АГ Селена - 21

  • 49 743
  • 749
  •   1
Отговори
# 645
  • Пловдив
  • Мнения: 4 169
Тези изследвания, ако са изтекли, или са без печат влизат в цената на раждането. По-точно влизаха. Сега не е ясно, аз очаквам повишаване на цените. Някои от тях влизат И в пътеката и нямат право да искат да ги плащате. Не го разкарвай човека, но питай какво ще ти струва предварително. Не би трябвало да ти искат пари за нови изследвания, ако се налага.

# 646
  • Мнения: 1 221
Моите ги бяха изгубили.пуснаха ги отново. Не съм доплащала. Рядко се доплаща нещо. Момичето от моята стая е започнало с естествено раждане с епидурална. Преминало е в спешно секцио със спинална. Плати си 1800лв като за секцио

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Момичета, някоя скоро да е пускала вагинален секрет? Явно са вдигнали цените Neutral Face В средата на май пусках и ми взеха 25лв + 2лв такса пробовземане. Вчера ми взеха 30лв общо. Не съм взимала фактура този път, но преполагам, че пробовземането все още си е 2лв, просто са увеличили самия секрет.

# 648
  • Мнения: 62
В петък на 3ти септември ми взеха, 25лв. е секрета, а таксата вече 5лв.
Момичета, някоя скоро да е пускала вагинален секрет? Явно са вдигнали цените Neutral Face В средата на май пусках и ми взеха 25лв + 2лв такса пробовземане. Вчера ми взеха 30лв общо. Не съм взимала фактура този път, но преполагам, че пробовземането все още си е 2лв, просто са увеличили самия секрет.

# 649
  • Мнения: 207
Здравейте, насочила съм се да раждам в Селена. Интересувам се как е през ноща, можеш ли да намериш някой, който да направи АМ? Питам, защото с дъщеря ми  раждах в друга болница и там издирвах с часово някой и после молих да ми направят АМ, тъй като се бяха изпокрили.

# 650
  • Мнения: 69
Няма да ги приемат, но реално влизат в цената и на място може да Ви ги пуснат. Моите бяха сканирани и ми пуснаха на ново.
ladymagic на всеки 3 часа носят мляко за бебчовците.
Сега гледам, че изследванията ми за СПИН и т.н. от женската консултация са разпечатани без печат и подпис. Лабораторията е в друг град. Дали ще ги приемат така или да пращам мъжо да ги взима с печат и праща...
Teri_90, благодаря за бързия отговот. Не разбрах плащаме ли за изследването.

# 651
  • Мнения: 1 221
И без да търсиш някой да донесе мляко, те идват на всеки три часа и носят. Както и по всяко време може да им се обадиш да вземат бебето в детска стая

# 652
  • Мнения: 378
Звънях им по телефона в 2, и в 4, нямаше проблем. След 5минути бяха долу в стаята с млякото.

# 653
  • Мнения: 21
Да, много бързо реагират момичетата пт детска стая. Всяка стая е оборудвана с  GSM апарат, от който звъниш по всяко време на детска стая или на акушерките, според нуждите. Момичетата отговарят през цялото денонощие, много любезни бяха при моя престой в март месец.

Здравейте, насочила съм се да раждам в Селена. Интересувам се как е през ноща, можеш ли да намериш някой, който да направи АМ? Питам, защото с дъщеря ми  раждах в друга болница и там издирвах с часово някой и после молих да ми направят АМ, тъй като се бяха изпокрили.

Последна редакция: вт, 07 сеп 2021, 10:45 от valerry652

# 654
  • Мнения: 2 027
Има ли вода за пиене по етажите да си взема само една-две бутилчици с мен или да се запасявам и с вода за престоя?

# 655
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 954
Има ли вода за пиене по етажите да си взема само една-две бутилчици с мен или да се запасявам и с вода за престоя?
Има диспенсъри, можеш да си наливаш колкото искаш. Има и топла, и студена вода.

# 656
  • Мнения: 1 221
Вземи си няколко малки бутилки, колкото да ти стигнат до раздвижването. След това ще ходиш да си наливаш от диспенсъра

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 4 169
Когато аз раждах, цената на раждането беше 560 лева, даваха бутилирана вода Девин и натурален сок ябълка на Гранини. А тогава изплащаха кредит и пак са били на печалба.........Не съм пила сока. Така си оставих 3 бутилки.

Последна редакция: вт, 07 сеп 2021, 20:42 от dazel

# 658
  • Мнения: 706
Когато аз раждах, цената на раждането беше 560 лева, даваха бутилирана вода Девин и натурален сок ябълка на Гранини. А тогава изплащаха кредит и пак са били на печалба.........Не съм пила сока. Така си оставих 3 бутилки.

И аз като бях в първи клас си купувах закуска за 20стотинки и тогава търговците са били на печалба..странна работа🤔

# 659
  • Мнения: 18
Значи все пак си раждала в Селена.Да не е било преди 20 години хахах

Общи условия

Активация на акаунт