Embarassed

Ъъъъ.... ти не работеше ли в ДаНет?  newsm78

# 958
  • Мнения: 7 837
Споделям - попътувахме малко тия дни  Simple Smile

Поздрав за вас с нещо като океански залез   Grinning 

# 959
  • Мнения: 2 212

Кейс, кога каза да ти дойда на гости  Mr. Green Laughing

Страхотно е, наистина  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт