Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 60/

  • 29 927
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • Кърджали
  • Мнения: 10 391
И двамата са иначе много умни, ам като им изключва бушоните значи 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

# 586
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 867
Превод набързо на озета
Излиза наяве че съпругата, която принц Сеймен е загубил прилича на Еда. Ед и Серкан са в шок. Серкан не може да толерира това.Еда му казв, че не е знаела за тов, но все пак това положение нанася още един удар върху връзката им.
Принц Сеймен е готов на всичко за да спечели Еда, която му напомни и прилича на мъртвата му съпруга. Семиха и Балджа (която тайно от другите работи в полза на бабата) решават да му помогнат. Еда, която не подозира лошите намерения на принца и Серкан, който не подозира лошите намерения на Балджа ще се наранят взаимно и ще направят неща, които ще предизвикат ревност у другия.
Айфер и Айдан ще се опитат да се изиграят една друга за д са по-близо до шеф Александър. А шеф Александър, който не подозира за влечението Н двете дами се опитва да спазва едно и също отношение и към двете. А бащата на Пъръл мй ще създаде проблеми в брака между Пъръл и Енгин.
Напрежението между Еда и Серкан ще доведе до неочаквано голямо избухване. Една малка искра ще доведе до избухването на огън между тях. Това което ще се случи след това ще е причина нещата да се пренесат в неочаквано за никого състояние.


Коментар от Туитър : Направете път, бебе Болат идва

# 587
  • София
  • Мнения: 5 740
Благодаря за превода, Алекс! Озетът звучи по-скоро драматично и дразнещо, отколкото оптимистично, забавно и романтично. Но всички знаем колко често ни объркват и с озетите. Според мен ни очаква един много хубав епизод. Нашите ще се дразнят и ревнуват, но ще е по-скоро комично, такова е усещането ми. Освен това всички знаем за бурното сдобряване, което следва... Най-якото е, че този път наистина не знаем как ще приключи епизодът. Все още остават и въпросите - Серкан ще разбере ли истината за отдръпването на Еда? Тя ще му разкаже ли за шантажите на бабата? И кога ще схванат, че Балджа и Семиха играят в един отбор? Да не говорим колко искам да видя момента, в който Серкан и Еда научават какво говорят звездите на Балджа. Grinning Мен лично сценаристите ще ме изненадат приятно, ако бебек Болат вар скоро. Grinning
Превод набързо на озета
Излиза наяве че съпругата, която принц Сеймен е загубил прилича на Еда. Ед и Серкан са в шок. Серкан не може да толерира това.Еда му казв, че не е знаела за тов, но все пак това положение нанася още един удар върху връзката им.
Принц Сеймен е готов на всичко за да спечели Еда, която му напомни и прилича на мъртвата му съпруга. Семиха и Балджа (която тайно от другите работи в полза на бабата) решават да му помогнат. Еда, която не подозира лошите намерения на принца и Серкан, който не подозира лошите намерения на Балджа ще се наранят взаимно и ще направят неща, които ще предизвикат ревност у другия.
Айфер и Айдан ще се опитат да се изиграят една друга за д са по-близо до шеф Александър. А шеф Александър, който не подозира за влечението Н двете дами се опитва да спазва едно и също отношение и към двете. А бащата на Пъръл мй ще създаде проблеми в брака между Пъръл и Енгин.
Напрежението между Еда и Серкан ще доведе до неочаквано голямо избухване. Една малка искра ще доведе до избухването на огън между тях. Това което ще се случи след това ще е причина нещата да се пренесат в неочаквано за никого състояние.

# 588
  • Мнения: 2 130
Вай бе... Последното изречение ме подтиква да мисля, че ще има някаква драма от кекса, който месиха нашите. Дали от страна на бабичката, че Еда е дала цветенцето си на Серкан, а тя е мислила, че нашата си има още такова. Ама от къде да знае, че Серкан й обра градината преди време..
Подкрепям на Бро мнението също.

Честито на всички, които празнуват днес.
Лейди Лаура, ей тази песен на Богдана Карадочева трябва да е химн! Няма такава зареждаща друга 😄

Пс: Утре излизал клип от зад кадър на фотосесията...

# 589
  • Мнения: 2 047
Здравейте ето го част от снощното интервю
https://www.instagram.com/p/CJvjsWZHz6C/?utm_source=ig_web_copy_link

# 590
  • Мнения: 3 289
Духът на Селин не иска да напусне сериала Stuck Out Tongue Winking Eye

# 591
  • София
  • Мнения: 5 740
Кате, вярно този аутфит е като излязъл от гардероба на Селин. Grinning

Sister, ти представяш ли си бабичката да каже: "Еда, трябва да се омъжиш за Серкан, щом си му дала цветето си!" Grinning Ще има "едвам ме нави" кючек. Grinning

# 592
  • Мнения: 2 130
Ами нали е баба традиционалистка. Иска да омъжва внучка си. Демек го кара по стария ред. Щом някой вече е взел цветето на нейната внучка, значи ще я омъжим за него. Браво на Серкан бей, че реши да бъде киткоберач тогава и не се дърпаше 😄😄😄
Аз съм подготвила новия кат за сватбата вече, само кючек трябва да науча 😄

# 593
  • Мнения: 5 563
Киткоберач, ох не... Налбантова ще ме умориш от смях 🤣🤣🤣

# 594
  • София
  • Мнения: 5 740
Вече не е робот Болат, а киткоберач Болат. Силааа! 😅😅😅

# 595
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 867
Ами нали е баба традиционалистка. Иска да омъжва внучка си. Демек го кара по стария ред. Щом някой вече е взел цветето на нейната внучка, значи ще я омъжим за него. Браво на Серкан бей, че реши да бъде киткоберач тогава и не се дърпаше 😄😄😄
Аз съм подготвила новия кат за сватбата вече, само кючек трябва да науча 😄
Ето...уроци в 3 части....


https://www.vbox7.com/play:df6e4a9063?p=playlist&id=1970749

# 596
  • София
  • Мнения: 5 740
Ние пак се наредихме на сватба да ходим. Само да не ни попарят мераците отново... Очертава се интересен епизод. Дано и комшутата да са на същото мнение, за да гледат в събота и рейтът да е все така висок. Simple Smile

# 597
  • Мнения: 2 047
Интервю с Биге



Интервю с Мурат Далкалъч от преди 5месеца

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 15:55 от sani1212

# 598
  • Мнения: 10 570
... тази сватба от кога я чакам Stuck Out Tongue Winking Eye
Ново от сета Simple Smile


и от 26 еп:

Simple Smile
Това си го откраднах от бразилките Simple Smile
"Какво се опитват да кажат продуцентите с Озета ...."

" .... но феновете разбират - това"


"Специално за новите сценаристи подчертаваме "ТОВА"

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 15:56 от mi_si

# 599
  • София
  • Мнения: 5 740
Тоя прАнсе мога ли да го гътна, задето ми дразни Серканчо, аа? Grinning

Доскоро скандирах СВАТБА, сега скандирам БЕБЕК ВАР!!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт