Всичко за всички марки гел лакове - 33

  • 21 764
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 607

Аз с такъв тип машинка яко си окепазих кутикулите веднъж. Не препоръчвам.

# 736
  • София
  • Мнения: 142
Десиссслава, виж този на Борн Прити 048. Изглежда подобен, може би е малко по- тъмен

# 737
  • Мнения: 534
Тъй като ми писна от пилене и изравняване, мисля да мина на полигел. Освен полигел, четка за нанасяне и двойни форми, щипки трябват ли ми? Гледах различни клипчета. На едните ползват щипки при печене, а на другите не? Дали има разлика в полигела или всичко е до чалъм?

# 738
  • Мнения: 1 112
Идея за такъв цвят от Алито, ако се сещате и за Джеси още по-добре, че имам в близост от къде да купя.


Мисля, че това е доста подобно:

Скрит текст:
Скрит текст:

# 739
  • Мнения: 7 607
Не ти трябват щипки. Аз се прецаках да взема. Стискат твърд силно и полигелът излиза извън формата.
Иначе ти трябват полигел, двойни форми, четка и спирт. Добре е да слагаш база под полигела.
Преди няколко поста писах за полигела на Yayoge. Добър продукт е, но е малко по-твърд и една идея по-труден за разнасяне от други. Изпича се чудесно в лапмата за 2 мин (пробвах на мостра и проверих и отдолу, супер е в сравнение с Розалинд, който стоеше неизпечен и след 4 минути), твърд и издържлив е, пристигна много бързо.
Но моят фаворит до момента остава Клареса. Той е доста по-скъп (тук го продават за 30 лв, този на Yayoge e под 7 лв), но си заслужава.
Има разлика в различните полигелове, някои са по-твърди, други по-меки и лесни за разнасяне. Но всичко е до чалъм, ако имаш желание, няма как да не се научиш. За ползването на полигел е добре да имаш ел. пила, помага доста при почистването на продукт около кетикула и отдолу. Но не е невъзможно да се работи с него и без ел. пила.

# 740
  • Paris, France
  • Мнения: 14 278
Тъй като ми писна от пилене и изравняване, мисля да мина на полигел. Освен полигел, четка за нанасяне и двойни форми, щипки трябват ли ми? Гледах различни клипчета. На едните ползват щипки при печене, а на другите не? Дали има разлика в полигела или всичко е до чалъм?

Щипки не ти трябват. Можеш да стискаш с пръсти след около 15 сек в лампата. Пилене има и при полигел в двойни форми, при това с електрическа пила, защото е от долната част на свободния край. Съгласна съм за всичко с есмералда23, само дето предпочитам по-гъст полигел.

Разгледай готовите изкуствени нокти, които се лепят с полигел, акрил, каучукова база! При тях няма толкова пилене и свободният край винаги става тъничък и идеален отгоре, но и от задната страна. Има и цветни. Във възторг съм от тях.

# 741
  • София
  • Мнения: 142
Новият ми маникюр от вчера. Цвета е на Борн Прити 104, на живо е малко по-сивеещ и със златисти много фини частици. Топ на IBD-intense seal, бях го зарязала заради Монаси. Не помня защо не го харесвах преди. Сега ще си припомня 😀. Иначе не пиша нищо за база и Т.н защото слагам изграждащ гел за заздравяване на ноктите, а когато някой се счупи го удължавам с гел и хартиена форма.

# 742
  • Мнения: 4 872
Момичета, няма да имам възможност да пусна нова тема. Ако принцесата също няма възможност- нека някой го направи.

Ето новия ми маникюр. Цвят на Джеси. Това е един от първите ми лакове, който дори не бях слагала до сега Blush
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 16:02 от Marsia_K

# 743
  • Paris, France
  • Мнения: 14 278
IBD Instant seal беше върховен докато го ползвах преди 5-6 години - твърд, лъскав, без лепкав слой, не се чупи над гел-лак дори и когато отдолу няма твърд гел. Зарязах го, защото в  първата ми лампа, 36W  UV с 4 пури  му трябваха поне 4-5 минути за да е добре катализиран, а във втората, 48W CCFL LED, със спирала отгоре, трябваше да пека по 3 минути и палци отделно и да си въртя ръката за да се изпече отстрани. В новата Sun1 се изпичаше за 3 минути идеално, но открих Elite99 no wipe, който се изпичаше идеално за 2 минути и зарязах Instant seal.

Стана ми мило, че някой го ползва. 💐.

Не мога да пускам теми и пиша от телефон. Ако някой иска и може, да казва!

# 744
  • Мнения: 13 951
Аз мога, но без украси и не точно сега, че съм луднала от работа.

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583
Поръчах Born pretty 06, дойдоха ми поръчаните от ноември, двата са по-гъсти, единия си е с нормална консистенция

# 746
  • Мнения: 166
Идея за такъв цвят от Алито, ако се сещате и за Джеси още по-добре, че имам в близост от къде да купя.


Аз също искам такъв цвят, но ако може от марките, които се предлагат в сайта на Kodi. pro. като Gelure, Oxxi и други. От много време търся такъв цвят. Дори и по-тъмен си търся.

# 747
  • Мнения: 253
Здравейте! Вдъхнових се да правя ноктите и на майка ми. Бихте ли споделили как да процедирам? Трябва ли  да се надраска плочката като за първо лакиране и ако да, с каква пила?

# 748
  • Мнения: 18
Хора, здравейте! Решила съм да си купя ел. Пила, тъй като ми писна да ги кисна в ацетон и не мисля , че е мн ок за ноктите, та:
1. Ако някоя от вас продава.
2. Или да препоръча (само на себе си правя тези интервенции
3. Загледах се в тази https://elenaartnails.com/store/elektricheska-pila-30-000-oborota.  Дали е добре?
4. Загледах се и в тази https://elenaartnails.com/store/elektricheska-pila-35-000-oborota-touch-screen

Помогнете Simple Smile

# 749
  • Мнения: 2 304
esmeralda23, това е проста машинка с батерии. Някои от тях не се центрират и вибрират. Както писах, не стават и всички приставки на тях. Но за  долар - толкова. Ползвам я при пътуване. Поръчах си другата машинка, от видеото. Тя се захранва с ЮСБ кабел и отпадат притесненията за адаптори и трансформатори за други държави!



decuto, ще дам отзиви като пристигне, но при мен идват за по 1-2 месеца. Далеч ми е Китай!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт