Всичко за всички марки гел лакове - 33

  • 22 033
  • 758
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 816


Някой поръча ли мини кутиите на Нейлбокс, да сподели какво има в тях, че не намирам видео в нета?

Да, мисля че Над я показа по-назад, и написа "Да не се прецака и друг" Laughing

Мисля, че и Амини я поръча!

# 586
  • Мнения: 7 642
Пробва ли с ултрабонд по свободен край, в повечето случаи помага ? Hands Thumbsup
Мисля, че не е необходимо, защото ултрабонд се нанася за по-добра връзка между естествения нокът и базата, а аз нанасям цвета върху изкуствено покритие - полигел. Ако греша, поправете ме.

Ще пробвам и с база върху полигела и после цвят, за да видя дали ще се държи по-добре, но за първи път ми се олющва лак по върховете на изградени нокти, а от няколко месеца ги нося и винаги съм нанасяла директно върху гела или полигела без база. За сравнение на безименните пръсти съм с Клареса и там лакът не е мръднал по краищата.

# 587
  • Мнения: 1 816
Права си , ако има изкуствено покритие не е нужна база. Аз питах потребителката qeq дали слага ултрабонд, понеже й се белила базата Blush

# 588
  • Мнения: 169
Венислава аз съм с такава пила, ползвам накрайниците показани от Принцесата. Взех си жълти. Че в началото бях взела черни и си съсипах ноктите набързо. От тогава свалям само топ и част от цвета и после кисна. Върши ми добра работа.


Редактирам се:

Някой поръча ли мини кутиите на Нейлбокс, да сподели какво има в тях, че не намирам видео в нета?

Аз днес я получих, поръчах тази за маникюристи. Имаше два гел лака, малка кутийка изграждащ гел, пигмент, фолио, конфети  и камъчета, също и мостра с крем за крака с 25% уреа. Като за 15 лв. няма от какво да се оплача. 😀

# 589
  • Варна
  • Мнения: 631
Някой ползва ли база Клареса ултра? Интересува ме дали се сваля лесно.

# 590
  • Мнения: 1 816
Аз я ползвам , с каре направо е песен, пиля топ и цвят до база , след това киснах 8мин, и всичко беше се отлепило само! Без каре не съм я ползвала!

# 591
  • Варна
  • Мнения: 631
Венислава, благодаря, а като издръжливост доволна ли си? Над каре колко време ти държи?

# 592
  • Мнения: 1 150
И аз да попитам за всеки случай - каучуковата база на Коди е препоръчително да се нанася с каре за да се избегне трудното сваляне след това с накисване? Има ли някой, който я нанася без каре, какъв е резултата?

# 593
  • Мнения: 2 119
Аз не слагам каре. Ултрабонд за да ми държи и направо база.
При сваляне пиля топа и цвета или с ел. пила или с хартиена, кисна и избутвам.

# 594
  • Мнения: 13 984
Моята кутийка е друга, само един гел лак, явно са различни. Мисля, че е същата като на Над.

Последна редакция: пн, 04 яну 2021, 23:58 от amini

# 595
  • Мнения: 1 816
Венислава, благодаря, а като издръжливост доволна ли си? Над каре колко време ти държи?

Имам я отскоро, ползвала съм я 2 пъти, първия път изкара 12 дена а втория 10. Сменям ,защото ми омръзва, а и ноктите ми много бързо израстват, иначе не съм имала отлепяне, но слагам и ултрабонд, а той много помага. Следващия път ще пробвам без да видя как ще е откъм издръжливост. На мен ми идва една идея по гъста отколкото ми трябва, слагам я на парното, но пак ми е трудно да нанеса тънък слой, на тези които обичат гъсти бази ще допадне!
Още нещо щях да казвам ,но забравих Joy

# 596
  • Мнения: 214
Здравейте момичета,кажете ми някоя марка на гел лакове на по достъпна цена,масово в салоните работят с гел лакове от алиекспрес,но аз не искам такива. благодаря много

# 597
  • Варна
  • Мнения: 7 740
И какво им е на лаковете от Али? Grinning
За база и Топ съм ок да се търсят маркови,но за цветните лакове тия от Али си ме устройват.
Ако сега започваш база и топ на Neess от макеъп. Цветните им лакчета също не са лоши и са на прилични цени.
 Иначе ако ти се чака около месец/за толкова ми дойде последната поръчка от Коди/ на сайта на Коди има всичко.

# 598
  • Sofia
  • Мнения: 4 154
Здравейте момичета,кажете ми някоя марка на гел лакове на по достъпна цена,масово в салоните работят с гел лакове от алиекспрес,но аз не искам такива. благодаря много

Кой салони? Забранено е да се ползват лакове с неясен произход в салони доколкото зная.
Препоръчвам ви Коди ако можете да поръчате от Украйна, цената е мног по-ниска.

# 599
  • Мнения: 1 816
И Claresa имат хубави и плътни цветове, често имат намаления на лаковете в manicurezone !

Какви китайски лакове ползват в салоните?

Общи условия

Активация на акаунт