Всичко за всички марки гел лакове - 33

  • 21 795
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 496
И аз си купих 1 БП про, номер 089, като пъдпъдъче яйце- светлосин с малки черни точици. Напомни ми за тийнейджърските ми години. Joy Тогава се правех с 2 обикновени лака- 1-во светлосиньо и отгоре прозрачен с черни точици.... Този лак ми напомни за това, и естествено си го поръчах. Grinning Още не съм го пробвала. И сега ми дойдоха и 2 зелени цвята...Накрая шарения маникюр с 3 различни цвята и готово! Joy

# 721
  • Мнения: 1 334
Здравейте, момичета, темичката е много полезна и имате много хубави маникюри.
Аз си счупих два нокътя и ми се наложи да сменя формата на ноктите.. за първи път сама си правя такава форма - доста по-трудничка ми е за оформяне и за лакиране, но горе-долу съм доволна от резултата.
Цветовете са GD Coco 817 и 824, като блестящият е сложен върху един пласт от другия.
Протоколът ми е:
- ултрабонд Коди по свободния край, този път сложих и до кутикулите, защото обикновено от там ми се отваря
- каре само по средата
- база Коди - пека 120 сек
- 2 слоя цвят по 60 сек
- топ Коди -120 сек.

Последна редакция: нд, 10 яну 2021, 21:48 от Butterfly

# 722
  • София
  • Мнения: 10 347
База 120сек? Препичането на базата, води до отлепване, също и не доброто изсъхване на карето, ултрабонд кога  нанасяте, не докосва карето, нали?

База пека 30сек. лапата ми е силна.

Последна редакция: нд, 10 яну 2021, 20:24 от nad_tab

# 723
  • Мнения: 535
Бях решила повече да не купувам лакове на Jessie, но вчера ги видях в 1 магазин за козметика и се изкуших. Този път останах приятно изненадана. Цвета е 022. Покривен е и не е гъст като предните 2 техни лака дето имах. Не знам, може и стари да са били. А относно чупенето на нокти, нямам полигел и няма как да ги изградя, а пък не ми се режат. И аз ги оправям с пакетче чай. Само, че има 1 подробност 😂😂 на счупеното капвам секундно лепило. Върху него слагам парченцето от торбичката за чай. Притискам хубаво, отгоре мажа с рейнфорс и пека в лампата. После само запилвам неравностите. При мен си държи така по много време без да трепне.

Последна редакция: нд, 10 яну 2021, 19:30 от Part_Of_Me

# 724
  • Мнения: 1 334
nad_tab благодаря за съвета, ще пробвам да пека по-малко. Пека толкова, защото базата е гъста и все имам чувстото че няма да и е достатъчно..
Обезмаслявам, слагам ултрабонд и чакам да изсъхне, после слагам каре само по-средата с микрогел на Коди и пак чакам да изсъхне и после започвам с базата. Ще обърна внимание и карето да не докосва ултрабонда.
Това ми е 3тия маникюр, който си правя сама, но и при маникюристки лакът винаги ми се е отварял откъм кутикулите.

# 725
  • Мнения: 1 813
База 120сек? Препичането на базата, води до отлепване, също и не доброто изсъхване на карето, ултрабонд кога  нанасяте, не докосва карето, нали?

База пека 3сек. лапата ми е силна.
Коя е тази лампа, тя направо не мерцедес ,а ракета ?

# 726
  • София
  • Мнения: 10 347
База 120сек? Препичането на базата, води до отлепване, също и не доброто изсъхване на карето, ултрабонд кога  нанасяте, не докосва карето, нали?

База пека 3сек. лапата ми е силна.
Коя е тази лампа, тя направо не мерцедес ,а ракета ?

Нулата е изчезнала някъде Simple Smile
30сек пека всички бази, то си пише в инструкциите.

# 727
  • Мнения: 2 311
Ауу, тази машинка е много яка. Идеална за пътуване, USB захранване, няма да се чудиш става ли контакта или не. Аз ползвам подобна за кутикули само и при пътуване е незаменима. Тази ми хаесва повече и веднага си поръчвам!

# 728
  • бургас
  • Мнения: 739
Може ли да препоръчате лак цвят корал.

# 729
  • Мнения: 13 972
Мелани, ти каква ползваш за кутикули? Аз искам нещо слабо и портативно, да не е способно да направи дупка в нокътя, за хора с две леви 😉

# 730
  • Мнения: 2 311
Аз си ползвам машинката по-принцип, на ниски обороти - топчето и една преставка също фина. Но за пътуване съм си купила една машинка на батерии от 1 долар магазин, която е с батерии. Тя обаче не приема всички накрайници и затова сега тази си поръчах (от видеото).
Такава имам:

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 00:41 от Melany99

# 731
  • Мнения: 2 655
Мелани, дай линк към продукта. И аз съм с изисквания като amini.
Ще чакам и отзиви като го получиш

# 732
  • Мнения: 2 311
Аз това си поръчах, че от алито от известно време ми искат данни на лична карта и т. н. и съм ги отсвирила.
https://www.ebay.com/itm/Mini-Manicure-Grinder-Polisher-USB-Rech … -Pen/124521083065
Ако по-принцип си пазарувате от Али-то, там май са малко по-евтини.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 13 593
Идея за такъв цвят от Алито, ако се сещате и за Джеси още по-добре, че имам в близост от къде да купя.

# 734
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Аз си ползвам машинката по-принцип, на ниски обороти - топчето и една преставка също фина. Но за пътуване съм си купила една машинка на батерии от 1 долар магазин, която е с батерии. Тя обаче не приема всички накрайници и затова сега тази си поръчах (от видеото).
Такава имам:


И на мен много ми хареса тази от видеото, да споделиш като пристигне Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт