Парфюмни размисли и страсти - 235

  • 56 168
  • 730
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 429
Брайт , днес ли си рожденичка ?Честита да си ,много здраве,щастие и прекрасни , уханни мигове !Честит ти и парфюм!
Аз го получих за моя рожден ден Mask от много близка приятелка ,предния месец .Аз също съм страстен фен на Жадор ,страхотен е Абсолю.
Само ,че аз смятам ,че наистина има прилика с Габриел Есенс.. Purple Heart

# 631
  • София
  • Мнения: 6 506
При мен Пюр Блум е много траен. Аз го усещам и по коренно различен начин, остър белоцветен с вишни, съвсем леко пияни, без сладост . По- скоро ми фатално женствен, отколкото романтичен.

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Шанелче ,Атенка ,Мимоз благодаря от сърце момичета Hug не на 27- и имах рожден ден.Честит Абсолю и на теб ,Мимоз ,:heart: Пюр Блум е много женствен за който пита за описание може да видите в блога на Денс тя е казала всичко.Heart Eyes Аз само добавям ,че единствено него харесвам от тази линия ,така че си струва много според мен.Колкото до Габриел Есенс преди дни пак го пробвах исках да го купя ,но не ми е траен ,но аз няма да се откажа.Лошото е ,че тези в Парадокса пръскат по малко и не мога да преценя хубаво ,а и нямаха 50-ки.Мега странно ми стана ,от само Габриел имаше 50 мл.

# 633
  • София
  • Мнения: 17 975
Ау, това "звучи" страхотно. След колко ли време ще дойде при нас?

# 634
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 235
Така и не се разбрахме с ароматите от тази серия на VCA - след 10-15 мин просто изчезват на кожата ми. А някои ги няма и от първите секунди.

Момичета, дайте някакво мнение за ексклузивната серия на Hugo Boss - THE COLLECTION. Кои аромати си заслужават и впечатления?
Скрит текст:
Аз съм на парфюмна диета (готвя се за сеньор Монегал) и съм направо съм озверяла от "глад". Два месеца се удържам от покупка, пропуснах даже форумния Роаял на Elie Saab, Мон Герлена, абе.... да не се подсещам Grinning
Залъгвам се с ровене и гледане из сайтовете Stuck Out Tongue Winking Eye

# 635
  • София
  • Мнения: 17 975
Аз имам късмет с тях. Половината са ми трайни.
Честит рожден ден, Брайтче. Hug Да си все усмихната и уханна : ))

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 21:01 от The Catcher in the Rye

# 636
  • София
  • Мнения: 9 634
При мен в момента -13:20ч., пръснат в 8.20ч сутринта преди излизане, не се усеща изобщо от мен самата и ми стои като пръснат преди 2 дни изветрял парфюм. Не е за мен туй нещо...
С колко апликации? От 9 до 15 го усещах осезаемо, дори плучих комплимент от сестрата при зъболекаря.
3.+ облак през който минавам. Слаба ракия ми е.

# 637
  • Мнения: 3 036
Едно включване и от мен 😊Днес тествах абсолютен двойник на Tobacco Vanille TF-наистина ароматите са едно към едно ,разликата е само в цената,която е в полза на новото откритие....и то е Ambre Eccentrico Armani-поредното черно кадифе за сетивата ми:амбър,слива,кардамон,сушени плодове,ванилия.....ориенталска приказка.

