На пазар във Варна - тема 62

  • 31 261
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Някой с пресни впечатления от гласуването в ОУ "Св. Кирил и Методий?


За ОВК
Скрит текст:
си замълчах първоначално, да не излезе субективен коментара ми. Но предвид, че мнението ми се потвърждава и по-горе, ще кажа... Покрай ММ съм се наслушала на толкова абсурдни ситуации от там, че не бих си завела животното, наистина. Общо взето се взимат много пари, а насреща кой знае какво не се прави. Всъщност, прави се, но рядко каквото трябва. Има и един, дето прави мозъчни операции, ама той е друга тема. Та, в общия случай не препоръчвам ОВК.

# 661
  • Мнения: 297
Току що гласувах в Първа езикова гимназия-минах веднага,нямаше много хора и беше спокойно.

# 662
  • Мнения: 3 125
Някой с пресни впечатления от гласуването в ОУ "Св. Кирил и Методий?


За ОВК
Скрит текст:
си замълчах първоначално, да не излезе субективен коментара ми. Но предвид, че мнението ми се потвърждава и по-горе, ще кажа... Покрай ММ съм се наслушала на толкова абсурдни ситуации от там, че не бих си завела животното, наистина. Общо взето се взимат много пари, а насреща кой знае какво не се прави. Всъщност, прави се, но рядко каквото трябва. Има и един, дето прави мозъчни операции, ама той е друга тема. Та, в общия случай не препоръчвам ОВК.
Ние ходихми по отделно,без детето, и при двама ни нямаше опашки, при мен 5-6 човека, при мъжът ми нито 1, но в нашата стая, другите бяха с повече опашки, става дума за това училище.Спазваше се дистанция и бързо стана.Аз бях машинно, мъжът ми също, но се е развалила машината тъч бутона и накрая е минал на хартиен.Близки споделиха,че в др училища е било като митинг.

# 663
  • Мнения: 175
А сега де..?! Аз съм чувала само добри отзиви за ОВК? Отскоро имаме коте и няколко познати ме насочиха към тях? Може ли нещо по-конкретно да споделите, преди да се разочаровам и аз, пази Боже да е късно...
Може и на лични, благодаря!
И кой ветеринарен лекар препоръчвате?

# 664
  • Варна
  • Мнения: 456
В ОВК работят изключително опасни хора!За лош късмет все в неделя,късно вечер,на Коледа и т.н.ми се налага да търся помощ за животинка.
 Разбира се има и свестни доктори,но едва ли в неделя нощни смени дават те.Например д-р Христов ми е спасявал едно блъснато коте,което други искаха да оперират,а се оказа,че ще се оправи.Д-р Михайлова също невероятна с много точни диагнози,обаче  разбрах,че е напуснала, не знам къде работи сега.
Нашето спасение беше д-р Тодоров от Ултравет.Нека почива в мир!

Последна редакция: пн, 05 апр 2021, 10:33 от tyzarka

# 665
  • Варна
  • Мнения: 36 892
От осем години вече нямам кучета, но преди като имах и моите впечатления са такива - в обединена ветеринарна на почит са парите. На първо място. Бих я избягвала.

# 666
  • Варна
  • Мнения: 14 576
Гласувайте, моля!
Кога ще отворят магазините в моловете?

# 667
  • Мнения: 15 356
Гласувайте, моля!
Кога ще отворят магазините в моловете?
На 11.04 уж.

# 668
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Моля, дайте идеи кои магазини работят реално за домашно обзавеждане- пътеки, килими, чаши. Наши приятели се нанасят от София във Варна и доста неща трябват. За чаршафи се сетих Сладък сън. Други идеи? Камко също не работят с клиенти в магазин.

# 669
  • Варна
  • Мнения: 3 281
Метро? Зависи какво търсят де..
За чаршафи - магазин Белотекс /от Червения нагоре по Цар Освободител /, също има магазинчета на пазара на Чаталджа. Килими и пътеки всякакви в подлеза на Образцов дом.

# 670
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Чаши, пътеки, чаршафи, завивки. Юск до Декатлон дали работи?
Трябва ми и препоръка за полудневен детски център/забавачка. Идея си нямам къде и при какви условия може човек да запише малко дете за половин ден занимания.

# 671
  • Мнения: 1 192
Чаши, пътеки, чаршафи, завивки. Юск до Декатлон дали работи?
Не работят физическите магазини. Мисля, че само за взимане на онлайн поръчки на място. Ходихме до Практикер онзи ден, там вадят от магазина продукти, за да ги види клиента или ако е поръчал онлайн да си го получи. Ние бяхме за дребни неща, без проблем ни ги показаха отвън.
Редактирам се: Може би има шанс да работи, поне в сайта им пише, че на територията на молете са затворени.

# 672
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Моля, дайте идеи кои магазини работят реално за домашно обзавеждане- пътеки, килими, чаши. Наши приятели се нанасят от София във Варна и доста неща трябват. За чаршафи се сетих Сладък сън. Други идеи? Камко също не работят с клиенти в магазин.

Чаши (ако не държат на нещо специално), както и чаршафи може да се намерят даже и в Кауфланд, или в магазинчета тип всичко по 1 лев (Май бест, например).
Килими, пътеки - едва ли са супер наложително нещо, без което не може да се живее за известно време. Като отворят големите магазини, после ще си купят на място.

# 673
  • Мнения: 8 795
Моля, дайте идеи кои магазини работят реално за домашно обзавеждане- пътеки, килими, чаши. Наши приятели се нанасят от София във Варна и доста неща трябват. За чаршафи се сетих Сладък сън. Други идеи? Камко също не работят с клиенти в магазин.

Поръчам от Инглиш хоум , имат намаления, иначе имат магазин и в мола, но сега са затворени.

# 674
  • Мнения: 1 359
Моля, дайте идеи кои магазини работят реално за домашно обзавеждане- пътеки, килими, чаши. Наши приятели се нанасят от София във Варна и доста неща трябват. За чаршафи се сетих Сладък сън. Други идеи? Камко също не работят с клиенти в магазин.
Конкретна препоръка давам за този вид комплект, който е страхотен като цветове и качество. Вече 2 години е като нов, на сестра ми купих розовия нюанс, също са доволни. Имам халат на Белотекс, ужасен е. Дано и спалнито им бельо не е с такова качество.
https://moemax.bg/product-95909040029
Докато го търсих видях, че в Айко има сет прибори за хранене с 50% намаление. Това също е полезно и често пренебрегвано.

Общи условия

Активация на акаунт