Парфюмни размисли и страсти - 237

  • 61 463
  • 755
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 840
На мен нещо не ми хареса , но го тествах в най-големите жеги и може да е от това, иначе ягода и ванилия като чув и тичам с 200. 😀

# 661
  • София
  • Мнения: 6 506
Аз днес напук на лошото време съм с Италианската смокина на Боди шоп, освен това и ми е в графата за приключване, че имам някакви мижави остатъци и ме дразни да го подмятам насам-натам.

И на мен ще ми е интересно коя е марковата ягода.
В Мон Пари усещам ягода, също и в Cerise Ajmal , но и двата не са моно, във втория пъпеша е доста дразнещ за моя нос.

# 662
  • София
  • Мнения: 1 983
За пролетта много искам Ole Ramon Monegal ❤
didishh - напълно те разбирам!
Уникална красота е Ole Ramon Monegal Animal Heart Eyes Cat  Точно ниш, какъвто обичам Green Heart

Последна редакция: пн, 23 мар 2020, 18:34 от Deetron

# 663
  • Мнения: 7 840
Може ли малко описание на Ole Ramon Monegal?🙏🏼

# 664
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
Аз съм на бачкане и разхождам с мен - ном, ном, ном - Elie Saab Le Parfum Royal.
ааа....голяма красотичка разхождаш...

Последна редакция: пн, 23 мар 2020, 17:58 от sesksta

# 665
  • Милано, Италия
  • Мнения: 39
Парфюмите, които.. АЗ съм ползвал: Simple Smile

Hermes - Terre D'Hermes EDP
Paco Rabanne - Invictus
Paco Rabanne - Black XS
Paco Rabanne - 1 Million
Armani - Code
Armani - Attitude
Armani - Acqua di Gio
CHANEL - Allure Homme
CHANEL - Bleu de Chanel
Dior - Fahrenheit
Dior - Homme Intense EDP
Dior - Sauvage EDP
Versace - Pour Homme
Versace - Eros
Versace - Eau Fraiche
Bvlgari - Aqva Pour Homme
Bvlgari - Aqva Amara
Bvlgari - Man Extreme
Yves Saint Laurent - La Nuit De L'Homme
Gucci - Guilty pour Homme
Carolina Herrera - 212
Carolina Herrera - 212 VIP
Dolce & Gabbana - The One
Dolce & Gabbana - The One EDP
Guerlain - L'Homme Ideal EDP
Jean Paul Gaultier - Ultra Male
Hugo Boss - The Scent
Thierry Mugler - A*Men

В момента съм с Tom Ford - Noir Extreme EDP Blue Heart Bowtie

# 666
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Парфюмни дайте едно  рамо- трябва ми идея и помощ . Искам да избера подарък на жена, която харесва тези 3 парфюма https://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Chance-Eau-de-Toilette-610.html
https://www.fragrantica.com/perfume/Herm-s/Twilly-d-Herm-s-46145.html
https://www.fragrantica.com/perfume/Annick-Goutal/-toile-d-Une-Nuit-55228.html
Трябва ми нещо в тази насока- за мен тихи, фини не хард парфюми- за мен са такива тези аромати.
Аз съм фен на ТФ, Амуажи разни, ТЦ Кирке и прочие, та не са ми в полезрението тези аромати. Моля за идеи и съдействие. Благодаря преварително Flowers Hibiscus

# 667
  • Мнения: 721
^^ Този може би? Шишенцето му е също много сладко Simple Smile
https://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/M-t-orites-Le-Parfum-49587.html

# 668
# 669
  • София
  • Мнения: 609
Момичета, може ли някой да направи сравнение между градините на Нил и средиземноморските градини на Hermes. Преди време ми попадна тестер на средиземноморските градини и адски много ми хареса. Като чета описанието във фрагрантика обаче, мисля че и нилските градини ще ми харесат. Сега съм в чуденка кой да поръчам.

# 670
  • Мнения: 31 430
Абсолютно нищо общо нямат двата. Средиземноморските миришат на смокини или на печени чушки чревена капия, а в Нилските има ясно изразени моркови и цитруси. И двата парфюма са трудни и не е добре да се купуват без проби и то на кожа няколко пъти. Аз така купих Нилските преди много години в лют студ зимата. Носих ги, но много усещах морковите като се затопли и ги оставих. По-късно ги разкарах, защото вече не можех да ги нося, не ги харесвах. И двата се носят от колежките ми и им стоят по-добре, отколкото на мен. Аз харесвам Покривната градин и тази на Мосю Ли. А и Лагуната доста носих това лято.

# 671
  • Мнения: 3 036
Пробва ли някоя от вас новият Мон....да съм го отстреляла на сляпо до сега,но от ситуацията малко се подтискам и съм си забранила за месец поне всички бъдещи радости/парфюмни/

# 672
  • Мнения: 1 193
изрових Aventus creed for her и реших да го разнося тези дни вкъщи, уж да се изхаби, понеже нещо май не го долюбвам. Няма такова чудовище! Задушаваме се от пачули и мускус, трайността е вековна. Напомня ми на тежък, ориенталски парфюм, с много цветя, а ябълката и цитрусите от пирамидата определено ми бягат и не ги усещам. Мисля, че лятото може да е по-поносим, защото последно го разносвах през лято и нямам спомен да ми е толкова задушлив.

# 673
  • Мнения: X
Кой е новият Мон? Нещо изпуснах парфюмните новини напоследък.

# 674
  • España
  • Мнения: 1 313
Някой по-назад питаше развалят ли се парфюмите....Днес си сложих от едно старо Диорисимо....купено е около 2001/2002 година....разкошно е !!!!!!! И много трайно! От сутринта...все още доста силно го усещам!!! А и готвих...танцувах....

Общи условия

Активация на акаунт