Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 61

  • 52 673
  • 763
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз ползвам маслен дегримьор или тоалетно мляко като първа стъпка, но без тампони. Леко разтърквам, докато разтвори грима и после мия.

# 616
  • Мнения: 656
Който ползва хайлайтър, искам да ви похваля този на Revolution. Много е красив и пигментиран. За лятото с малко тен ще е перфектен! Мисля, че го взех на намаление от Лили.

И този гланц за устни е много хубав. Него обаче го поръчах от сайта на Dodis.

# 617
  • Мнения: X
Днес в Лили на Плиска нямаше от златната серия кремове на Биотен, а някой писа, че са намалени. Там не са ги чували. В ДМ ги има, но не са намалени. Обаче там има една много сладка и мила консултантка и с удоволствие ще си пазарувам от там. Взех си доста маски, нали са на промо сега. Капсули взех нощни и едни лифтинг, златни.
И на касата взех един фдт на Мах Factor, който от 27 беше намален на 13 лв. Утре ще го пробвам, ето този е https://theblackorchid9713.blogspot.com/2018/02/max-factor-healt … rmony-hot-or.html
Някой има ли го да сподели как е?

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 20:23 от Анонимен

# 618
  • Мнения: X
Разглеждах брошурата на Лили и се замислям, дали следващия ми хидратиращ серум да е BioKarite? И той изглежда с хубав състав. Ще съм благодарна за някакви отзиви, за да преценя него или някой на Bioten.

# 619
  • Мнения: 1 741
Днес в Лили на Плиска нямаше от златната серия кремове на Биотен, а някой писа, че са намалени. Там не са ги чували. В ДМ ги има, но не са намалени. Обаче там има една много сладка и мила консултантка и с удоволствие ще си пазарувам от там. Взех си доста маски, нали са на промо сега. Капсули взех нощни и едни лифтинг, златни.
И на касата взех един фдт на Мах Factor, който от 27 беше намален на 17 лв. Утре ще го пробвам, ето този е https://theblackorchid9713.blogspot.com/2018/02/max-factor-healt … rmony-hot-or.html
Някой има ли го да сподели как е?


При нас златната серия е заредена в Лили (Пловдив), но не бяха с намалените цени днес, което не е нещо ново де като за първи ден..  Rolling Eyes

# 620
  • Мнения: 4 255
Здравейте, дами!
Включвам се в темата ви с един въпрос, който сигурно ще се стори смешен на повечето от вас. Не ползвам кой знае колко козметика, но днес си купих червило и молив за устни Catrice. Бихте ли ми помогнали да разгадая как точно се работи с този молив? Как се изважда писеца?

# 621
  • СОФИЯ
  • Мнения: 534
Имате ли някакви впечатления от продуктите на Langhaarmädchen? Много пъти ги заглеждам, ароматите им са доста приятни и ми изглеждат доста надеждни, но все нещо не ми достига, за да си ги взема. С приложението на DM сега са с 20% и интереса ми още повече се засили😀 Най-вече ме интересуват шампоана и балсама за обем.
ползвала съм серията за брюнетки,доволна останах.

# 622
  • Мнения: X
Бихте ли ми помогнали да разгадая как точно се работи с този молив? Как се изважда писеца?
Скрит текст:
Подостря се с обикновена острилка

# 623
  • Мнения: 4 255
Пластмаса?! Хм... Не знаех..

# 624
  • Мнения: 8 937
Другият край не се ли завърта?

# 625
  • Мнения: 4 255
Не, не се върти.

# 626
  • Мнения: X
Пластмаса?! Хм... Не знаех..
Моливите за уста на Импала също са пластмасови и се острят с острилка. Simple Smile Това не е трошлива пластмаса, а пореста, от която се правят моливи и се остри съвсем лесно. Мисля, че и Max Factor имат такива.

# 627
  • Мнения: 2 858
Да, подострят се. На ГР матовите червила-моливи за устни май са от подобен материал. Аз съм най-доволна от металните острилки, които са за обикновени моливи за рисуване.

# 628
  • Мнения: 5 169
Фрау как е бустъра има ли ефект от него или е слаба работа.

# 629
  • Мнения: 2 858
Имам такъв глос на Катрис, пак е от volumazing серията, но май е без екстракт от люта чушка. Приятен е, но не издържа много на устните.

Общи условия

Активация на акаунт