Ако и други са го пробвали да споделят ,но този аромат е точно копие на ТФ-кия,като при Армани трайността е убийствена-пръснат на кожа издържа повече от осем часа,докато чичо Том може да се похвали с никаква трайност и убийствена цена....
Ambre Eccentrico Armani/Prive е в пъти по-добрия парфюм за мен....
Парфюм на деня Gucci Bloom Ambrosia di Fiorre или на кратко Червеното Гучи....невероятна красота,трайност,шлейф....обрах овации безброй ❤❤❤

# 638
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Макадамиа ,ти нямаш жал обаче Bowtie,стига ми вкарва мухата с Gucci Bloom Ambrosia di Fiorre ,че малко ми трябва ,а и той чака да бъде купен.Следващ ще е той ,вече реших, HugHeartблагодаря Кечи.HugHeart

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 21:08 от Bright Crystal

# 639
  • Мнения: 3 036
Това Червено Гучи наистина ми е любов голяма,трайността му в сравнение с първото Gucci Bloom е меко казано по 10-косата ми мирише все едно сега съм се поляла,а аз ходих на фитнес,къпах се и какво ли още не....много ми харесва.Има и по-голяма плътност /вероятно от розата,която не се усеща осезаемо,но дава една перфектна кадифеност на аромата/.С една дума мога да кажа:съвършен парфюм,ухание на лукс . ❤❤❤

# 640
  • София
  • Мнения: 17 975
При мен мирише на потно червеното Гучи Sad
Но пък Блуум буквално разцъфва върху мен и при мен е траен и осезаем близо 7-8ч, което за мен е постижение. Но явно при мен тубероза+ роза = потна роза.

Дано не се повтарям, не знам дали го писах или само мислех да го пиша- но Инсоленс ЕДП не е променен според мен. Едт-то сякаш да.

# 641
  • София
  • Мнения: 974
Klodilia, поръчвам го този Герлен...
Супер, много се надявам да ти допадне, стискам палци! Flowers Four Leaf Clover Simple Smile Остава и препоръката ми за Prada Luna Rossa в категория "чист" аромат, ако ти попадне за проба, преслушай и него, смятам, че си струва. Simple Smile

Collection Extraordinaire Rêve D'Ylang Van Cleef & Arpels и аз го мернах в края на миналата година във Фрагрантика сред новите парфюми, но се зачудих тогава дали ще стигне до Бг, тъй като има 2 други издания в такива релефни бутилки от 2017 и 2018 и не съм ги виждала тук: https://www.fragrantica.com/perfume/Van-Cleef-Arpels/R-ve-de-Cashmere-45490.html и https://www.fragrantica.com/perfume/Van-Cleef-Arpels/Reve-d-Encens-52231.html. Би било чудесно, ако все пак дойдат. Simple Smile

# 642
  • Мнения: 31 430
И аз се замислих, че има вероятност да не дойде. Още повече, че сега очакваме нов.

# 643
  • Мнения: 234
Едно включване и от мен 😊Днес тествах абсолютен двойник на Tobacco Vanille TF-наистина ароматите са едно към едно ,разликата е само в цената,която е в полза на новото откритие....и то е Ambre Eccentrico Armani-поредното черно кадифе за сетивата ми:амбър,слива,кардамон,сушени плодове,ванилия.....ориенталска приказка.

Ако и други са го пробвали да споделят ,но този аромат е точно копие на ТФ-кия,като при Армани трайността е убийствена-пръснат на кожа издържа повече от осем часа,докато чичо Том може да се похвали с никаква трайност и убийствена цена....
Ambre Eccentrico Armani/Prive е в пъти по-добрия парфюм за мен....
Парфюм на деня Gucci Bloom Ambrosia di Fiorre или на кратко Червеното Гучи....невероятна красота,трайност,шлейф....обрах овации безброй ❤❤❤

Имам Ambre Eccentrico (идва ми хард) и Tobacco Vanille.Два различни парфюма за мен,нямат нищо общо на моята кожа.И двата са с безумна трайност при мен.

Има ги доста отдавна в Борино

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 10:59 от bubanka

# 644
  • Мнения: 2 468
От предишните на Ван Клииф, мисля, че мярнах един в Нотино - тамяна за повече от 500 лв. Другаде не съм ги виждала.
Допълвам, че и трите нови ги има по 529 лв в Нотино.

Общи условия

Активация на акаунт