Хасково - 21

  • 61 994
  • 701
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 185
На централния пазар има ли вече вишни?

# 691
  • Мнения: 139
Благодаря Ви много за споделеното! В Селена ме безпокои голямото чакане и едно смутно усещане, че заради огромния наплив и интерес, вниманието към конкретния пациент е претупано и недостатъчно. При Даниел Ставрев ли бяхте или при друг негов колега?
Подготовката ми започна в Селена и там си продължи , пуснете си основни изследвания тук ,  аз ходех 2 пъти при Петров и Попиванов за овулация следене . Но ако нямате проблеми може и сама да си следете овулация с лентите .Честно казано зависи каква подготовка очаквате , основно е следене на доминантен фоликул . Ако не настъпи бременост до 1 година   се насочвате към репродуктивен . Но тук аз не препоръчвам гинеколог за сериозен проблем .А за Памукова смао табелата и пише Селена , нищо общо няма с тях , за мен тази жена е груба и паднала от Марс .

# 692
  • Мнения: 401
Ами чака се да , но ние сме свикнали . Да
при  Ставрев сме .

# 693
  • Мнения: 2 774
Може ли препоръка за ревматолог ? Майка ми беше наскоро при един, който идва от Пловдив, но няма решение на проблема за съжаление и ще се наложи да посети отново специалист.

# 694
  • Мнения: 11
Здравейте, някой дали има скорошно впечатление от Дентална практика Венус дент и по- специално от д-р Милка Колева?
Или препоръка за лечение на кариес при дете? Благодаря предварително 🙂

# 695
  • Мнения: 409
Може ли препоръка за ревматолог ? Майка ми беше наскоро при един, който идва от Пловдив, но няма решение на проблема за съжаление и ще се наложи да посети отново специалист.
Д-р Павлова в Св.Мина Пловдив. Идва и в Хасково, мисля, че в четвъртък
Благодаря Ви много за споделеното! В Селена ме безпокои голямото чакане и едно смутно усещане, че заради огромния наплив и интерес, вниманието към конкретния пациент е претупано и недостатъчно. При Даниел Ставрев ли бяхте или при друг негов колега?
Подготовката ми започна в Селена и там си продължи , пуснете си основни изследвания тук ,  аз ходех 2 пъти при Петров и Попиванов за овулация следене . Но ако нямате проблеми може и сама да си следете овулация с лентите .Честно казано зависи каква подготовка очаквате , основно е следене на доминантен фоликул . Ако не настъпи бременост до 1 година   се насочвате към репродуктивен . Но тук аз не препоръчвам гинеколог за сериозен проблем .А за Памукова смао табелата и пише Селена , нищо общо няма с тях , за мен тази жена е груба и паднала от Марс .
За АГ в Хасково направо се откажете, един читав няма. Мога да препоръчам д-р Борис Стоилов в Пловдив, няма чакане, изключителен човек, лекар, и най- вече специалист по фетална морфология.

# 696
  • Мнения: 7 072
МиЛаб като добра лаборатория ли се слави?

# 697
  • Мнения: 401
Да , Милаб е добра и предпочитана лаборатория !

# 698
  • Мнения: 311
На централния пазар има ли вече вишни?
Не съм видяла вишни.

# 699
  • Димитровград
  • Мнения: 1 755
Насочете ме към гинеколог за профили цитонамазка. За Трендафилов какво мислите?

# 700
  • Мнения: 5 185
Само при него недей.Тоя си противоречи на собствените диагнози. Кабаков е добър, Добрев също.

# 701
  • Мнения: 1 914
Здравейте, някой има ли впечатления от д-р Попов, неврохирург?

Общи условия

Активация на акаунт